Přejít na obsah

Odcizeno Octavia combi


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny a prosím o případnou pomoc

V noci z 15.1.na 16.1.mi byla odcizena octavia combi r.v.2001 bílá z parkoviště v Praze Modřanech.

SPZ 4A34293 VIN TMBGP41U712448566

Budu Každému velmi vděčný za každou informaci

Předem dík Martin :help:

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je mi Tě upřímě líto. Měl jsi nějak zabezpečené,alarm,zamykání zpátečky atd?

Jinak jedna rada co tu takhle vždycky zazní,projet křížem krážem okolí,jestli není někde odstavená,kvůli vyhledávání,GPS,GSM atd. zloději nemají jistotu,jestli tam něco takovýho nemáš,tak to většinou odstaví a čeká se,když tam auto nějakej den zůstane,je čistý a pak s ním frr neznámo kam. Víc Ti asi neporadím...

Editováno: , autor: juke.box
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

mobil neni dost koser, protoze operator ti rekne lokaci na +-2km, coz je blby, lepsi je gps...

hele a kde jsi mel ten tajny vypinac? asi nebyl moc tajny, kdyz to zlodej nasel, hm?

jinak vim, jak se citis, takze nejaky reci o listosti ti psat nebudu, to ti auto nevrati... hlavne, ze bylo pojisteny! nepojisteny auto v dnesni dobe je cesta do pekel...

me taky ukradli auto, ale mel jsem tam jenom tovarni zabezpeceni - imobilizer, ale ted budu dodelavat na aute dva okruhy blokace motoru, tak uvidime

Editováno: , autor: nohic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...