Přejít na obsah

Anténa "žraločí ploutev" z Audi do Fábie


Doporučené příspěvky

No naležato v nárazníku (navíc hned velde traverzy) toho moc nechytí když se vysílá s vertikální polarizací...

Původní anténa se nepoužije. Do nárazníku se vyrobí jiná třeba z kusu drátu (asi 3m) nebo kovového pásku který se nalepí zevnitř do nárazníku.

Anténu v nárazníku má uživatel wagoo. Poslal mi i postup, ale nevím jestli ho můžu zveřejnit. Kdyžtak si mu napište.

Já se k tomu ještě nedostal. I když už mám nalakovanou ploutev a symetrizační člen do nárazníku a v kostce vím jak na to.

Teď mám navi a přemýšlím jestli tu plouev vůbec dávat. Tak nějak se bojím o navigaci. Ale třeba mě to časem přejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Najmis: videl jsem ji na aukru, ale nakonec me odradila vysledna cena kam az se to vysplhalo, navic kdyz clovek vubec nevi zda se to da pouzit- mit za nekolik stovek jen ploutvicku a starosti aby nezatekalo do auta, jaky tam je vubec zesilovac, prumer matky na prichyceni..atd. Ale budu ti drzet palce at se ti to podari nainstalovat se slusnym prijmem signalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní anténa se nepoužije. Do nárazníku se vyrobí jiná třeba z kusu drátu (asi 3m) nebo kovového pásku který se nalepí zevnitř do nárazníku.

Anténu v nárazníku má uživatel wagoo. Poslal mi i postup, ale nevím jestli ho můžu zveřejnit. Kdyžtak si mu napište.

Já se k tomu ještě nedostal. I když už mám nalakovanou ploutev a symetrizační člen do nárazníku a v kostce vím jak na to.

Teď mám navi a přemýšlím jestli tu plouev vůbec dávat. Tak nějak se bojím o navigaci. Ale třeba mě to časem přejde.

ALe pořád je naležato, ne? Takže musí mít o něco horší zisk než origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...