Přejít na obsah

Vyhřívání trysek ostřikovače


kapl

Doporučené příspěvky

Už se to tu řešilo prej to má být napojené na spínané +12v.Bylo by dobré kdyby se někdo podíval do díl.příručky a dal jsem foto schématu ať se nemusíme dohadovat.Hledal jsem to podle čísla ale není moc prodejců co to nabízejí pokud někdo narazíte kde to mají tak šup sem s tím.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, krásná svorka je na releboxu u nohou řidiče- jsou tam šrouby-stačí zkoušečka abys odhalil, který je pod napětím po zap. klíčku, nebo jejich popis-X kontakt. .... a jištění....-neznám hodnoty výhřevu- takže jestli to nikdo nenapíše- zapojil bych to, změřil odběr a podle toho osadil pojistku....a je to ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak je napsáno v linku který jsem posílal, je to zapojené po klíčku (+12V) tudíž to po otoční hřeje stále. Ptal jsem se na to MartinaRS i Vaši, tudíš bych řekl, že je to tak správně!

je to tak .. tenkrát jsme to s martinem montovaly do mého auta a je to zapojené na 12v přes klíček.... no a výhody nevýhody... težko říct jako může to být dobré aby opravdu ta voda nezamrzla... ono přeci jenom ta tryska jak je hubená ..tak tam to zamrzne jako první .... ale jako vodu to ohřívat .. neumí .. není to průtokáč.... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to vec, ktoru by ste ocenili v severskych a chladnych krajinach, to je pravda. ale na skodu to nie je. pred mesiacom som bol na horach. po ceste mi zamrzli ostrekovace. chcem podotknut, ze ostrekovace a ich trysky. nadoba a ani hadicky nezamrzli. ostrekovace pomalicky uchcavali az prestali uplne lebo vsetko co striekali zacalo mrznut na tryskach. az uplne zamrzlo.... a potom staci jeden kamion na ceste pred vami a o zabavu je postarane. aj ked je to vec, ktora bude vyuzita len dva krat do roka neni to na skodu. urcite to prida na pohodli v zimnych mesiacoch. byvat niekde v horach, tak uz to tam mam davno.... po novom roku to idem montovat, potom hodim aj podrobne cisielka a mozno aj foto..... kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo tu spomínal průtokáč- už jsem na pár autech viděl jak je hadička za čerpadlem namotaná na hadici od topení, takže dokonalý předehřev za hubičku, jak se motor rozběhne tak to momalu ohřívá, ale když je voda na 90 a pak to stříká na studené sklo to už nevím, každopádně to stojí za pokus....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale chlapci nebudeme se přeci dohadovat.Kdyby to bylo k ničemu tak to ta naše Škodovka nebude vyrábět.Takové auto jsi to zaslouží.Je to jen o tom že hračička si to do svého mazlíka namontuje a někdo si řekne že to nepotřebuje.Patřím mezi hračičky tak si to do auta dám ať si baba doma říká co chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...