Přejít na obsah

tlmic pri rozvodoch


Papek

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim vas,

tiez mam problem s danym tlmicom, vytiekol mi z neho olej. Vo strvrok som bol s tym v servise, lebo uz to na volnobehu vydavalo neprijemny zvuk. Mechanik ma objednal na utorok. Lenze pri ceste zo servisu, aki 1 km pred domom, mi roztrhlo remen, prestalo dobijat , vypadla klima a prestal fungovat i posilovac riadenia.

Otazka znie, co takto bez remena mozem ist cca 7 km do servisu. Ci sa nemoze nieco stat zavaznejsieho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...
Našel jsem na netu jenom tlumič na výměnu.

http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/autod...ac-octavia.html

Jo je to ono - já to taky před 14dny zjistil - že je vytečený a cosi cvrliká za studena po nastartování - hned jsem pátra po prodejnách - samotný neměli - prej to nejde ani objednat - jen celý kus za 1850 - 2000 kč. na netu jsem našel také tohoto prodejce - tuším z bohumína, hned jsem objednal ale nebyl na skladě - volali a včera byl doma s PPL :-).

o víkendu montuji :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...