Přejít na obsah

Vše kolem koupě Superba


Skolacik

Doporučené příspěvky

@Naahk Me tohle auto prijde jako nejakej bastl. Neni to z vyroby vybava Elegance a ten svetly interier s kozenymi sedackami je evidentne dodelavany. Podle me za ty penize sezenes lepsi kousek.

 

Jak jsem na to prisel: Elegance ma mit vzdy z venku chromove listy. Stredovy tunel ma v te vybave mit vzdycky dreveny dekor. Je tam jenom plast. Zaroven ale dvere dreveny dekor maji. Takova kombinace nikdy neexistovala. Navic nizsi verzi, nez Elegance, jsem nikdy s origo kozenymi sedackami nevidel... Tohle je zjevne verze Comfort (chromove ramecky vetraku) s vymenou spodku interieru.

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@michal2009 Na 10 let stare auto ma najeto vporadku. Urcite to pujde stahnout do rozumnych mezi. Lidi si porad predstavujou, ze sezenou takhle stara auta, co nekdo zapomnel ve stodole... To, co to ma najeto, je podle me velice hezka hodnota.

 

A rikas, ze cena je ulet, a pak das auto jeste o 30k drazsi... :-) By me fakt zajimal puvod takovehleho vozu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@michal2009 Na 10 let stare auto ma najeto vporadku. Urcite to pujde stahnout do rozumnych mezi. Lidi si porad predstavujou, ze sezenou takhle stara auta, co nekdo zapomnel ve stodole... To, co to ma najeto, je podle me velice hezka hodnota.

 

A rikas, ze cena je ulet, a pak das auto jeste o 30k drazsi... :-) By me fakt zajimal puvod takovehleho vozu...

podívej se na výbavy, a pak suď. Nikdo netvrdí, že musí mít najeto 40 tis km, ale auto na to vypadá jak interiérem tak exteriérem - podle fotek. Prodává to autorizovaný servis v programu Škoda plus a nebude složitý si historii zjistit. Radši dám 190 za tohle jak 150 za 1.9tdi najeto 240 tis a skládačka. Vždyt se podívej, podle lišt exterieru je to classic!

 

I kdyby mělo najeto max 100 podle stavu, je to pořád nový auto. Raději se pochlub co ty, 3.6 a LPG, nějak si zapoměl odepisovat ve svém topicu :)

Editováno: , autor: michal2009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@michal2009 Podle jakejch list interieru? Divas se na stejne auto? To, co sem daval @Naahk skladacka je, ale u toho meho odkazu bych si dovolil tvrdit opak.

 

Sorry, ale prave kvuli lidem, co chteji 10 let stara, ale nejezdena auta, se pretaci tachometry. 240k je super najezd na takove auto. Rict o aute, ktere ma podle vseho prokazany puvod vc. dokumentace, ze je skladacka... to je potom skladacka uplne vsechno.

 

Netvrdim, ze ta 1.8T neni hezka.

 

EDIT: Navic ta 1.8T rozhodne neni v programu Skoda Plus. To by u ni bylo uvedeno. Tohle je normalni bazarovka, akorat od nejakeho autosalonu Skoda. Kupoval jsem obe moje auta prave jako "Skoda Plus". Kdyz jsem se schvalne prodejce zeptal, co to pro me znamena, vpodstate pokrcil rameny. Takze asi tak...

 

Neboj, k tematu LPG se tam casem vyjadrim. Zatim nemohu.

Editováno: , autor: nemo.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já kupoval taky šedýho superba ve škoda plus i moji novou octávku, ale souhlasím s tebou, že se tachometry stáčejí proto, že to chce kupující.

 

Jinak i kdyby nebylo ve škoda-plus, není problém zkouknout záznamy z stk, z autorizovanýho apod. Když má auto na cebii 4 hvězdy, bude možná servisovaný ve škodovce, z toho jsem to vyvodil :)

 

Na ten plyn se tedy těším, bude to zajímavý

 

 

jinak jsem reagoval taky na auto od Naahk - mě nesedí lišty v exterieru (interier také). Comfort měl chrom nad okny a pod okny. Elegance pak měla i dolní lišty chromové

 

auto, který jsi dával ty (modrý) je v pohodě :)

Editováno: , autor: michal2009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim člověče. Copak výbava i stačí, ale to auto se mi nezda. Je z autoesa za 90... museli ho vykoupit tak za 60-65 a to musi teda vypadat. Za tu cenu kup radsi oktavku nebo nachystej penize bokem. V 1,9tdi za turo cenu pocitej s vetsimi investicemi

Editováno: , autor: michal2009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Sico: Rady staré Blažkové, auťák je třeba řádně prohlídnout, zkontrolovat annoncované skutečnosti (servisní knížka, koupeno v ČR atd.) a pak se rozhoduj. Optimální by bylo, kdyby jsi měl možnost přes někoho nechat projet historii vozu a hlavně kdyby ti nějaký dobrák, který tomu rozumí pomohl s prohlídkou! Jinak jsem přesvědčen, že většina autobazarů podvádí, ale AutoEsa patří k těm solidnějším. Přeji šťastnou ruku a hlavně hlavu! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem rozdmýchat nějakou vášnivou diskuzi :-) Jen jsem chtěl poradit zdali má význam jit do toho auta. Preferoval bych naftu kvůli vyššímu nájezdu km a jelikož jsem měl možnost svézt se v audi s automatem a WV s automatem tak jsem se rozhodl že chci další auto s automatem. A superb je moje vysněný auto. Měl jsem oktávku 1 v naftě a byl jsem max spokojeny, ale po stěhování jsem dojížděl jen 16 km a auto trpělo proto jsem šel do Haťapky.Ted budu dojíždět denně skoro 50 km tak bych se vrátil k ropákovi :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Sico: Rady staré Blažkové, auťák je třeba řádně prohlídnout, zkontrolovat annoncované skutečnosti (servisní knížka, koupeno v ČR atd.) a pak se rozhoduj. Optimální by bylo, kdyby jsi měl možnost přes někoho nechat projet historii vozu a hlavně kdyby ti nějaký dobrák, který tomu rozumí pomohl s prohlídkou! Jinak jsem přesvědčen, že většina autobazarů podvádí, ale AutoEsa patří k těm solidnějším. Přeji šťastnou ruku a hlavně hlavu!

Chces poprit to, ze kdyz prodavaji v bazaru auto za 90, tak si na nem alespon 20 tis nenahodi? :) a za 70 tis to URCITE zadna hitparáda na 1.9tdi nebude. Kdyby za tuhle cenu prodavali 2,8 jeste by to nutne srot byt nemusel. Vsak at tam klucina jede a rekne, jak to s autem vypada 8-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michal má pravdu, akorát ta marže je větší.

Běžně je to 100% a více. Čili auto za 90 koupili v klidu za 40.

Je možné, že to tam někdo nechal protiúčtem a vzal si jiné.

Běžná praxe, pro spoustu lidí je výhodnější to dát do bazaru i za cenu prodělku, než to někde furt inzerovat a řešit spoustu kravin jako nesmyslné dotazy, volání, "dáte mi to na splátky", atd...

Tam marže je vysoká, to je jasné, ale provoz tak velkého bazaru není zadarmo, jsou tam zaměstnanci, telefony, daně, servis a majitel to také zadarmo nedělá

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj mám možnost koupit vzhledově nádherného superba 2.5 tdi 2005 manual, ale má najeto už přes 300000 a to me trohu odrazuje. Můžete mi prosim říct jak na tom jsou po motorové stránce? Děkuji ...popřípadě kolik už nalitali vaše superby :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu mnozstvi lidi, kteri maji supiky s hodne pres 300tis km a nestezuji si.

 

Pokud je ta 2.5TDi v 120Kw verzi, tak je to povazovane tusim za spolehlivy motor, ktery vyzaduje ke stesti hlavne pravidelne vymeny oleje (15k Km).

 

Pri tomhle stari a najezdu samozrejme musis pocitat, ze auto uz ma neco za sebou a mit pripravenou nejakou korunu aspon na zakladni servis. Jestli je za dobrou cenu a mechanicky je vporadku, nebal bych se toho. Pokud si k tomu na prohlidku vezmes i nekoho, kdo se v tom technicky vyzna, nebo idealne i Superby zna, tak si myslim, ze neni, co zkazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...