Přejít na obsah

8.sraz SKODAHOME.cz


maca

Doporučené příspěvky

parádní pokec, kalbička.. jen ten dědek co mu to tam patří by zasloužil pár na solar.. důležitej jak nevim co a chtěl po nás prachy za nocleh v autě - pokud nebude sraz na jiným místě, tak příště nejspíš nejedem.. dát 3kila vstup a ještě platit za spaní v autě!! Zlatý Doksy, kde platíš vstup a nic víc.. Tohle určitě není nic proti organizátorům, aby si to někdo nevysvětlil špatně!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parádní pokec, kalbička.. jen ten dědek co mu to tam patří by zasloužil pár na solar.. důležitej jak nevim co a chtěl po nás prachy za nocleh v autě - pokud nebude sraz na jiným místě, tak příště nejspíš nejedem.. dát 3kila vstup a ještě platit za spaní v autě!! Zlatý Doksy, kde platíš vstup a nic víc.. Tohle určitě není nic proti organizátorům, aby si to někdo nevysvětlil špatně!!!

neke,tak to je vostrý. měl by být rád, že mu lidi udělají tržbu a ne ještě remcat, že někdo spí v autě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to moc suproveee...jsem moc rad ze jsem videl spoustu lidii a take poznal dalsi cleny tohoto super foora.... jinak jak pise dakie, dedek byl pekne protivnej.ja platilza stan pro dve osoby 450kc a to jsem se snim hadal o ty jejich tabulky ze tam ma obrazek dvouch osob a stan za 100kc takze jsem mu rekl ze dam klidne 200 a on na me vybali 400, ze tam je dalsich xxxx priplatku... jsem cubrnel uplne..tim nemam nic proti poradatelum,jen nas to dost vsechny zaskocilo a take ze se muselo platit za spani v aute... sem rikal ze priste si lehnu vedle auta na travu :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: jinak snad pristi rok REPETE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...