Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

Jinak jsem našel tohle kódování:

# 77 (Phone)

Coding - Function 07

HU = Head Unit (i.e. RNS-D/E)

MFL = Multifunction Steeringwheel

0?xxxx: type (car)

0 - with CAN-bus (A2, A3, TT)

1 - D3/C6 High-System

2 - C6 Standard-System

0x?xxx: type (Steeringwheel)

0 - non multifunction steering wheel

1 - standard steering wheel

2 - modular steering wheel

0xx?xx: installed components

1 - none

2 - MFL

3 - HU

4 - MFL and HU

5 - K-line

6 - MFK and K-line

7 - HU and K-line

8 - MFL, HU and K-line

0xxx?x: language for voice control

0 - voice control off

1 - German

2 - English (UK)

3 - French

4 - Italian

5 - Spanish

6 - Czech

7 - English (US)

8 - Voice control from external device (i.e. RNS-E)

0xxxx?: Language for DIS

0 - no DIS display

1 - German

2 - English (UK)

3 - French

4 - Italian

5 - Spanish

6 - Czech

7 - English (US)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě musíš změnit kódování: CAN Gateway adresa 19 - teď tam nemáš povolené HF: musíš tam dát kód: 3DFD9CC4CE1002 Tak a vypnout a zapnout zapalování a už na Maxi-Dotu uvidíš volbu telefon.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě musíš změnit kódování: CAN Gateway adresa 19 - teď tam nemáš povolené HF: musíš tam dát kód: 3DFD9CC4CE1002 Tak a vypnout a zapnout zapalování a už na Maxi-Dotu uvidíš volbu telefon.

Tak tel label je špatný... našel jsem na netu jiný a hodil to do excelu a zjistil že to kódování odpovídá úplně jiné výbavě.

Teď kde je pravda že??? Mě vyšlo 3DFD9C44CE1002.

post-13434-1218262340_thumb.jpg

Editováno: , autor: Koldavideo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Panove je tu nekdo kdo pouziva N95 spolu s originalnim HF pres BT? Nebo jaky koliv telefon bezici na Symbian 9.2 S60 3rd Edition, FP1. Stahuje se Vam seznam v poradku. Idealne nekdo se starsim MR nebo dodelavanym BT cestou dokoupenim anteny a aktivaci BT v jednotce 77-telefon. Vybiram si novej foun a tak bych chtel aby to jelo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup E66 naprostá spokojenost a o proti N95 je to i nádhernej telefon...Vše funguje u E66 se všemi typy jednotek(vidím přijatá, nepřijatá, telefonní seznam)...Osobně mám a dám na to krk...Napiš Romarioovi on to dává za celkam zajímavé penízky. Běhá mi na tom Garmin a 100% spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: diky za doporuceni vyberu jsem se venoval dost dlouho a E66 ma par nedostatku oproti N95 z pohledu funkci ktere ja preferuji.

ale vzhledem k tomu ze maji stejne OS, to vypada dost nadejne. Dneska budu testovat kamosovu E71 taky stejnej OS, obavam se ze je mozna problem v te jednotce co mam pod volantem. No uvidime jestli se to nacte.

Dost me ale prekvapilo ze kdyz jsem na strankach skodovky nasel ten odkaz na ten SW co je treba pro Symbian aby to stahlo ten seznam hodilo me to na stranku nokie a je to SW k nejakej nokia HF sade.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tom mas pravdu, asi jsem to mohl zkusit prvne bez nej, kdyz me to ale nestahlo kontakty ani z dvou predchozich telefonu ( ne Symbian) tak jsem ho tam dal rovnou. To pak zkusim. Prvne musim ale poresit tu n95.

tak odpoledne jsem udelal dalsi test, tentokrat bez SW beziciho v telefonu. Dopadlo to stejne taky to stahlo kontakty ale opet jen tech 9 cisel co bylo na SIM telefon ani tuk.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přeci je v něčem E66 a chlup lepší.... :palec2::palec2::palec2:

Jestli to bylo na me tak, E66 je lepsi nez E71. Jeste n95 nemam, bohuzel. Porad je tu take moznost ze nemam OK jednotku, je to 2005 s dodelavanym BT.

Tusim CooCo ma n95 budu muset pockat nez prijede z dovolene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím kodovanim nechapu proc to nevyzkousis s mym kodem ten tvuj vygenerovany je ten co tam mas, a vzdycky to muzes zase vratit tak co resis???

V pondělí vyzkouším. Stejně by mě ale zajímalo jestli někdo nemá schéma toho konektoru v octavii - tedy 1Z0 035 730 (nebo snad 1Z0 035 729 ).

Myslím že to bude stejné. Já mám 3C0 035 729 a podle ETKY to mám zapojené takto :

pin 01 (Battery Positive,)

pin 11 (Microphone [+])

pin 12 (Microphone [-])

pin 17 (CAN High Infotainment)

pin 18 (CAN Low Infotainment)

pin 16 (Mute)

pin 09 (Audio Out [-])

pin 08 (Audio Out [+])

pin 02 (Ground, brown)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...