Přejít na obsah

radicka 1.6


urna_

Doporučené příspěvky

zdravim vas. mam 1.6 74KW r.v99 a nevim jakou tam mam dat radicku ktera by tam pasovala tak sem se chtel zeptat kdo ste jakou tam dali. zajimaji me jen ty co maji 1.6 diky :)

Bude ti tam pasovat hocaka,ale !! iba ak ju prerobis,myslim aby ti pasovala na ten klacek inak nic ine ako origo ti pasovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Mam 1,6, mam kozenou a mam vymenenou radoby chromovou (plastovou pochromovanou) plaketku z Fabie Elegance. Je mensi, prusvita lehce okraje, ale na dalku myslim plni svuj ucel ;) Nelze ji nacvaknout jako tu cernou, je chycena oboustrankou...

Jak je jiz znamo, nelze tam dat jakakoli, jedine s upravami jak rikal jiz stihacka. 1,6 ma tlusty klacek!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

nejdem zakladať novu temu tak to napíšem sem... nejakým zázrakom( ten zázrak bude asi čas ) mi začal v miestach na fotke praskať rychlostna paka... zatial som to zalepil sekundovym... uvidim ako to vydrží ale chcel by som kupiť druhu aj s manžetou... mohol by mi prosím niekto hodiť číslo dielu? resp. vie mi niekto povedať ako sa pohybuje cena páky aj s manžetou? Octavia 1.6 55kw, 99. rok, viem že tam je tá hrubšia tyč... takže nehľadám nič... čo by som musel upravovať aby to pasovalo...

post-35989-1252255836_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...