Přejít na obsah

STK a folie vpředu


folvarcny

Doporučené příspěvky

Sice to nebylo v Ostrave, ale v Praze a do linky jsem jel z otevrenymi prednimy okny a budu to ted v cervnu delat znovu. BTW ono i kdyby jsi mel na predku atest, tak je to stejne jedno, na predku nemaji na vw group folie co delat (zatmaveno z vyroby). Ja treba ATEST na predku mam :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já zajel s oknama a v poho nikdo nic neříkal ;) ... protože pokud na ně máš atest tak je jim to jedno na folie spíš brblaj švestky (policajti, ikdyž teď šel k dopravákům dělat kamarád a ten říkal, že to vyloženě vpopisu nemaj, aby za to jebali prej je to jen o chování řidiče k nim)

Editováno: , autor: Hensel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja byl na technicke v rijnu mam folie na predu bez atestu,nerikal nic..ani na 17-ky kola nic nerikal,nemam je v technicaku..jen za co trosku mrdal tak jsou "radoby xeny"HID dostal neco bokem a technickou mam.skoro vsichni jsou uplatni..

Editováno: , autor: Tdííí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je docela problém.Otec má vepředu sunset přímo z výroby a na STK ho vyhodili s OII.Musel doložit atesty a papíry že to je z výroby.Prostě nestači mít jenom nalepený atest na tom skle ale je potřeba kartička o homologaci.Vepředu folie být nesmi a vím že třeba konkrétně v Hradci Králové je stím docela velkej problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem s manželčiným autem v září na STK. Okna jsem stáhl, ale hned první věc, co mi řekl byl, ať vytáhnu pření okna. Viděl, že vzadu jsou folie, tak předpokládal, že budou i v předu. Ptal jsem se jestli by to nějak nešlo zařídit, že když si folie sundám před technickou, tak je tam stejně po technické dám, tak je to škoda peněz a snažil jsem se ho uplatit, ale nechtěl, že jsou prý hlídaní kamerami. Řekl mi, ať zajedu jinde, třeba tam budou měkčí a vrátil mi peníze. Jel jsem tedy jinde, ale tam to byla taky první věc, na co se dívali. Dali mi dočasnou STK a protože mě tlačil čas, musel jsem vrátit techničák na leasingovku, tak jsem jel do garáže a dal se do odlepování. Je to hnus. Drží to jak prase. Za studena to vůbec nejde, lepidlo zůstane na skle a pak se musí ještě pracněji sundávat ředidlem. Nejlépe se to sundává po zahřátí fénem a musí se pomalu tahat.

Manželka teď jezdí vpředu bez folií, ale já tak jezdit nechci, nelíbí se mi to a zvykl jsem si na soukromí. Nemáte někdo známého v Ostravě, kdo by mi tu za úplatu technickou zařídil? Policajti mi zatím za 2 roky, co folie mám, ještě nic neřekli, tak to tady asi tak neřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja byl na technicke v rijnu mam folie na predu bez atestu,nerikal nic..ani na 17-ky kola nic nerikal,nemam je v technicaku..jen za co trosku mrdal tak jsou "radobi xeny"HID dostal neco bokem a technickou mam.skoro vsichni jsou uplatni..

Tak za rodoby XENY (HID) bych te vyhnal! To je HNUS!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem s manželčiným autem v září na STK. Okna jsem stáhl, ale hned první věc, co mi řekl byl, ať vytáhnu pření okna. Viděl, že vzadu jsou folie, tak předpokládal, že budou i v předu. Ptal jsem se jestli by to nějak nešlo zařídit, že když si folie sundám před technickou, tak je tam stejně po technické dám, tak je to škoda peněz a snažil jsem se ho uplatit, ale nechtěl, že jsou prý hlídaní kamerami. Řekl mi, ať zajedu jinde, třeba tam budou měkčí a vrátil mi peníze. Jel jsem tedy jinde, ale tam to byla taky první věc, na co se dívali. Dali mi dočasnou STK a protože mě tlačil čas, musel jsem vrátit techničák na leasingovku, tak jsem jel do garáže a dal se do odlepování. Je to hnus. Drží to jak prase. Za studena to vůbec nejde, lepidlo zůstane na skle a pak se musí ještě pracněji sundávat ředidlem. Nejlépe se to sundává po zahřátí fénem a musí se pomalu tahat.

Manželka teď jezdí vpředu bez folií, ale já tak jezdit nechci, nelíbí se mi to a zvykl jsem si na soukromí. Nemáte někdo známého v Ostravě, kdo by mi tu za úplatu technickou zařídil? Policajti mi zatím za 2 roky, co folie mám, ještě nic neřekli, tak to tady asi tak neřeší.

to jsi měl na předku homologaci? Já mám na předku jen lehouncxe zatmaveno s homologací a kartičkou, nerad bych to sundaval v únoru :-)

Editováno: , autor: cippis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No otázkou zůstává, jestli už maj nějaký ty schválený měřidla, kterýma jsou oprávněni to kontrolovat :help:

V Brně ve Slatině na STK už Ti změří tu propustnost světla a jak zde bylo již řečeno tak i tam mě řekli že Octávka už má od výroby tónovaná okna a ať dáš fólie jakýkoliv budeš nad limit.

Ptal jsem se na ně jak jsem loni zapisoval disky. No vzhledem k tomu že bych rád ještě jel za hranice a co jsem slyšel o potížích s fóliemi tak na ně kašlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na STK to zjistit většinou umí, to jo...ale hlavní je, že to zatím neumí v terénu ;)

...jinak s tím zahraničím...kamoš měl na autě všude totál černý okna, že nebylo vůbec vidět a jeli sme s tím do rakouska, tenkrát ještě byly celníci a ten maník pořád cosi žblechtal a pak z kamoša co seděl vzadu vypadlo "Vole, nevidí dovnitř, stáhni okna"...tak se stáhli okna, maník se podíval a jelo se dál...žádná zbytečná buzerace, všechno je to jen a jen v lidech ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Německo, Rakousko, Itálie, fólie či jinak trochu více zatmavená PŘEDNÍ skla = červený hadr pro býka = okamžitě policajti reagují. Teď prý i ve Španělech, ale to jsem neviděl. Za to v De,AT a IT jsem viděl a jednou i překládal, ten rakušák byl hódně nekompromisní. Bylo to v listopadu 2008.

No a co mi říkali na STK, tak od léta už to nepůjde nikde, všechny STK budou pod drobnohledem, musí kontrolovat tu propustnost světla či jak se to jmenuje a prý jim za to budou šlapat na paty. A né jen za to. Zase na druhou stranu, když to je v zákoně a když oni mají dbát na bezpečnost, tak není čemu se divit. Mně to nějak nevadí, já nemám na př.sklech nic

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem s manželčiným autem v září na STK. Okna jsem stáhl, ale hned první věc, co mi řekl byl, ať vytáhnu pření okna. Viděl, že vzadu jsou folie, tak předpokládal, že budou i v předu. Ptal jsem se jestli by to nějak nešlo zařídit, že když si folie sundám před technickou, tak je tam stejně po technické dám, tak je to škoda peněz a snažil jsem se ho uplatit, ale nechtěl, že jsou prý hlídaní kamerami. Řekl mi, ať zajedu jinde, třeba tam budou měkčí a vrátil mi peníze. Jel jsem tedy jinde, ale tam to byla taky první věc, na co se dívali. Dali mi dočasnou STK a protože mě tlačil čas, musel jsem vrátit techničák na leasingovku, tak jsem jel do garáže a dal se do odlepování. Je to hnus. Drží to jak prase. Za studena to vůbec nejde, lepidlo zůstane na skle a pak se musí ještě pracněji sundávat ředidlem. Nejlépe se to sundává po zahřátí fénem a musí se pomalu tahat.

Manželka teď jezdí vpředu bez folií, ale já tak jezdit nechci, nelíbí se mi to a zvykl jsem si na soukromí. Nemáte někdo známého v Ostravě, kdo by mi tu za úplatu technickou zařídil? Policajti mi zatím za 2 roky, co folie mám, ještě nic neřekli, tak to tady asi tak neřeší.

Kup na vrakáči přední okna a máš pokoj.Před a po STK si přehodíš a je to. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jen do doby, než jste to napsali tady wolové, chci vás vidět po příští STK, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu - tak se z lesa ozývá - sám do ní padá

Lépe mne to nenapadlo napsat. Nechápu Vás proč jste to vůbec tady napsali?

No ono od léta tam asi opravdu ty kamery budou a to bude už pro všechny jiné. Teď to jen kontrolující technik potvrdí kliknutím na internetu, ale když bude vědět, že naněj někdo může čumět, či si dodatečně přehrát co opravdu kontroloval, tak si rozmyslí co potvrdí.

Já byl na podzim na STK oficiálně a vše OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...