Přejít na obsah

neorigo DO k origo centrálu + kde hledat


David2fabia

Doporučené příspěvky

Ahoj, jsem zde nový a tak mě nebijte ale nemohu najít co hledám.

takže jedná se o Fabii 2 HTP

1. Potřebuji vědět kde je řj centrálu slyšm relé ale nevim odkud. někde nad pedály.

2. Mám odpojit nějakým způsobem orig. centrál a dát dálku?

3. Nemá někdo nějakou fotodokumentaci? + schéma

Děkuji moc.

Editováno: , autor: David2fabia
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý jsem to prohledal a něco se mi z toho určitě pomůže. Ale nemoh by ještě někdo shrnout připojení RJ CZKEY.

Na které piny to připojit v autě. Je to od TSS a na jejích stránkach je přímo návod na F2 s přípojnými body. Ten bych potřeboval, nemá někdo? Ke stažení jen po registraci a mě se jim registrovat nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem dospěl k tomuto.

Tento manuál popisuje co který vodič dělá http://xman.skylan.sk/cz_key.pdf

A tento v příloze popisuje co kde připojit. Může na to někdo mrknout a říct mi ještě které připojit pro Odemčení zamčení? A co znamená CAN L a CAN H a co na ně připojit.

Děkuji.

CAN_SCHEMA_SKODA_FABIAII_06.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak už som dorobil DO MAXICAR 686 a mam taky problem že ked chcem odomknuť klučom tak to nejde, otvorim iba vodičove dvere a safe stale blika. Robi to aj vam alebo mam niečo zle zapojene ? A ešte otazka - mate niekto zapojeny aj kufor ? stači to pripojiť na ten hnedozeleny kabel alebo to musi isť cez rele ? Dojazd okien mi tiež akosi nejde... no tam je možno zly kontakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Ja mam namontovany ten maxicar 686, montaž nie je zložita, stači to pripojiť na tie miesta ktore su v tych papieroch vypisane. Pre automaticke zatvaranie okien pri uzamknuti treba ten kablik ale natiahnut do dveri na žltomodry kablik čo je na motorčeku sťahovania. Kufor som nezapajal, takže s tym neporadim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...