Přejít na obsah

Kola na letní sezónu


SniperWolf

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

...

A jen tak mimochodem, až koupím nové kola, tak bych ty osmnáctky prodal. Jedná se o následující:

Kola: Alaris 7,5J × 18" (bez jediného škrábnutí)pneumatiky: Continental Sport Contact5 225/40 R18 Y XL (byly nové a odjeto na nich bylo nyní cca 900km, takže téměř plný stav)

 

Tak kdyby někdo měl zájem, může se předběžne ozvat s nabídkou. Časem to hodím i na Bazoš...

Ahoj, kola jsou ještě k dispozici? Kolik by sis za ne představoval? Klidně pošli cenu do SZ.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já volil 16" s pneu 205/55. Když vidím jak tu dávají někteří 17" a 18" kola, ptám se sám sebe zda jezdí po českých silnicích. Na služebních OII máme 16" a pohoda. Na jedné máme 17" a na okreskách je znát každá nerovnost.

Pravda, že 17" a 18" vypadá daleko lépe na autě. Ale každého věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já volil 16" s pneu 205/55. Když vidím jak tu dávají někteří 17" a 18" kola, ptám se sám sebe zda jezdí po českých silnicích. Na služebních OII máme 16" a pohoda. Na jedné máme 17" a na okreskách je znát každá nerovnost.

Pravda, že 17" a 18" vypadá daleko lépe na autě. Ale každého věc.

Já dal 18" a musím říct, že mě to mile překvapilo. Zas takový drama to neni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

premyslim o koupe golusu nebo alarisu.. v skodovce mi dali celkem fajn cenu na alu.. pneumatiky vychadzi na 4000 - 5000 kus.. to mi pride hodne drahy..

jakej typ pneu je vhodnej na tydle 18' alaris nebo golus? na internetu jsem nasel znackovy od 2000, ale nevim jestli staci specifikace 225/40 nebo treba koukat jeste na neco jineho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

premyslim o koupe golusu nebo alarisu.. v skodovce mi dali celkem fajn cenu na alu.. pneumatiky vychadzi na 4000 - 5000 kus.. to mi pride hodne drahy..

jakej typ pneu je vhodnej na tydle 18' alaris nebo golus? na internetu jsem nasel znackovy od 2000, ale nevim jestli staci specifikace 225/40 nebo treba koukat jeste na neco jineho?

 

Neblázni. Na netu vycházejí značkové gumy (Pirelli, Conti, Michelin,..) v tomto rozměru od 3 tísíc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...