Přejít na obsah

OII kombi RS


honzik

Doporučené příspěvky

Dostal jsem sluzebni O II kombi RS (benzin) a docela me prekvapilo ze auto nema skoro zadno vybavu - srovnal bych to s predchozim autem ve vybave Ambiente.konkretne se mi jedna o tyto veci:

- auto ma pouze Climatic = manualni klima (oni sice pisou automaticka,ale to je jen obrat)

- elektricka okna jen vpredu (svihadla vzadu !!)

- bez loketni operky

- jen 4 repraky (vzadu nic)

- bez ostrikovacu svetel (xenony)

- hlavove airbagy (to nejak nevim kde hledat,ale na sloupcich nic neni)

to je to co jsem zjistil jako rozdil mezi vybavou co je na netu (skoda-auto) atim co mam (spis nemam) v aute.

Protoze je auto sluzebni a ja nejsem majitel je docela problem nekoho donutit aby se tim zabyval.Snazi se me

natlacit ze je tam napsano RS v technicaku a co bych chtel vic.

je tohle normalni ? existuje vice vybav RS ?? muze to byt RS treba pro jiny trh ?

ps. z motoru jsem docela nadsen,podvozek super,interier nadhera...jen to kazi to vedomi ze vybava neni komplet.

post-100-1226159312_thumb.jpg

post-100-1226159329_thumb.jpg

post-100-1226159345_thumb.jpg

post-100-1226159360_thumb.jpg

Editováno: , autor: honzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkej na někoho fundovanějšího než jsem já, každopádně jestli je to opravdu 2.0TFSI tak mi přijde přinejmenším divný, že tam jsou xena bez ostřikovačů, to podle mě nejde z výroby objednat a OII RS bez xenonů se snad ani nedělá...

každopádně nevim, jak by sis představoval to řešit, když je auto služební...pochybuju, že ho firma bude reklamovat

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně mám chlapi pocit, že RS snad ani nejde objednat bez xenonů, takže kdyby byly dodělávaný, tak to asi RS fakt nebude. doporučil bych se podívat do TP jestli je to opravdu 2.0 a pak se svest s 2.0FSI, rozdíl 50koní poznáš a hned uvidíš, jestli to není třeba jen překopanej 2.0FSI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

strop je tmavy,nemyslim ze je to prekopavka,ma to najeto 6 km, je to uplne nove,prevzato vcera v NH caru,praha

TFSI motor poznam je tam,Xena to ma i kdyz je tam kolecko na nastavovani svetel,vse vypada origo a nove,...fakt to nechapu

auto bylo udajne dovezeno od nejakeho nemeckeho obchodnika s tim ze je to Ambiente s vybavou RS.

odstoupeni od smlouvy asi bude tezke,je tam nejaky operativni lizink ci co. (ALD)

jeste me napada ze to muze byt nejaka RS vybava pro vychodni staty,po rozebtani kodu vybav je jeden B72 - zeme typovych zkousek -Litva

edit: pridal jsem nahoru par fotek

Editováno: , autor: honzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xena bez ostriku se delaji na OIIRS pro Velkou Britanii. Bud v klidu co se tyce jizdnich vlastnosti, tak mas plnohodnotnou RS, podvozek, motor i brzdy. Ze neni climatronik bych neresil, climatic taky funguje vyborne, u xena ze nema ostrikovace bych byl spise rad, protoze by mi vadilo ostrikovani svetel, kdyz bych chtel si jen ostriknout okno. Je to RS na jiny trh nez je cesko nebo nemecko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Luke, nevím co chceš řešit, co Ti dají, s tím jezdíš, ne? Max. kdyby to nesplňovalo podmínky provozu, ale to není tenhle případ.

TFSI to je, to poznám bezpečně :-)

A co se týká výbavy, liší se pro různé země, myslím, že ta Litva by tomu odpovídala...asi byla pro firmu výhodná cena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za uklidneni ze takove auto je vubec mozne vyrobit :-)

Jen pro upresneni mych pohnutek: ja jsem dostal od firmy moznost si vybrat auto jake chci,protoze sluzebne moc nenajezdim,tak je to vlastne bonus pro soukrome pouziti. podminky byly pouze 2:

budu s nim jezdit i soukrome (protoze jsem odmitl jezdit soukrome predeslou OII 1.9 TDI 77kW - ja opravdu nerad naftu)

a dale ze auto bude drazsi nez modely nasich servisaku (maj 2.0TDI 4x4), coz muj navrh OII RS combi splnoval.To ze se mnou vypecou timto zpusobem jsem nepredpokladal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybava celkem presne odpovida specifikaci RS pro export do Anglie. Climatic, bez jumbo boxu, vzadu svihadla... To souhlasi. Jediny co tam trosku nesedi je volant vlevo.

Osobne tipuju, ze je to auto z nejaky vystavy, ktery Skodovka prodava v aukci svejm kamosum, NHcar ho ziskal maximalne za 400.000 a ve spolupraci s leasingovkou tvoji firmu huste natahli.... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze by mi vadilo ostrikovani svetel, kdyz bych chtel si jen ostriknout okno.

je vidět, že ty ostřiky fakt nemáš, jinak bys nemoh napsat takovou blbinu.

ještě k těm xenonům nebo co to tam vlastně má: to se do Anglie nedělá nivelace? protože takhle mi to přijde taky spíš jako jen halogen, ale zase splést si xenon s halogenem, to asi nelze.

jinak teda si ještě dovolím poznámku k tomu, žes odmít jezdit soukromě s naftou, protože jí nemáš rád...naši lidi odmítnout služebáka, tak už jinýho nedostanou...

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam taky xenony a ostriky nemam... kol101 kol101 kol3
ještě k těm xenonům nebo co to tam vlastně má: to se do Anglie nedělá nivelace?

Ono v ČR, pokud máš xenony MUSÍŠ mít podle vyhlášky ostřikovače světel a automatickou nivelaci-žádný kolečko.

Divím se ti dali RZ. Nebo nemáš xenony. kuchni světlo a uvidíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na tom nepřijde nic divného. Třeba ještě nejel potmě. Podle vzhledu nerozsvícených světel to moc poznat nejde.

Divné je jak může autorizovaný prodejce Škoda prodat nové auto určené pro jiný trh.

Tady zřejmě pro Litvu.

Anglická verze to asi nebude. Nebo se do Anglie dodávají auta s levostraným řízením?

EDIT: teď koukám, že NHCar nabízí "import vozů". Tak to potom jo, no.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...