Přejít na obsah

HOVADA


triktrak

Doporučené příspěvky

SIC Ivan Mládek: "...vykop jsem mu voba reflektóry..." - a případně ještě vyšroubovat a daleko zahodit minimálně 2 ale ještě líp všecky ventilky... A ještě mi prosím Tebe vysvětli, jak by mohli On + Ona + (2 x Ono) v tonáži 120 + 100 + (2 x vepřo) přijet nakupovat na "letákovou akci" šádynou - vždyť už by do ní nenaložili ani balíček sušenek...

Možno mali aj prívesný vozík :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U vozejku odmontovat kola a někam daleko zahodit !!! Uděláno jednomu otrapovi, co si vytrvale parkoval o víkendech služebního Transita s vlekem napříč přes parkovací místa (parkoviště nalajnované pro stání napříč k chodníku). Vždycky zabral minimálně 6 "boxů", aby se mu dobře vyjíždělo. Tak jednou nevyjel - na Tranďáku měl vypuštěný všecky kola a na vleku je neměl pro jistotu vůbec... Sice mu je policajti poměrně brzo dovezli, ale stejně dostal pokutu jak Brno - za to stání přes 6 míst... "Nějakým" záhadným způsobem se ty odmontovaný kola totiž ocitly na chodníku u "okrsku" a z budky na druhým konci města přišel anonymní telefonát, že jsou asi někoho, kdo je zoufale shání na sídlišti... Chlupáči nelenili (kupodivu!!!), milá kolečka naložili do žiguli (ano, tehdá ještě VAZ 2107!) a vyrazili na udané místo... Dneska by případného mstitele měli dřív, než pachatele vandalismu - všude jsou kamery a jeden nikdy neví, odkud je zrovna "zůmován Velkým Bratrem" ... Bohužel, Velkej Brácha alias Mestskej Příživník nekouká po těch, co jiným poškozujou pracně nabytý dopravní prostředek - ale hledí jak vytřískat co nejvíce na pokutách právě z těchto slušných majitelů dopravních prostředků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorší je, když Vás dokážou mnohem více naštvat ti, od kterých by jste to nečekali .. s prvním autem jsem parkovával u činžáku, jenž byl z větší části obydlen našimi romskými spoluobčany a nikdy se nestalo, že by tam jediné auto bylo nějak "označkováno" .. stačily pak ale pouhé dva dny, kdy jsem začal parkovat u našeho nového bytu, v místě kde bydlí "spořádaní" spoluobčané převážně staršího věku, a už jsem měl na pátých dveřích velmi výstižný nápis o tom co si o nás, jakožto nově příchozích, myslí .. to nenaštve, to doslova nasere ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu jsem si vzpomněl, jak jsem nedávno nechal auto na pár hodin v centru Bratislavy a zapomněl jsem zavřít okno u řidiče, bylo teda naprosto dokořán, plný vnitřek věcí a to i ve dveřích, kam se dalo lehce dosáhnout a vůbec nic se neztratilo. A ani nepršelo, to jsem měl taky radost. :D

Ale takové to kradení poklic a stěračů... to si vážně myslím, že je nějaký národní sport, to se snad nikde jinde neděje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jednou nechal otevřené zadní dveře, resp. dítě za sebou nezavřelo, já zamknul auto a odkráčeli jsme pryč. Po min. dvou hodinách jsme přišli k autu, u něj měšťáci, kteří mi zavřeli dveře.

Ve mě by se krve nedořezal jak jsem pomyslel na to, co se všechno mohlo stát... naštěstí se nic neztratilo. Nějaká paní v protějším baráku si těch dveří všimla, zavolala policii a bylo po starostech. Takže ještě štěstí, že se najdou taky normální slušní lidé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem už párkrát volal chlupatý, když jsem na parkovišti zaregistroval odemknutý nebo jinak nezajištěný auto i s klíči. Vizitka za stěračem nebo na sedačce se vzkazem "Klíče jsou na policii - volej 158" to vždycky jistila. Jen jednou mi ale za to přišel někdo poděkovat - mamina asi tak 25-28 se dvěma děckama, která si nechala klíče ve dveřích a odkráčela s ratolestma na středisko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja prisel o druhou sadu poklic behem dvou tydnu!!! Nejdriv 15 a ted 14... k cemu je nekdo ma? To je dava na aukro nebo co?!

To si piš,já nemám poklice na plecháčích a tak jsem nedávno jen tak kouknul ve vyhledávači a tam jich bylo (200 za všechny 4 a skoro fungl-to je u originálů trochu málo,když 1 stojí víc než těch 200 korun).Dokud se bude kupovat kradené zboží,bude se krást pořád dál.To je jak s navigacema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono kdyby někdo kradl auto na veřejnosti tak si toho nikdo nevšimne. Ještě když jsem vlastnil formana tak manželka zadouchla klíče do auta tak jsem to musel vyháčkovat, no chvíly jsem se s tím mordoval když nemáte pořádně čím a myslíte že to dělalo někomu starosti jestli je to moje auto jestli to třeba nekradu ne, kolemjdoucím to bylo fuk ještě mi to pomohli otevřít. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na mne naopak zavolala jedna kráva sánská ze sousedního baráku chlupáče, když jsem před lety jen v kraťasech a tričku s kusem drátu v ruce otevíral před barákem svoji vlastní šáde. Naštěstí si dali říct, že ta šáde je moje a že jsem si v ní jenom zabouchnul klíče - ale musel jsem nejdřív v jejich doprovodu domů a prokázat se - jak občankou, tak techničákem... :smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy, když jdu něco "tvořit" na autě, beru si s sebou doklady. Kdyby na mě takhle někdo zavolal PČR, nebo by se sám zajímal, jestli jsem majitel, rozhodně bych mu to neměl za zlé, naopak, byl bych potěšen, že ještě existuje někdo, kdo si neřekne "neni to moje auto, kašlu na to"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajné téma. Příspěvky, který tady píšete jako když člověk vidí na vlastní oči. Mám podobné zažitky a jen se vždycky modlím, ať to auto, resp. dveře přežijí. 2 měsíce poté, co jsem měl nové auto mi o něj "zavadila" sousedka se svým pažoutem, odnesl to naštěstí pouze nárazník a zůstal tam nádherný šrám, ještě do teď ho mám a sousedce se vyhýbám. Ovšem mám i hezkou kuriozitku. Jdu si takhle s malým z procházky a již v dáli vidím, že kolem auta se mě motá nějaká osoba a jakoby neustále nahlížela dovnitř. Razně přidám do kroku v domění, že se dotyčný chystá vozidlo napadnout. Když se přibližuju stále blíže a blíže, zjišťují, že potenciální zloděj se mění na docela pohlednou a v zápětí i sympatickou mladou slečnu, která si upravovala vlasy před tonovanými skly auta a svůj ksichtít si doupravovala před zpětným zrcátkem. Když jsem došel k autu, měla své nádobíčko rozložené na střeše jak ve své koupelce. Slušně jsem ji pozdravil a vysvětlil, že to auto je moje a jestli by si tu svou parádu mohla uklidit. Naštěstí ji to docvaklo a s červenou tvářičkou a neustálým omlouváním vše schovala a odpochodovala, možná k dalšímu autu:)))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už na svém autě nechával opravovat blatník a ještě pár drobností, protože manželka se míjela s protijedoucí paní v úzké ulici, manželka zajela pomalu opatrně ke kraji jak nejvíc to šlo a ta ženská v protisměru ani moc neuhla, i když mohla třeba sjet i na chodník, a "drbla" do našeho R. Musela to cítit, protože se auto zakymácelo, ale přesto šlápla na plyn a utíkala pryč. SPZ jsme sice měli, ale to v takové situaci moc nepomůže.

Naštěstí pomohla havarijní pojistka, takže plechy jsou nalakované a vyměněné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Přidám troškou do mlýna, začaly se mi strácet čepičky na ventilkách, mám je chromované, v mototechně za 10 kč kus. Pak na parkovišti jsem viděl malé parchanty jak se motali kolem auta. Tak jsem vyrazil a seřval je co se do mich vlezlo. Od té doby vozim 10 klíč a utahuju čepičky ventilku. Připadám si fakt jak pako.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heh :D tak to znám, akorát ten závit pod čepičkama ještě mažu olejíčkem, protože klíčem utaženou čepičku jsem taky jednou po zimě nemohl za boha povolit a myslel jsem že vyrvu celej ventilek z disku. Jinak jsem si všiml, že mi chyběly vždy pouze dvě čepičky z jedné strany a kroutil jen hlavou. Až jednoho dne pokuřuju u baráku a málem mi vypadlo cigáro z huby, na horských kolech mělimalý parchanti krásné chromované čepičky, vypadaly "jako moje" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle je nejhorší dálkové zamykání auta. Kolikrát se musím vracet k autu, když si za boha nemůžu vzpomenout, jestli jsem ten dálkáč zmáčknul nebo ne :kuk:

To aj moja polovička sa neustále vracala k autu, že či zamkla. Tak som si namontoval dvojcestný alarm s diaľkovým ovládaním, takže už sa môže kedykoľvek pozrieť na displej ovládača a vidí, že auto je zamknuté. A dobrá vlastnosť je aj krátke húknutie sirény, ak sú v čase zamykania auta niektoré dvere nedovreté. A príjemnosť je aj automatické dovieranie okien. Len nesmiete potom jazdiť aj s iným autom, ktoré túto funkciu nemá. To som raz išiel so šéfovym Volvom a nechal som okno dokorán a odišiel. Ešte šťastie, že to bolo v oplotenom areáli jednej firmy a nič nezmizlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to dovírání oken jsem se ptal, ale u mého R to nejde :(

Spíše mě zajímá to huknutí houkačky při nezavřených dveřích. Kéž by tohle šlo naprogramovat RJ bez dodatečné montáže nějakého alarmu. Ale obávám se, že to běžná RJ neumí.

(On už i nějaký zvukový vjem při zamknutí auta by nebyl na škodu. Líp by to vlezlo do paměti, že jsem opravdu zamknul, protože ten optický (bliknutí blinkrů), je opravdu málo.)

Editováno: , autor: Sakal77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na to dovírání oken jsem se ptal, ale u mého R to nejde :(

Spíše mě zajímá to huknutí houkačky při nezavřených dveřích. Kéž by tohle šlo naprogramovat RJ bez dodatečné montáže nějakého alarmu. Ale obávám se, že to běžná RJ neumí.

(On už i nějaký zvukový vjem při zamknutí auta by nebyl na škodu. Líp by to vlezlo do paměti, že jsem opravdu zamknul, protože ten optický (bliknutí blinkrů), je opravdu málo.)

Bez dodatočnej montáže to určite nepôjde. Môj alarm vie aj kratučko húknuť pri zamknutí alebo odomknutí auta. Ale ja to mám vypnuté.

Okná ti nejde zatvoriť ani kľúčom v zámku? Lebo ak toto funguje, tak dovieranie alarmom ide doplniť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...