Přejít na obsah

samovolné otevírání popelníku


Hampejz

Doporučené příspěvky

Kluci,

hledal jsem tu něco podobného, ale nenašel.

Mám problém, že se mi na každém drncáku otevírá popelník (ten výklopný kryt). Nemůžu tam najít mechanismus a mám trochu strach, abych to nezničil.

Neřešil jste to někdo a neumíte poradit co s tím?

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to bude asi první velký zklamání u SUPA... přeci jen to byla vlajková loď za bezmála milion a takovéto kiksy spolu s vrzáním palubky tam nemaj co dělat :(

Tož do 500,- bych do toho šel, ale jelikož to bude asi přímo od ŠKoda, tak to nebo ve stovkách, ale tisícovkách a to asi testovat nebudu jak dlouho to může vydržet:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Octy 2 jsem si ho zlomil pri vymene ramecku a potom uz nedrzel zavreny. Pri dotazu ve Skodovce jak to opravit mi sdelili ze to meni cele jako kus a stoji ten popelnik 1700,- Kc. Na Supa stoji 2200,- Kc (+-) ale v provedeni ve dreve - to jsem si zjistoval.

U Octy jsem to rozdelal a byl tam ulomeny takovy malinky cervik co jezdil v drazce a ten jsem nahradil zabrousenym malym sroubkem a bylo po problemu, usetreno 1700 kc a prace asi na 20 min. Mozna u Supika bude stacit provest neco podobneho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem právě přijel z Eurocaru Bohnice. Ve dřevě za to chtěj 2tis. Tož to se na to radši kouknu a zkusím pořešit :) a když ne, tak na otevřený se dá taky zvyknout...vrazím tam nabíječku na mobil a hned bude důvod, proč to nezavírat :)

a je to opravený lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl dneska vyndaný popelník - opravdu je chycen 3 torxi.

Problémy mohou být dva - viz obrázek.

Řešení nevím, protože vrtat do té malé plastové tyčky abych udělal čep nový kovový, tak se budu bát, že ji zlomím.

Příště ještě zkusím ty pera, ale zatím se mi do toho nechtělo, protože občas tam dávám nabíječku a nechci aby to o ní na výmolech mlátilo, tedy hlučilo....

post-157-1235925545_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešení nevím, protože vrtat do té malé plastové tyčky abych udělal čep nový kovový, tak se budu bát, že ji zlomím.

Neni presne videt o jake tycince pises ze by sla nahradit tim kovovym cepem, ale to se mi prave stalo na te OII, ze se ten maly kolicek ulomil (jezdil v takove drazce ktera ho vodila pri otevirani a zavirani). Stacilo v miste kde ten kolik byl vyvrtat dirku, predtim si na konci zabrousit maly sroubek, kde jsem kousek zavitu nechal a ten se pak zakousnul do te umele hmoty (myslim ze jsem ho jeste zakapnul lepidlem) a vse fungovalo bez nejakeho odporu normalne (nic neslo poznat).

No ale to bylo na OII a tady to muze byt jinak i kdyz myslim ze Skodovka to bude mit vse hodne podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Tak se taky potýkám s tím nežádoucím otevíráním popelníku.stačí pouze malinká nerovnost na silnici a hned se me otevře.za den cca 20x :)

Chtěl jsem skusit prohodit ty pružiny jak je tady popsáno,ale boužel nevím jak s popelníkem ven.našel jsem pouze jeden torx ze tří a to ten jak je uprostřed popelníku viz foto.kdepak najdu další dva?

díky

post-36221-1257932005_thumb.jpg

post-36221-1257932016_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...