Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

Telefon, aby HF (starší než MR08) načetla kontakty, by musel být bez symbianu, takže pro mě nějaká jednoduchá Nokia. Mám teď E65 a uvažuju, že to vyměním za něco obyčejnýho. Vůbec mi nevadí, že nemůžu přes Maxík volit kontakty, protože kdo by se v tom prohraboval od shora dolů, když tam je několik set čísel. Jediné, co mi trochu vadí, že když někdo volá, tak vidím jen číslo a ne jméno. No ale že by to byla taková katastrofa, tak to taky není...

Nejsem si tak uplne jistej, ze mas uplnou pravdu. Zkousel jsem 6230i jak do drzaku tak pres BT a seznam ani jmeno na displeji pri volani se neobjevilo. Oproti tomu jsem vzal kolegovu E71 a nacetlo to kontakty ze SIM. Pak svoji N95 8GB a z te to zase nevytahne vubec nic, pritom ma na vlas stejny OS teda doufam. Zkousel jsem to i s tou aplikaci na kterou je link na skoda strankach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že někomu korektně nefunguje foun přes držák slyším poprvé, to bych fakt nečekal. Neřeknu přes BT, to je takový "univerzální" a nikdy se dopředu neví, co tam kdo připojí a jak se to zachová, ale když už pro daný model dodávají konkrétní držák, tak bych čekal, že to bude odladěný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem,

jen postreh k teto problematice. Mam puvodni starou jednotku HF, MR2006.

Absolutne bez problemu s Nokii bez symbianu ( N6300, N6500)

S moji Nokii E51 bez sance, zadne kontakty.

Udelal jsem si pro sebe zaver, ze tato stara jednotka se symbianem proste nepujde.

Ale ted jsem pres vikend testoval Nokii E71 - take symbian a kontakty na maxidotu jsou videt. A to kontakty ze SIM i z telefonu.

Pravdepodobne ma ten telefon neco novejsiho, nez je v E51.

Kescz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem,

jen postreh k teto problematice. Mam puvodni starou jednotku HF, MR2006.

Absolutne bez problemu s Nokii bez symbianu ( N6300, N6500)

S moji Nokii E51 bez sance, zadne kontakty.

Udelal jsem si pro sebe zaver, ze tato stara jednotka se symbianem proste nepujde.

Ale ted jsem pres vikend testoval Nokii E71 - take symbian a kontakty na maxidotu jsou videt. A to kontakty ze SIM i z telefonu.

Pravdepodobne ma ten telefon neco novejsiho, nez je v E51.

Kescz

To je fakt zajímavý.... ale myslím, že vysvětlení jednoduché - změna software u Nokie... E71 má novější, než E51.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co mám jistotu: Nokia E66 + 1Z0035729 = vse OK, vidím kontakty, přijatá, nepřijatá, odchozí. Nokia E66 + 5P0862335C = vse OK, vidím kontakty, přijatá, nepřijatá, odchozí.

Jednotky:

1Z0035729 - nová pro RNS510(Columbus), hází chybu v autech do MR2007, ale i přes chybu v nich funguje, se softwarem od Nokie nahraným do E65 ukazovala i telefonní seznam, ale nic víc)

5P0862335C - stará, funguje bez chyb na Vagu, ale jednotka se po vysunutí kíče cca po 10 minutách odpojuje od telefonu a zpátky připojí, s E65 se mi nenačetli kontakty ani nic jiného

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj škodovkáři.

Mám dotaz.Chtěl bych si pořídit HF od http://auto.asp2.cz/octavia-2-interier.aspx ,ale nemám v autě žádnou tel.přípravu,tak by mně zajímalo,jestli ta HF sada,co tam nabízejí,nahradí to,co montuje originál škodovka,nebo se k tomu bude muset ještě něco dokupovat?Mám O II r.v 2008 a RSN 510 COLUMBUS,tak jestli i s tím bude ta HF sada komunikovat,nebo jenom přez maxidot.

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je tu nekdo komu se z N95 8GB stahuji kontakty, muze mi pls napsat cislo z jednotky pripadne jestli ma na tom drzaku nasazeny nejaky adapter a pokud ano pro jaky mobil?
Mam nokii n95 8gb a kontakty mi funguji na maxidotu a ukazuji se i kdyz nekdo vola a nebo volam ja.Neukazi se jen polozky volana cisla,prijata cisla a nebo zmeskane hovory.Musis stahnout do mobilu nokia 810 contacts download s60 3rd a a melo by ti to fungovat...v mobilu to najdes v aplikacich jako stahnout kontakty-musis povolit stahovani kontaktu a hotovo.Mobil bude po kazdem pripojeni zpracovavat data.Me to tak funguje bez problemu...mam to odzkousene pres bluetooth Editováno: , autor: davidek.c
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jakej rok vyroby mas auto? a mas na palubovce na drzaku nasazenej nejakej adapter?

Kdyz jsem to zkousel naposledy mel jsem v telefonu nainstalovano Nokia 616 Contact Download Application for Nokia S60 3rd edition devices,

uvidime jestli sw pro jiny zarizeni pomuze.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam auto r.v.2004 ale jednotku asi od ledna tohoto roku.Adapter nemam zadny pouzivam jen bluetooth.musis mit nainstalovano jen to jsem psal...nic jineho nefunguje s nokii n95 8gb

Editováno: , autor: vorlajz
citace předchozího příspěvku je zakázána...dej si na to prosím bacha...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...