Přejít na obsah

GSM III / Bluetooth


Doporučené příspěvky

Octavia RS 06,ale celkově po FL.Zůstaly pouze budíky z tohoto modelu včetně maxidotu.Mám i nový MF volant.Na starší nokii vše chodilo bez problémů i s SMS.Včera jsem pročetl všechny diskuze na toto téma a vlastně nevím,jestli tam je jednotka GSM II , nebo GSM III.Taky nevím,kde se zapíná vzdálená SIM.omlouvám se,ale v těchto věcech jsem amatér.Dík Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O2 RS O6,ale celkově po FL.Mám tam i nový MF volant (budíky jsou původní)a na staré nokii vše chodilo bez problému včetně SMS maxidot/columbus.Ani nevím,jestli tam je jednotka GSM II , nebo GSM III.Včera jsem pročítal diskuze,ale jsem amatér-není mi vše jasné.Kde se zapíná vzdálená SIM také nevím,ale vím,že tento telefon (nokia C2-06)není uveden na seznamu Škody kontabilních telefonů.Dík Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Panečku SIM karta stáří a nepřihlásí se do sítě...no to koukám :kuk::kuk::kuk:

To bych neřešil ani po 15 pivu.....

ferdo, ta sim má životnost omezenou, fakt jo. Cca 10 let nebo 40 000 hovorů. Nebo 400 000? Ale fakt. Vážně ,určitě, 100% . Ten princip je stejný jako u " HDD ne HDD" myslím tím HD , kde se "nic netočí a nehýbe"......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj chlapi. Kamarat kupuje Alhambru (viem ze toto je Skoda forum, ale je najlepsie sa pytat tu) je to model 71026X. Poradite prosim, aku autosadu s iPhonom 4S? Upozornujem, ze iPhone nema rSAP. Nasledne by som to rad kupil, ponuky poprosim na SS (SZ).

Uprava: Zeby  5K0 035 730 D, 5N0 035 730 D, 3C8 035 730 A, 3C8 035 730 B?

Editováno: , autor: IgorB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dlouho jsem přemýšlel, na co je funkce GPRS nastavení na Maxidotu a už jsem na to konečně přišel. Výsledkem je, že pokud se připojím s mobilem na Bluetooth GSM III jednotku Android mobilem přes rSAP, tak mi z mobilu stále běží internet, což je skvělé (je možné dál používat online navigace apod.)

Co je potřeba / na čem jsem to rozjel :

Samsung Galaxy SIII s CM10.1 nightly build (Android 4.2.2), kernel Temasek, aplikace BlueVPN [zdarma](vlastně nejdůležitější je BlueVPN)

Nastavení na Maxidotu :

Nastavení telefonu --> GPRS --> napsat přístupový bod (já mám T-Mobile, tzn. pro mne internet.t-mobile.cz (pište i když to vypadá, že už se tam nic nepíše)

Seznam APN pro všechny operátory - http://www.vysoo.com/apn.php#399

Jak to rozjet :

  1. připojit mobil, počkat na inicializaci (uvidíte plný signál a kontakty)
  2. pustit BlueVPN, vybrat Bluetooth zařízení (u mne Skoda_rSAP)
  3. potvrdit
  4. ...na Maxidotu by se mělo zobrazit "Inicializace připojení"
  5. a následně na Maxidotu se rozsvítí GPRS ikona :kol-31:

Nevýhoda je, že to zatím nefunguje automaticky, ale uvidíme, třeba jednou bude... napsal jsem autorovi té aplikace.

post-2707-0-77302800-1367586875_thumb.jp

*update* autor vydal novou verzi BlueVPN+, která má i widget na připojení, slíbil také funkčnost automatického připojení v dalších verzích. Přidal mód Blackberry, který si můžete vyzkoušet pro vaše jednotky...stále však nefunguje vše perfektně, ale aplikace je dál vyvíjena

Editováno: , autor: Shaarky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte, prosím o radu Mám OII 2009, GSM III RJ- 3C8 035 730 A, mobil SE Xperia pro. Mobil sa riadne pripoji ale stiahne len cca 70 kontaktov, skušal som aktualizovať tel zoznam niekoľko krát ale vždy stiahne len 70 kontaktov. Neviete kde môže byť chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem si zcela jist, ale mají vůbec Sony telefony nativní podporu rSAP protokolu ? Pokud ne, obávám se, že jedinou možností bude přejít např. na jiný firmware (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1792244) a zakoupit podporu rSAP (http://forum.android-rsap.com/viewforum.php?f=57&sid=8e77a015a3a5e2b39ac22211dc9e6139)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím borci,

chtěl bych do své Octavie dodělat kompletní GSM modul.

Mám r.v 2006
Rádio Stream s MP3
Maxidot, multifunkci na rádio

Jaké díly, kolik kč si mám připravit a co si mám před montáží zjistit? 

Vím jen co jsem se dočetl, že žádná jednotka pod sedačkou neni ani nebyla.

Tady jsem si něco našel, ale počítám, že toto asi nebude všechno, nepíše se ani o mikrofonu...

http://auto.aukro.cz/ridici-jednotka-bluetooth-handsfree-octavia-ii-i3643482507.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj - mám problém se svym SG S3, po aktualizaci na android Jelly bean se nepřipojuje nebo je nestabilni. Rsap se připojí okamzite ale to je vše-telefon se vubec nenačte ani na maxik ani do Bolera( mám Golf V a jednotku C na cervene budiky od Milhause).

Co s tim???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se nepletu, pokud máš originál ROM, nepotřebuješ rSAP (tedy pokud se bavíme o rSAP aplikaci včetně rSAP Installation App a nikoliv protokolu). Doporučoval bych vymazat Bluetooth spárování a znovu přidat. Pozor na ROM verze XXA, údajně není kompatibilní (odkaz). Pokud Ti to ani tak nejede, stále může pomoci postup níže.

 

Pokud nemáš originál ROM, pak si stáhni rSAPBluetooth SIM Access Install , spusť si instalaci (potřebuješ roota) a pak uvidíš. Pokud by to ani pak nefungovalo, nejlepší vytvořit logy v rSAP a poslat je přímo na http://forum.android-rsap.com/ .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...