Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

prevzal jsem si O2 asi pred 2 hodinama a uz jsme pres HF Bt udelal i par hovoru a nevim si s jednou veci rady - musim dopredu priznat, ze jsem zatim v euforii nenasel cas nakouknout do manualu - takze .... kdyz ukoncim hovor (nebo je ukoncen druhou stranou, to je jedno), na MaxiDOTu mi sviti, at "Vlozte telefon"

no jo, jenze kam a navic proc ? Je tam samozrejme montnutej takovej ten nevzhlednej bazmek pro instalaci toho spravneho drzaku. Jenze proc bych nekam vkladal vubec telefon, kdyz to komunikuje pres BT a telefonu v kapse je uricte dobre ? Da se toho zbavit nejakym zmacknutim neceho nekde nebo nastavenim nebo budu muset vzdycky zastavit, vypnout motor, aby se mi na maxidot vratii udaje o prumerne spotrebe a spol ? ;-)

Telefonem to predpokladam bejt nemuze (Palm Treo650)

diky za info, jinak jsem za ty dve hodky nadsenej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji k novému autu !!!!!!

Ať ti co nejlépe slouží.

Možná zkus na páčce stěračů zespodu stlačit tlačítko tripu.

Mě to dělalo z jiného důvodu. Chytráci po prodeji blbě zavřeli kufr a svítilo mi to na maxi-dotu, že to není zavřeno. Já blbec jsem si prvně myslel, že je to normální a taky jsem to vhodil tlačítkem tripu zpět na maxi-dotu na tu spotřebu atd. co má normálně ukazovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vyzerá to, že tvoj telefón nie je celkom kompatibilný s hf sadou v aute :blink:

My sme boli tiež včera pre auto, tiež je tam bt hf sada. Spočiatku svietilo tiež "Vložte telefon", ale keď sa spravilo spárovanie telefónu s autom, tak už to tam nesvieti, pretože telefón sa automaticky pripojí. To "Vložte telefon" svieti vtedy, keď sa nepoužíva bt. Skús sa prípadne pohrať s nastavením bt v tvojom telefóne, možno sa tam niečo podarí nastaviť a pôjde to.

Ešte zaujímavý postreh k bt hf: Rovnaký telefón, v aute z 09/05 sa pripojí k auto až po otočení kľúčika a naštartovaní a keď sa vypne motor, tak sa telefón odpojí. Táto nová O2, 03/06, telefón sa pripojí po vložení kľúča a otočení do polohy I, pri vypnutí motora telefón drží, neodpojí sa ani po vytiahnutí kľúča ale až po zamknutí! Nikde v nastaveniach som to nenašiel, zjavne to nejak vysofistikovali a treba uznať, že k lepšiemu :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zbavit se toho "Vlozte teleofn" po ukonceni hovoru se da podrzenim horniho tlacitka na pacce steracu. Zkusim dneska jinej foun, tak uvidime.

Na tom bazmeku, na kterej se dava ten ktery spravny drzak na telefon je takove pole 3x15 (asi) jakoby kontaktu - ze by to k necemu bylo ? Kdo dela ty drzaky Cullman jsem ekde cetl ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Oživujem túto tému.

Zistil som zaujímavú vec. Ak je zapnuté zapaľovanie, telefón sa mi korektne pripojí k BT HF sade (originál z fabriky). Ak vypnem zapaľovanie, ale nevyberiem kľúče zo spínacej skrinky (aby sa nevyplo rádio), tak BT pracuje stále OK. Akonáhle pri tomto stave zmením polohu otočného ovládača svetiel (ľubovolne na akúkoľvek polohu), pri každej zmene sa telefón odpojí a zase pripojí. Robí to aj vám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oživujem túto tému.

Zistil som zaujímavú vec. Ak je zapnuté zapaľovanie, telefón sa mi korektne pripojí k BT HF sade (originál z fabriky). Ak vypnem zapaľovanie, ale nevyberiem kľúče zo spínacej skrinky (aby sa nevyplo rádio), tak BT pracuje stále OK. Akonáhle pri tomto stave zmením polohu otočného ovládača svetiel (ľubovolne na akúkoľvek polohu), pri každej zmene sa telefón odpojí a zase pripojí. Robí to aj vám?

Ano, dělá. Už jsem o tom psal zde:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...ndpost&p=272223

Zkus v tomto režimu otevřít a zavřít dveře ;-)

Mám HF montované dodatčně a domníval jsem se, že byla chyba v montáži. Bohužel to nemohu jak reklamovat, ale Ty bys to určitě mohl zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Telefon i auto se v pohodě našly, na telefonu jsem pak povolil autu automatické připojení takže teď už se na nic naptá a jak zapnu zapalování tak se to spojí.

Ale seznam se mi přes bluetooth nepodařilo dostat do auta. Asi to udělám tak že si půjčím adaptér na Nokii (ještě se mi tady potuluje 7110) a nahraju tam seznam přes držák, tak častu ho neměním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som mal možnosť vyskúšať telefón aj s kamošovou HF. On má MR2005 a HF z fabriky. Tam sa telefón po vypnutí zapaľovania odpojí a už sa nepripojí. A robí to rovnako jeho kompatibilná Nokia 6230 ako moja nekompatibilná N73.

On má ale iný problém. Ak má telefón spojený s autom cez konzolu, tak mu v zozname prijatých, neprijatých a volaných čísel píše len čísla. Ale ak telefón pripojí cez Bluetooth, už tam má mená. Divné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych dotaz k tomu seznamu, jaka je presna kapacita? V manualu pisou 300 kontaktu? Povedlo se nekomu tam nacpat vice. Jinak mohu potvrdit ty same zkusenosti s odpojovanim po vypnuti zapalovani, popr. otevreni dveri, jak psal Diamant. Mam model. rok 2007, stari cca mesic a tu BT HF sadu dodatecne domontovanou, bez drzaku, ten bych tam ani nechtel...

To vse se tyka ve spojeni s telefonem Nokia 6230i. Poridil jsem ale ted Nokii 6280, s nejnovejsim firmwarem a telefon se zacal pravidelne-nepravidelne odpojovat a pripojovat i za jizdy. Nema s tim nekdo nejakou zkusenost? Nemel jsem cas to jeste poradne otestovat, ale obavam se zda-li to nesouvisi s tim, ze v tom telefonu je cca 400 kontaktu, nevim... HF skoncila s nacitanim na 300, udelal jsem asi dva hovory, bez problemu, pak cca 10 min. klid a pak cca po 2 min. odpojeno-pripojeno a porad dokola. No zitra budu jeste testovat... K 6230i se vracet nechci :angry:

Diky za pripadny zkusenosti ci rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže:

Jakýkoli telefon bude fungovat v režimu klasické HF sady, jen ty vypsané v seznamu budou ale podporovat komfortní věci, jako např seznam v kombipřístroji.

Dále, když se stáhne seznam v držáku, je to prd platné, protože přes Bluetooth ti ho to stejně nenabídne, má to oddělený bank na kabelové a bez kabelové připojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...