Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

iPhona mám, ver. 2.2 a s HF funguje úplně bezproblémů.

Díky, takže to akorát nemají zaktualizované na škodováckém webu v seznamu podporovaných telefonů http://new.skoda-auto.com/SiteCollectionDo.../GSMII_plus.pdf

Tam u iPhone ver 1.1.4 nejsou uvedeny "Vyčítání telefonních kontaktů ze SIM" a "Zobrazení volaných, přijatých a zmeškaných hovorů"

Takže u verze 2.2 už to funguje všechno a dobře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což o to, fungovat, to funguje, ale v praxi je to nepoužitelné. Hledat nějaký kontakt na Maxidotu je zoufalství, neboť je to šíleně pomalé, nezobrazuje to diakritiku (místo toho to ukazuje otazníky). Nelze tam vyhledávat. Já mám v adresáři cca 350 kontaktů, takže vytočit někoho kdo začíná na "Z" přes Maxíka je na půl hodiny.

Takže hovory přijímám přes HF a vytáčím z iFouna. Ale myslím, že s jiným telefonem to nebude jiné.

PS: u iFouna 1.1.4 nevytočíš kontakt ze SIM stejně, neboť telefon to neumí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Což o to, fungovat, to funguje, ale v praxi je to nepoužitelné. Hledat nějaký kontakt na Maxidotu je zoufalství, neboť je to šíleně pomalé, nezobrazuje to diakritiku (místo toho to ukazuje otazníky). Nelze tam vyhledávat. Já mám v adresáři cca 350 kontaktů, takže vytočit někoho kdo začíná na "Z" přes Maxíka je na půl hodiny.

Takže hovory přijímám přes HF a vytáčím z iFouna. Ale myslím, že s jiným telefonem to nebude jiné.

PS: u iFouna 1.1.4 nevytočíš kontakt ze SIM stejně, neboť telefon to neumí ;)

To je docela škoda, vytáčet někoho z iPhone za jízdy je hrozný (truchu přitlačíš na display a voláš někoho jiného). Ještě poslední dotaz, ty to máš vyzkoušený pro faceliftovanou OII nebo tu "před". Někdo tady psal že ta "po" má nějakou jinou řídící jednotku. Třeba by to tam mohlo být lepší:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja mam stav takyto: Oct MR2007, HF s N73 nefungovala korektne s contact download, E90 funguje bezproblemovo t.j vidim telefonny zoznam, prijate, volane a zmeskane cisla....dnes riesim 5800 XM a tato uz ma Symbian 60 v5 a tam nesynchronizuje nic....ani po instalacii contact download, ale to moze byt aj tym ze je to app pre V3.1 a toto je uz v5....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem šel dnes koupit tu BT anténu. Trochu na mě koukali, ale pak podle VIN dohledali, že tam tu anténku mám. No a když už jsem byl na Jarově, tak jsem došel do servisu, ať se na to kouknou. Přišel maník, začal koukal do návodu, jestli se ta BT někde nezapíná :) a že prý vyčte paměť závad a jestli je to špatně nakódovaný, tak se budu muset objednat, že na to potřebují cca hodinu :smich: . Tak si vzali auto a za půl hodiny ho vrátili, že se jim to nepodařilo zprovoznit a že tam nemají elektrikáře (pátek cca 17h) a že mám přijet v týdnu.

Editováno: , autor: RaKa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
nejlepší je držák sundat a používat jen BT

Zdravím,

no jo sundat držák, to je sice fajn nápad, ale po něm zůstanou nevzhledné díry v palubovce. Chtěl bych se zeptat zda to někdo např nevyřeši nějakou jinou konzlí která by pasovala zrovna na stejné místo jako origo škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem šel dnes koupit tu BT anténu. Trochu na mě koukali, ale pak podle VIN dohledali, že tam tu anténku mám. No a když už jsem byl na Jarově, tak jsem došel do servisu, ať se na to kouknou. Přišel maník, začal koukal do návodu, jestli se ta BT někde nezapíná :) a že prý vyčte paměť závad a jestli je to špatně nakódovaný, tak se budu muset objednat, že na to potřebují cca hodinu :smich: . Tak si vzali auto a za půl hodiny ho vrátili, že se jim to nepodařilo zprovoznit a že tam nemají elektrikáře (pátek cca 17h) a že mám přijet v týdnu.

Ahoj,

prosím tě můžeš mi říct, kolik stála ta bluetooth anténa a kde jsi ji kupoval? Ptal jsem se ve škodováckým servise a ty na mě koukali ajk na vola, že vůbec neví, že něco takového existuje.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

prosím tě můžeš mi říct, kolik stála ta bluetooth anténa a kde jsi ji kupoval? Ptal jsem se ve škodováckým servise a ty na mě koukali ajk na vola, že vůbec neví, že něco takového existuje.

Dík

Tak už je anténa v autě a musím říct, že je to super. Cena 530,-

Editováno: , autor: Thomson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
asi sa jednoducho nenacita - skusenost s N6680 - zoznam nenacita, telefon funguje...

Ahoj, chtel jsem se Tě zeptat, zda jsi vyresil to odpojovani telefonu behem jizdy, mam jiz treti telefon a problem pretrvava, ale neni to pravidelne. Zkratka nekdy mi to za cely den neudela ani jednou a nekdy se stale pripojuje a odpojuje. Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

no jo sundat držák, to je sice fajn nápad, ale po něm zůstanou nevzhledné díry v palubovce. Chtěl bych se zeptat zda to někdo např nevyřeši nějakou jinou konzlí která by pasovala zrovna na stejné místo jako origo škoda.

Žiadne diery v palubovke nie sú. Stačí len vymeniť pravú ozdobnú lištu nad odkladacou schránkou a rámik okolo rádia a je po dierach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdny později...
Kluci tak jsem si nechal dodělat orig.HF do scouta a vše je zapojeno jak má,ale chce to nakodovat aby to komunikovalo s autem.Což nemám :help: Může mi někdo poradit prosím???????Ve škodovce to neumí :feve:

Je někdo kolem Zlína???????díííky

...jak že neumíme??? Teď jsi mě docela naštval :) Neházej všechny do jednoho pytle... pokdu máš GSM II s číslem dílu 1Z0.035.xxx tak zkus 10466.

Editováno: , autor: janousmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Koupil jsem si HTC telefon ( předtím jsme měl nokia e51, který fungoval perfektně s handsfree - po prvním zazvonění se mi zvednul telefon a mohl jsem mluvit, atd. ) HTC telefon jsem spároval a pokud já volám , je vše OK a funguje, pokud je mi voláno, přeruší se správně rádio, zvoní to přes HS, ale nezvedne se, má jiný zvuk zvonění a abych mohl telefon vzít, musím vypnout radio a zvednou telefon ručně a mluvit bez handsfree... Nevíte někdo co s tím... ve Škoda servisu si nevědí rady, zkoušel jsem to s technikem na jeho telefonu ( nějaká nokia ) a fungovalo mu to taky jen na půl a navíc obráceně než mě.... Děkuji za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...