Přejít na obsah

Nesvítí mi půlka multifunkčního volantu (tempomat)


Neo2

Doporučené příspěvky

tak ja už to měl venku dvakrát a nic :-D

Zdar, taky jsem se v tom hrabal. U mě to byl nedopájený plošňák, chvilku to svítilo, chvilku zase ne, tak jsem to rozdělal a jedna noha na LED nebyla připájená. EASY !!! Podle toho co píšeš, tak to vypadá na celou serii. Kterej rok to máš ? Foto snad někde najdu a doplním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,ja mam podobny problem ale mne nejde ovladanie radia tj. prava strana predpokladam ze to bude niekde v kontakte ale pre istotu by som rad vedel ci sa to ovladanie neda niekde na radiu vypnut alebo zapnut. Supa vlastnim 3 tyzdne takze este sa len ucim okolo neho.?? Dakujem za radu , a sorry az som to niekde prehliadol :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Hoj,

takže Superba I Fl. neznám, dnes jsem to v rychlosti projel včetně akčních členů. Jaké má být kodování na ŘJ volantu. Je tam nastaveno 000001 (mf volant telefon,radio a tempomat CSS), akorát strejček má jen tempomat a radio. V akčních členech to nereaguje na radio. Ale chybu to nehodí.. Akorát to kodovaní je divné, sežere to cokoliv, ale s ničím to nejede... Kde má sup podvolantovku? Bude asi KO, nebo by to mohlo být v radiu, když nejede ani maxík? (jinak to nevyhazuje chyby ani na radiu ani na budicích). 

M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...