Přejít na obsah

Přezouvání na letní 2009


Petus

Doporučené příspěvky

Zkuste raději ty Barumky, zároveň tím i podpoříte českou ekonomiku

Tome, ale bohužel oni ty Barumky dělají v Polsku :feve: na svých zimákách mi zůstal dodák od výrobce, kde PL a shodou náhod jsme měli jako hosta jednoho pána z Continentálu v Polsku a ten mi to potvrdil, dělají se tam některé rozměry..

To ovšem nemění nic na tom, že to není špatná guma, měl sem a mám je jako zimáky, letní mám Dunlop Sport

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je klidně možný, že různý pobočky maj různý mašiny(na určitý rozměr) a mastěj jak Barumky tak Contíky.

Každopádně je zajímavý vidět, jak se pneumatika dělá. Dělaj to úplně jinak než jsem si myslel.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to rolbar a ostatni : mate polaris I , II nebo jak se to dal jmenuje? / inspirace pro dalsi zimu /

tak tímto se neinspiruj vůbec, tragédie I i II

já letos než nazuju 17" si ještě počkám, hodlám polarisky dorazit, at už si je nemužu nikdy nahodit na auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám s Polariskama negativní zkušenosti :feve: ve sněhu na horách mě moc nepodržely, kámoš s tím samým autem, jen měl o jednu osobu míň jel na dunlopech a vyjel a já zůstal v půlce kopce :feve: a to měli najeto cca 8t a ty Dunlopy tak 15..

Jo. Dunlopy nejsou špatný. Mám Winter sport a jsem spokojenej. Ale vše je o stylu jízdy a na gumách se nešetří, jako na vlastních botách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...