Přejít na obsah

Valašská Rallye


Marchell

Doporučené příspěvky

Bydlím kousek od místa tragédie.Teď jsem tam nebyl,ale minulý rok.Stál jsem naproti na poli,je to nad cestou-bezpečné místo a loni tam kde se to stalo pořadatelé lidi vyháněli a vůbec jsem se nedivil.Pár posádek tam po tom skoku mělo co dělat,aby auto udrželo na cestě.Bavil jsem se s policajty a je to 50/50-pořadatelé/diváci.Posádce vinu nedávali,to by nemohla být Rallye vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás na RS fóru je jeden člen s OII R32....

a dělal s tím autem předjezdce a tohle psal:

"tohle rally sem dělal jako pořadatel,a jezdil sem s bezpečnostním komisařem.osobně sem jim říkal ať ztama jdou pryč,a onimě poslali doprdele aať sa starám osebe.volalisme i na dispečink,aťje vykážou.jenže jaksme odjeli,taksetam vrátili a bylo zaděláno na průser.atakyže jo.

komu neni rady,tomu není pomoci.vyloženě jejich chyba.stáli v zakázaném prostoru,vědělito,takže jasná sebevražda."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ČT1 byla reportáž a řílkali, že před závodem byli všichni v "bezpečné vzdálenosti od trati".....takže tam poředatelé projížděli a dělali kontrolu...ale....lidé jsou nepoučitelní...když jsem viděl to místo, tak tam si to o průser přímo říkalo.....asi to měli pořadatelí zkusit lépe zabezpečit...ale.....

Na NOVĚ ukázali i video jak do nich vlítnul...hrůza..... a opravdu tam neměli co dělat.....

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u nás na RS fóru je jeden člen s OII R32....

a dělal s tím autem předjezdce a tohle psal:

"tohle rally sem dělal jako pořadatel,a jezdil sem s bezpečnostním komisařem.osobně sem jim říkal ať ztama jdou pryč,a onimě poslali doprdele aať sa starám osebe.volalisme i na dispečink,aťje vykážou.jenže jaksme odjeli,taksetam vrátili a bylo zaděláno na průser.atakyže jo.

komu neni rady,tomu není pomoci.vyloženě jejich chyba.stáli v zakázaném prostoru,vědělito,takže jasná sebevražda."

presne, je to Timon.z Krenek autosport myslím ;) ludia to majú úplne v ******

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nešťastná zpráva, na Valašku sem samo chodil častokráté a todle je prostě fakt špatné. Některým lidem se opravdu divím, letos byla zima poměrně jemná, častokrát v lokalitách typu Veselá, Bytřička, Velká Lhota bylo ještě zmrzlé a většina trasy se jede po nánosech posypu, ale lidi si nedají říct a lezou před zatáčky.

Jinak ač nevelký fanda motosportu, velký respekt k výkonům, když vidím podobné jízdy na místech, která řidičsky velmi detailně znám a teď takové jízdy jako

http://www.youtube.com/watch?v=RBGBZH7-SPk...feature=related a například sjezd z Vysoké dolů na Příluky (cca od 3:10), z videa nevypadá, ale to je hodně prudký kopec, docela čumim. No a k bezpečnosti - na tom samém videu lidi dřív stáli klidně i oproti v křižovatce, co je na samotném konci v 5:10 (jezdilo se doprava...)...smrt je všude, v čase 5:03 je vpravo sloup, zabil se mi na něm kámoš na debilním fychtlu (ta zatáčka je trochu nevyzpytatelně klopená).

Editováno: , autor: flames
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to hodne velky bes,tragedie!Nejvice potrestani ti mrtvi,ale co pozustali?:(To je tepve supa!Zalezi jak se s tim ten ridic vyrovna,nenese zadnou vinu,ale jestli si to u sebe obhaji je jenom na nem!A s tema poradatelama,lidi fakt maji jenom svoji hlavu,a to je na prdel!Udelaji si stejne co chcou!:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

četl jsem o tom. Je to tragédie. Posledních pár závodů je to smůla za smůlou...začalo to tuším loni na Horácké rally...

Bohužel musím potvrdit naprostou blbost na straně diváků. Mám za sebou pořadatelskou pár ročníků Horácké Rally a Rally Vysočina.

Diváci jsou nepoučitelní :aggressive: Pásky na uzavřený území tam může být 100 mil a stejně si tam stoupnou. Když je pořadatelé vyhodí, tak buď je pošlou do řiti a nebo jako na oko odejdou a jakmile je pořadatel z dohledu, tak tam vlezou zpátky. Není v silách nikoho hlídat každý centimetr RZ. A to je v brožůrkách-programech rally hned na první straně nákres nebezpečných a zakázaných míst + poučení. Věta "uposlechněte příkazy pořadatelů" je jako jedna z prvních.....

Co je horší že tomu třetímu bylo podle zpráv 15. Táta, syn a jeho kamarád....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco změní? Nezmění, lidi jsou tupé stádo ženoucí se za největší senzací. Včera to zaplatili životem tři lidi, těch kluků je mi líto. Toho VOLA co se tam s nimi postavil, no to se nedá ani říct co s ním. Tři zničené rodiny, jen k vůli jednomu blbému, hloupému divákovi. Ale nemyslím si, že se další poučí a že příště v zakázané zóně bude prázdno. Zase si tam nějaký debil stoupne a bude si hrát se životem svým i té nešťastné posádky, která do něj vletí.

Editováno: , autor: blizard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...