Přejít na obsah

Klice - pomoc


sjarin

Doporučené příspěvky

Cau chlapi,

mam problem. Vcera sem prisel k autu a nefungovala mi dalka, porste se mi neodemklo auto a jelikoz sem koupil octavu uz se vsema zamkama zaslepenejma tak sem to nemohl odemknout ani mechanicky. Musel sem zajet domu pro nahradni klice. Nastesti do bylo jenom par km. Problem je v tom ze sem privezl nahradni klice a v poho to fungovalo. Dneska sem vymenil baterky v tech nefunkcnich klicich v domeni ze to bylo tim ale stejne nefunguji, ale kdyz je auto odemcene v pohode to nastartuju i tema co na nich nejde dalka. Nevite cim to muze byt ?? Jestli ta immo tycinka nebo tak neco ?? v tom vnitrku se moc nevyznam.. dikes za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a hledal sem tady toho dost o tom jak to sparovat atd po vymene, ale u me je problem ze nemam ani jeden zamek abych je mohl sparovat a ve skodovce mi rekli ze vagem to nelze tak nevim co tim odbornici mysleli. takze se ptam na jinej zpusob co by sel bez vagu. Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele a ten nefunkcni klicek blika ti nanem ta cervena dioda?

se me dnes talo neco podobneho .. zniceho nic prestal jeden klicek fungovat na dalku.... odemkl sem mechanicky .. doma vyskosel druhe klicek v poho funguje ale asi tam slabne baterka bo se zkracuje dosah ( je este puvodni).... vymenil sem baterku v tom prvnim afurt mi neblika ta dioda..tak jestli je uplne ko? ... nebo staci jen nakodovat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten samej problem mam aj ja včera sem odemknul auto přeparkoval a asi za hodku sem už auto neodemknul dálkou přitom zamykání a kufr fungube bez problemu mam dojem že se mi nejak možno pokazil ten mikrospinač na odemikání ale přitom cvaka ok ani nemá žádnou deformaci ten klíč ale mohlo neco odejit na plošáku nevím.

Dá se objednat jenom tá část klíče kde je ta elektronika a pak nakódovat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten samej problem mam aj ja včera sem odemknul auto přeparkoval a asi za hodku sem už auto neodemknul dálkou přitom zamykání a kufr fungube bez problemu mam dojem že se mi nejak možno pokazil ten mikrospinač na odemikání ale přitom cvaka ok ani nemá žádnou deformaci ten klíč ale mohlo neco odejit na plošáku nevím.

Dá se objednat jenom tá část klíče kde je ta elektronika a pak nakódovat ?

Da sa objednat aj nakodovat. Pozri BAZAR tu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau chlapi,

mam problem. Vcera sem prisel k autu a nefungovala mi dalka, porste se mi neodemklo auto a jelikoz sem koupil octavu uz se vsema zamkama zaslepenejma tak sem to nemohl odemknout ani mechanicky. Musel sem zajet domu pro nahradni klice. Nastesti do bylo jenom par km. Problem je v tom ze sem privezl nahradni klice a v poho to fungovalo. Dneska sem vymenil baterky v tech nefunkcnich klicich v domeni ze to bylo tim ale stejne nefunguji, ale kdyz je auto odemcene v pohode to nastartuju i tema co na nich nejde dalka. Nevite cim to muze byt ?? Jestli ta immo tycinka nebo tak neco ?? v tom vnitrku se moc nevyznam.. dikes za radu

Mel jsem ten samy problem, ale blbnou me zamky, tak me dalka vubec nechodila, musel jsme nechat v servise vypojit cely alarm, odemykam a zamykam pres pate dvere. Jinak v servise rikaly, ze prej je potreba ten ovladac dalky vycictit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me dioda blikala ikdyz sem to nemohl na dalku odemknout. Ale stejne sem vymenil baterku a blika v pohode ale auto to stejne neodemkne :(

To ze blika dioda este neznamena ze to funguje.To iba klucik vysiela signal k autu.To iste co na ovladaci na televizore bude ti blikat aj ked doma nebudes a predsa neprepnes program :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...