Přejít na obsah

8.sraz SKODAHOME.cz


maca

Doporučené příspěvky

No tak jako by nebylo jedno, jestli dá tři krátný příspěvky nebo jeden dlouhej.

A co se týče slováků, je v tom víc než si myslíš, navazuje to na další kontext v brněnskejch tématech.

Jedno to není ;)

Vzhledem k tomu, že tady nejsme v knajpě ale kontext vyprchal a ne každej to "víc" vidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snížku, ty evidentně sedíš sám sobě na vedení, za ten podpis to varování od amogha není!

bez urazky ale to jsme pochopil take ale ten podpis dela nejvice prostoru... to jsme tim myslel ja....a chci jen rici ... a pokud si myslis ze si sedim na vedeni tak tvuj nazor plne uznavam....asi je to pravda.... ale tim ze to tu ted napriklad resime jsme zabrali vice mista nez moje oddelene odpovedi misto hromadnych citaci.... takze prosim administratory ci moderatory prosim smazte moje prizpevky at to tu nezavazi. Nechtel bych tu delat bordel v tematu. ....

stacilo rici jak jsem psal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem necekal ze udeleni tohoto banu snad jeste budu muset vysvetlovat :-( zareagovat na kazdej prispevek co chci a to tak ze na kazdej extra to je silenost (jeste to pochopim u dvou, ale tohle???) ... takze za svym rozhodnutim si stojim

to je hezky Snizku ze mi pises ze jsem ti mohl nejdrive napsat SZ, to ale kdybych delal z kazdym ... ze se budu nejdriv snazit kazdymu hrisnikovi domluvit, tak snad abych dal vypoved v praci a sedel jenom u fora ... taky mám totiz práci jako ty a tudíž i jiný starosti

asi uz se fakt na adminovani vys....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem necekal ze udeleni tohoto banu snad jeste budu muset vysvetlovat :-( zareagovat na kazdej prispevek co chci a to tak ze na kazdej extra to je silenost (jeste to pochopim u dvou, ale tohle???) ... takze za svym rozhodnutim si stojim

Tak jo, sice teď přesně nevím, který pravidlo fóra zakazuje dát více přizpěvků pod sebe, ale budiž ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to jsem necekal ze udeleni tohoto banu snad jeste budu muset vysvetlovat :-( zareagovat na kazdej prispevek co chci a to tak ze na kazdej extra to je silenost (jeste to pochopim u dvou, ale tohle???) ... takze za svym rozhodnutim si stojim

to je hezky Snizku ze mi pises ze jsem ti mohl nejdrive napsat SZ, to ale kdybych delal z kazdym ... ze se budu nejdriv snazit kazdymu hrisnikovi domluvit, tak snad abych dal vypoved v praci a sedel jenom u fora ... taky mám totiz práci jako ty a tudíž i jiný starosti

asi uz se fakt na adminovani vys....

ja nesel nijak proti tobe.. ci tvemu adminovani... ale stacilo teda napsat .. stejne jsi mi napsal .. kdyz jsi napsal ze tu delam bordel takze ten cas jsi mi stejne dal.. nebo snad ne a nebo jsi nemusel psat SZ ale nez jsi mi dal to varovani tak jsi mohl napsat pouze to nedelj tu bordel nebo dostanes varovani a vse bylo vyreseno... to tim chci rici.. takze ve skratce receno stal jsme te stejne casu jako by jsi mi psla SZ nebo snad ne... pokud tedy nemas sekretarku ktera to dela za tebe.... co se tyce prace jiste jsi zaneprazdnen treba stejne jako ja a to te pak lituji ja treba abych mohl jet do mejta a nebo abych mohl jet na SH nebudu v zase vice jak dva dny spat... a pak to dopadne tak ze na SH taky asi nebudu spat . Timto nechci rici aby jsi me nejak litoval at si to nekdo tak nevylozi ... jen ze proste dal jsi mi stejne casu jako by jsi me jen varoval....nehlede na to ze mi ten cas davas i nadale ... takze te v zaveru stojim vice casu nez pouze u toho varovani..... ale jak rikam smazme to .. at tu nezabirame misto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpet k tematu! Doufam ze se tu zase nebudete urazet... Na druhou stranu od toho varovani je, aby se sem tam nekomu udelilo a snizku neboj, kdyz budes "hodny" tak ti ho admin zase po case odmazne... :kol-14:

Opravdu to vypada, ze by pocasi v sobotu melo vyjit. Pojede na sraz i nejaky modelar..? Ze by jsme sebou vzali RC letadla a mohli by jsme ve volne chvilce (kdyz jeste budeme strizlivi) si zaletat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpet k tematu! Doufam ze se tu zase nebudete urazet... Na druhou stranu od toho varovani je, aby se sem tam nekomu udelilo a snizku neboj, kdyz budes "hodny" tak ti ho admin zase po case odmazne... :kol-14:

Opravdu to vypada, ze by pocasi v sobotu melo vyjit. Pojede na sraz i nejaky modelar..? Ze by jsme sebou vzali RC letadla a mohli by jsme ve volne chvilce (kdyz jeste budeme strizlivi) si zaletat... ;)

tak zase od tematu na moment .. ja si nemyslim ze jsme byl zlej a klidne mi ho admin muze nechat ... ja to snesu aspon tam nemam nulo jako 99% uzivatelu ale mam tam peknou 33 a to si myslim ze taky neni zle.....

a ted zase k tematu.... ja zase doufam ze bude trosku prset protoze si beru novej stan a chci h yvyzkouset..... hi hi hi hi

tak toot byla taky sranda .. doufam ze zato nebudu potrestan.... jo mohlo by byt pekne ono to nejak dopadne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKAJO, došla Ti sz nebo ne, kousl se mi PC?

Jj, došla...a napíšu to klidně i sem - Já si prostě myslím, že varování je pro někoho, kde dělá ÚMYSLNĚ bordel a né aby to měl seriózní člen jen kvůli tomu, že má jinej styl než někdo z A/M...já to říkal už kdysi u ostatních členů, nechápu, že má spoustu původních členů, kteří to tady celý táhnou varování ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze se na to nevyserete, sundejte varovani, 2 stranky smazte a serte na to...

Posledni dobou se tu hodne ukazuje, kdo se prave pohadal se zenou/pritelkyni, proboha..

ja se nehadam ona neco rekne a ja si udelam co chci .. ja jsme ten kdo to plati .. tak mam posledni slovo ... ona to jen proste zkusi ... a ceka jestli to klapne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...