Přejít na obsah

Osvětlené ovladače ofuků v palubní desce ?


pasat

Doporučené příspěvky

jj boční ofuky se dají rozebrat celkem snadno, nebo to jde i bez vytažení kolečka, jak píše Jirka.

Ale střední, to je pakárna, bez rozebrání to nejde a k rozebrání je potřeba trošku "brutality"... ale zase ten plast je celkem festovní, nic jsem nezlomil. Postup je někde výše v tomto tématu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapi hotovo...fotí se to blbě,ale vidět to jde hezky a reguluje se to přes regulaci podsvícení :)

Plošňáček jsem si vyrobil na koleně,takže netřeba kupovat kolečka ze Supa ;)

post-37211-1269373525,4391_thumb.jpg

post-37211-1269373535,6428_thumb.jpg

Ahoj,

můžu se zeptat jaký si použil diody a taky jaký si tam nakonec dal odpor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...

Já nevim chlapi, že se s tim tak serete :) Měl jsem supa a teď oktávku a nemohu říct, že by mi tohle tedy chybělo. Jestli na ty ofuky šáhnu dvakrát za rok, tak je to hodně a to ještě možná přes den :D

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevim chlapi, že se s tim tak serete :) Měl jsem supa a teď oktávku a nemohu říct, že by mi tohle tedy chybělo. Jestli na ty ofuky šáhnu dvakrát za rok, tak je to hodně a to ještě možná přes den :D

když my to chceme mít hezkýýýý :kol-31:

ledky s odporem 15Kc, konektor 10Kc, plosnak necham vyleptat, s tim se na kolene delat nebudu, tak rekneme 15Kc, kus kabliku za 10Kc, suma sumarum 50Kc material na kus

za kilco je to drahy? je. tak za 80? at nezeru, stejne sem tlustej

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takhle výsledek. 2x jednotlivě, jedna je dvojitá do středních ovladačů. K tomu 3x protikus konektoru s cca 1m kabelu, to by mělo stačit na protažení ze stran doprostřed a napojit asi ideálně na vypínač varovných blinkrů, tam je řízená ledka podsvitu. Může být? Radare tm01, pošli prosím SZ s adresou kam ti to pošlu, dík!

post-6484-0-07131200-1328797635_thumb.jp

post-6484-0-20325400-1328797628_thumb.jp

post-6484-0-43128500-1328797640_thumb.jp

Editováno: , autor: Goose
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak jsem se dneska pustil do konecne montaze..Vcera jsem absolvoval demontaz ofuku a montaz diod.. byl to ted aukol,ale vysledek stoji za to.. Na fotce je videt ze to sviti lehce do zelena ale ve skutecnosti je to spise bile s opravdu lehkym nadechcem zelene,ale jelikoz oktavka ma jak bile i zelene podsviceni,sedi to jak pr..l na hrnec.. :) GOOSI dobra prace..

post-28772-0-16658400-1330109736_thumb.j

post-28772-0-30945900-1330109900_thumb.j

Editováno: , autor: RAdar tm01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...