Přejít na obsah

8.sraz SKODAHOME.cz


maca

Doporučené příspěvky

Jj, došla...a napíšu to klidně i sem - Já si prostě myslím, že varování je pro někoho, kde dělá ÚMYSLNĚ bordel a né aby to měl seriózní člen jen kvůli tomu, že má jinej styl než někdo z A/M...já to říkal už kdysi u ostatních členů, nechápu, že má spoustu původních členů, kteří to tady celý táhnou varování ;)

JA NEVIM CO BLBNETE

PROSTE TAPETA JAK PRASE A SEST CITACI ZA SEBOU - DE O PRINCIP NAUCIT LENY DELAT VICENASOBNOU CITACI

TENHLE CLEN JE TADY OD UNORA A VIDITELNE ASI NECETL PRAVIDLA A NEDOCVAKLO MU TO - ZA TO JE VAROVANI - OD TOHO HO TADY MAME SNAD NE ABY SE TIM UPOZORNILO NA CHYBU TAK CO SE PORAD ROZCILUJETE???

OPRAVDU UZ NAS VSECHNY UNAVUJE VAS PORAD POUCOVA A VSECHNY SVY KROKY SEDMDESATKRAT VYSVETLOVAT. TAK TO BERTE ZE KDYZ DELATE KRAVINY MATE VAROVANI - VIDITE HO VY, NIKDO JINEJ A VITE ZE STE UDELAI CHYBU. MATE VAROVANI MISTO SZ TAK CO JE DO HAJE ZA PROBLEM???

NEMUZEME PSAT SZ KAZDYMU KDYZ UDELA PROHRESEK

TECKA

zase dve stranky o nicem to si priste vyrizujet prosim jinde a ne tady kde i ja sem si chtel precist kdo dojede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad dalsi prispevky - hudba ne a nebude natoz podium :) plac dostaneme pridelenej, musime to tam zase naskladat protoze to neni obrovsky takze poslouchat ty kteri vam reknou kam mate jet, coz byla posledne moje prace :D

hlavni je aby i ti kdo dorazi v patek dali ty auta nejak normalne abysme pak mohli auta stavet krasne do rad jako vzdycky a veso se vas co nejvic do kempu, at pak zase neposlouhcme ze panovi majiteovi dorazi 4 karavany nemcu a holandanu a ze to mame dat jinam, bohuzel nevim jak moc tohle olin s panem resil ale uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad dalsi prispevky - hudba ne a nebude natoz podium :) plac dostaneme pridelenej, musime to tam zase naskladat protoze to neni obrovsky takze poslouchat ty kteri vam reknou kam mate jet, coz byla posledne moje prace :D

hlavni je aby i ti kdo dorazi v patek dali ty auta nejak normalne abysme pak mohli auta stavet krasne do rad jako vzdycky a veso se vas co nejvic do kempu, at pak zase neposlouhcme ze panovi majiteovi dorazi 4 karavany nemcu a holandanu a ze to mame dat jinam, bohuzel nevim jak moc tohle olin s panem resil ale uvidime

a uzeme dostat nekde plac u zasuvky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaroslave furt to tu nerozhlaaasaj kurva ze byla vostuda jo????

jo byla a proto me vem hodne semtexu a nealka na skodahome..... piva se ani nedotknu uz me je treti den blbe :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:

jinak se moc tesim na SH , budu tam poprveeeeee

Ale houby byla vostuda símtě, o tom bych musel něco vědět :D ...naopak, já myslím, že se nám to náramně vydařilo :palec2: :palec2: :palec2:

...a neboj, semtex nějakej jistě bude, však nás znáš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a uzeme dostat nekde plac u zasuvky?

no jestli doraite v sobotu rano tak si nepujde moc vybirat...ono elektrika je tam na par mistech ale kde presne to nevim, kazdopadne kdyztak to nejak udelame, hlavne mi kdyztak reknete :) skaja by na me mel mit cislo a kdyztak je na OC v sekci kontakt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...