Přejít na obsah

HOVADA


triktrak

Doporučené příspěvky

to Radek. Co si pomůžeš že víš kdo ti udělal do auta důlek. Skus na takového člověka počkat, jsem zvědavý jestli ti případné poškození tvého auta bude ochoten uhradi, třeba i přes pojišťovnu. Já si myslím že se se zlou potážeš. Zažil jsem to na své OCII. Zaparkoval jsem před supermarketem na místě kde bylo volno na obou stranách minimálně pro dvě auta. Po návratu k autu jsem našel vlevo vedle mého auta stát nějakou obušenou korejskou plechovku tak těsně, že jsem nemohl pomalu nasednout. Podotýkám že nalevo vedle tohoto auta bylo prázdné parkovací místo. Samozřejmě, že spolojezdec z toho korejce mi udělal krásnou rýhu v levých zadních dveřích. Když jsem uviděl posádku toho korejského skvostu, raději jsem beze slov odjel, zdraví je přeci jenom přednější. Takže následovala po čase návštěva odborníka na tzv. Smart Fix. Po ani ne hodině práce bylo auto bez promáčkliny a já byl chudší o dva tisíce. Pravda je, že mi srovnal i dva důlky na kapotě, jeden od kaštanu a druhý taktéž "vznikl" někde u nákupního střediska bez mého přičinění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jedna z věcí, kterým člověk těžko zabrání. Pokud se jede ve dvou nakupovat a není to na tři koše, tak je dobrý, když

jeden zůstane v autě, oni se potom lidi chovají trochu jinak, když vidí, že někdo sedí v autě. Když jsem jezdil ve starym

favoritu, tak jsem vždycky dával pozor, abych někomu nebouchl do dveří. Chce to trochu ohleduplnosti. Když otvítám dveře

a je to hodně na těsno, tak držím ruku na dveřích v místech, kde může dojít k bouchnutí. To je ale všechno na nic, když

potom někomu ujede vozík a zastaví se až o vaše auto, jako se to stalo u mýho favorita, ale tam to už tolik nevadilo, tak

mi to ani nějak nenaštvalo, taky jsem seděl v autě, ale stejně jsem tomu nezabránil. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem zažil podobný zážitek u Baumaxu, pán z favorita nakládal desku, vzadu dveře otevřené a už to bylo. Auto jsem měl špinavé, tak to nebylo tolik vidět, o to větší pozdvižení jsem zažil, když jsem to umyl. Prostě záleží na lidech, někdo se snaží dávat pozor a někomu je to u p......Fakt je takový, že kdyby ten stejný člověk měl nové auto, choval by se asi jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě se stala taky jednou takova vec....moc autem nejezdim, cili auto mam casto na parkovisti pred barakem, tenkrat bylo stary asi jen 5 mesicu a jednou se vracim z prace a zrovna kolem auta...(vedele neho asi schvalne nikdo nestal..pro jistotu) a co to vidim... šlajzna jak svin, někdo to asi nevytočil nejakym transitem boco...no ..samozrejme pachatel neznamy.

cili mam spoluucast 10 000.- Kc, a celkova skoda byla 28 000.-Kc >> pojistovna vyplivla 18 000.-Kc.

strilet to, kdyz to neumi jezdit, a pak od ceho jsou autoskoly.

...jo ..a uz jsem to myslim tady tenkrat nekde psal..ted jsem si na to jen vzpomel.. jak tady ctu, tak patrim snad mezi ty horsi pripady :-((((

post-10010-1239743665_thumb.jpg

Editováno: , autor: IIIRazor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro THORIN,

vše se dá řešit také jinak. Ne násilnou cestou,ale také to bude bolet (nehovořím o bolesti fyzické) Přeci nebudu dělat prohlubně svými dveřmi na těch jeho, abych mu to oplatil. To bych si omlácel barvu na svých dveřích. Jsem velmi tolerantní člověk a vážím si majetku ostatních, dobro oplácím dobrem, zlo - zlem. Jinak to nejde. Přeji mnoho kilometrů bez nehod a technických problémů, Vám všem. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 7 měsíců později...

Zdarec všichni,to je fakt zoufalý co se tady děje.Někteří lidi jsou opravdu vemena když to řeknu slušně.Čím víc se člověk o auto bojí tak tím víc se mu stím stane. :feve: Alesponˇteda moje zkušenost.Když jsem měl starou škodovicu 120 obouchanou tak se nic nestalo,ale jak má člověk něco pěknýho a dává na to pozor tak se zase najde nějakej zmetek,kterej něco mu udělá. kol100 Trošku se to dá eliminovat,ale nikdy na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

To,že mám otlučené auto z parkoviště od umělců co neumí otevírat dveře mě už nepřekvapuje. Letos mi šlohl nějakej syčák nosič na lyže,naštěstí příčníky mi tam nechal.

Ale když se nad tím zamyslím,aspoň že najdu auto tam kam ho postavím :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

taky přispěju svou troškou do mlýna...Před pár měsíci jsem na fabce objevil odřenej zadní nárazník, v rohu. Nějak jsem se s tím srovnal a zapomněl na to. Časem jsem zjistil, že zadní sedáky jsou nějaký mokrý. A bylo hůř - byly permanentně mokrý, styděl jsem se tam někoho posadit, navíc příšerně páchnul interier a já už byl zoufalej. Pak jsem naštěstí našel na škodahome (který jsem ani neznal) zmínku o výrobní vadě odvětrávacích mřížek v prvních FII (i když mám už 08), což mělo za důsledek vodu v rezervě - a hle, bylo tam nejmíň 5l vody...Největší překvápko ale přišlo, když se zjistilo, že viníkem nebyla výrobní vada, ale ten neškodnej škrábanec na nárazníku :) .....jinak jak to tady čtu, tak bych ji radši nechal v garáži :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...