Přejít na obsah

HOVADA


triktrak

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Tak a je to tady... post-18950-0-21748100-1297591763_thumb.j

post-18950-0-47697900-1297591769_thumb.j

post-18950-0-70202800-1297591775_thumb.j

Nějakej zkurvenec šel okolo Našeho auta a jen tak z prdele si bouchnul.

Auto stálo zadkem k chodníku....

TAKE NERVY!!!!!!!!

Nemá někdo náhradní světlo??? Na vrakáči chtějí 800kč a OB Autodíly 960+pošta.

Editováno: , autor: Jay Kay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten zkurvenec si "jen tak" nebouchnul - to světlo je svařené z polykarbonátových výlisků, jen tak ránou holou rukou ho nerozbiješ takovým způsobem, jaký je na třetí fotce (rozštípnutá parabolka ze strany žárovek). Nějakej zkurvysyn do toho musel kopnout nebo praštit něčím relativně měkkým, ale těžkým = poměrně velkou kinetickou energií. Možná to bylo i jiné auto - kinetická energie auta i při jízdě skoro krokem je poměrně velká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci roznítit nějaké vášně, ale vypadá to, že auto stálo na nějakém kříži na silnici, ty většinou znamenají, že by se tam parkovat nemělo, tak jestli nešel kolem někdo jako Ekkar, který nedávno psal, že by špatně parkujícím autům objížděl auto klíči... Ale to je samozřejmě jen spekulace, možná to auto parkovalo jinde a zde je jen vyfoceno, nebo ten kříž neznamená zákaz stání, to já nepoznám, jen, že mě to napadlo jako první...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děcko na kole? V take zimě???? To těžko.... Každopádně světlo už mám vyměněné,takže to neřeším. Nestálo mě to ani korunu,takže akorat pojíždky a zařizování,ale cca 1000kč je doma :p

Jinak kolegovi včera večer napíchli 4smradi v OV-Hrabůvce na služebním PPLku nádrž... 60litrů na zemi. Zmrdi si vzali 5litrový kanystr.... nou koment. Ale chytli je a kolegu museli hlídat cajti,aby se k nim nedostal :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to myslel tak jako že se to stalo náhodou... Bohužel mezi námi žijí pěkný svině,samo se to určitě nerozbylo.

A ani nemusím chodit daleko,u nás na sídlišti parkuje Room a má poškrábaný levý bok... Co kuva ty sráči zavídí? Takovýho šmejda chytit tak je to na vymazání zubní karty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...