Přejít na obsah

Podsvícení budíku


Marcelius

Doporučené příspěvky

Zravim všechny. Ctěl bych na své Fabce II, pokud to pujde změnit podsvícení budíků. Ne že by se mi zelená nelíbila, rozhodně je lepší než modré podsvícení ve VW, které si myslím a i dle mých zkušeností hodně unavuje oči. Ale každému se líbí něco jiného to je jasné...... Chtěl bych upravit podsvícení na bílou nebo světle modrou, jak je třeba v novém seatu ibize, nobo fiestě..... Nevíte někdo jestli tam jsou nějaké minižárovky nebo ledky které svítí barevně, nebo je tam třeba jenom nějaká barevná zelená folie a žárovky svítí bile...... Diky moc. M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Ja by som sa chcel spýtať, či už niekto z vás riešil ručičky. Nejde mi o zmenu celého podsvietenia budíkov, ale o výmenu ručičiek za nejaké červené. Ktoré by tam najviac dizajnovo pasli z koncernu? Mám nemaxidotové budíky. Za každú radu ďakujem.

Editováno: , autor: Thief1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...