Přejít na obsah

8.sraz SKODAHOME.cz


maca

Doporučené příspěvky

Sejvi: se nediv, když si objednáš jenom juice, pro kterej musel o metr dál do boxu...a vrchní byl evidentně znaven, když musel větrat zadek skrz povislý kalhoty :smich:

- kemp jako místo supr, ceny bych taky nějak neřešil....ale ten personál katastrofa :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny tam jsou opravdu přemrštěné a platit za to že člověk spi v autě je opravdu PRASEČINA!!!

Ja bych mu asi rekl... A kdo spal? Ja o nikom nevim...Ja jsem si cetl knizku :smich:lol ...pocitam, ze nefotil jak se valime v aute...takze asi tak.. vubec bych to neresil. Klidne v tom aute muzeme celou noc sedet vzhuru a neplatit nic, ale kdyz zavrem oci, tak uz platime? co to je za logiku? :kuk::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sdílím tvůj názor Daku a radši jsem si vzal svoje zásoby a pak pařil s klukama z Brněnský knajpy. Tam jsem chodil jen na WC a ani to se mi pomalu nechtělo. :smich:lol

No přesně tak, chyba není v obsluze, ale v lokálu, kterej si kdo zvolí...ti zkušenější se letos nespoléhali na místní zdroje, zavítali "na moravu" a no-stress, prakticky pořád bylo něco teplýho do huby...poslední várka se dělala tuším někdy po půlnoci :p

post-6151-1242600822_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlastani je soucast tohodle srazu. Stejne jako dedek na trikolce :D ... a rano bylo fakt tezke, ale ja mam takovy rana vzdycky ;)

jo jo toho dědu na trojkolce jsme už nenazvali jinak než SUP.. bo pořád kroužil, kde co lítá :smich: i když na jednu stranu se mu nelze divit.. takových chuligánů na pozemku.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na tom kempu je pozitivní jedině ta posekaná tráva. lol

a je pravda, že na jídlo si stěžují jen a pouze nováčci.. zkušení účastníci už vědí, že si s sebou mají přivést jídlo..

podle mě nemůže být těžké sehnat kus placu na sraz.. jak to ostatně dělají ty paka, co se někde slezou a tancujou tři dny? lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych snad i rek ze letos byl tříkolkář poprvé nervní, ten byl zrovna vzdycky relativne v pohode

zmena mista? ja nejsem pro, kemp je paradní, cistej atd proste nenasrat trikolkare a vrchniho musime mit na haku a mit vlastni zasoby

je to samo na olinovi, ale on se s nima zna a kemp ma za barakem coz je z hlediska organizacniho idealni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...