Přejít na obsah

Šrouby


AMartyn

Doporučené příspěvky

Hoj,nikde jsem to nenašel,tak založím nové téma....díky...

Zajímalo by mě co všechno víte o šroubech na Fabii I...

- výška stoupání závitu

- jak dlouhé

- kolik by se měly zapustit do bubnu,nebo kotouče aby to bylo bezpečné atd...prostě vše o šroubech :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked kupuješ elektrony??? a u starších elektronu??? ti majitel taky standartně dává šrouby???

Potřebuji to vědět....mám alu Rial...a rád bych se otom taky něco dozvěděl...třeba jak dlouhej koupit pojišťovák atd...díky :)

:palec2: ALE TO SI TAM NEPISAL ZE KUPUJES POUZITE ELEKTRONY :smich: :smich: :);)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked kupuješ elektrony??? a u starších elektronu??? ti majitel taky standartně dává šrouby???

Potřebuji to vědět....mám alu Rial...a rád bych se otom taky něco dozvěděl...třeba jak dlouhej koupit pojišťovák atd...díky :)

Přesnou velikost ti neporadím, ale když zadáš ve vyhledávači třebas "šrouby škoda fabia" určo ti to něco najde a budeš z toho chytřejší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROCHY603: tak ja je nekupuji,ja už je koupil...

to: vikino1 -taky asik použiji s plecháču...když dám šroub do kola nadoraz...tak vyleze asik o 1cm...a to by mělo stačit aby to drželo ne???

cartmanko: Díky za upozornění.... :palec2:

jde taky o to, jestli ty RIALy budou mít stejné dosedací plochy jako plecháče nebo origo alu kola. Některé alu kola jsou přesně vrtaná pro koncern VW, ale jestli to budou i tvé kola RIAL? Zeptej se nějakého prodejce těchto disků, určitě ti vše potřebné řekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia,Fabia,Superb používají šrouby M14x1,5x28

Na orig plechy i alu s dosedací plochou kulovou.

Většina výrobců litých kol používá šrouby s dosedací plochou kuželovou.

Podívej se na kola,kulový sedlo od kuželovýho bezpečně poznáš.

http://www.kola-srouby.cz/detail/index.php?id=146

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...