Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Zdravim chlapáci...

Mě teda normálně změna času nevadí,ale dnes ráno jsem myslel že puknu vzteky.....Já velkej fanda F1 jsem si nařídil budíka na 7:15 abych mohl sledovat přímej přenos,ale večer jsem si zapoměl přeřídit hodiny a když mi ráno začal řvát v 7:15 budík,tak už bylo vlastně 8:15....když si připravil snídani a nadšeně jsem si pustil před rádoby 7:30 TV a zjistil jsem že už se 30min.jede tak jsem myslel že mě trefí... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chlapáci...

Mě teda normálně změna času nevadí,ale dnes ráno jsem myslel že puknu vzteky.....Já velkej fanda F1 jsem si nařídil budíka na 7:15 abych mohl sledovat přímej přenos,ale večer jsem si zapoměl přeřídit hodiny a když mi ráno začal řvát v 7:15 budík,tak už bylo vlastně 8:15....když si připravil snídani a nadšeně jsem si pustil před rádoby 7:30 TV a zjistil jsem že už se 30min.jede tak jsem myslel že mě trefí... :wallbash:

Tak to nasere, ja si to pohlidal a vstaval v tech 7:15 co jsi chtel i ty a zadarilo se :) zavod byl suprovej, uz jsem se nemohl dockat po tech 4 mesicich a 3 tydnech cekani... Uz zase jeedeeeeemeeeee!! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi kolik vas stal servis po 60 000km u benzinové OII? Ja jedu ted v patek na servis tak by me zajimalo v jake cenove relaci se to tak pohybuje. Zadny zavady ani nic extra na opravu nemam, takze by me zajimala jen cena servisu a pak jeste cena geometrie, protoze tu jsem jeste na aute nedelal co jsem si ho privezl z autosalonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chlapáci...

Mě teda normálně změna času nevadí,ale dnes ráno jsem myslel že puknu vzteky.....Já velkej fanda F1 jsem si nařídil budíka na 7:15 abych mohl sledovat přímej přenos,ale večer jsem si zapoměl přeřídit hodiny a když mi ráno začal řvát v 7:15 budík,tak už bylo vlastně 8:15....když si připravil snídani a nadšeně jsem si pustil před rádoby 7:30 TV a zjistil jsem že už se 30min.jede tak jsem myslel že mě trefí... :wallbash:

keď som pozrel na výsledky, tak som ostal zarazený :D:smich: ferrari posledné a jedno out :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...