Přejít na obsah

Středová schránka v palubní desce


petrgt

Doporučené příspěvky

  • o 3 roky později...

Ahoj,

na své Oct II mám zablokovanou odkládací schránku na přístrojové desce. (taková ta horní přihrádka http://www.scribd.co...Navod-k-obsluze strana 7 číslo 11 :-) )

Jak se do té přihrádky dostat, abych ji nepoškodil (neodřel si její povrch) nebo něco v přihrádce nezlomil?

Když na to "víčko" zatlačím, tak už nemá žádnou vůli, stejně tak je vidět, že je příliš zatlačená... dcla mě to trápí a rád bych ještě někdy viděl ten poklad, co jsem si tam nechal... :-)

Za každou radu díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poněvadž je systém otevírání poměrně jednoduchý, určitě ji nepač směrem nahoru. Pokud předmět ve schránce není natolik vysoký, abys jej nějak poškodil, z vlastní zkušenosti doporučuji udeřit do ní několikrát pěstí, mělo by to pomoci. Pokud ne, stačí vzít plochý šroubovák, strčit jej do spáry pod těmi výdechy se schránkou a po stranách páčit - vycvakneš celou schránku a ukáže se ti i mechanismus, kterému tak můžeš ručně napomoci (ozubené kolečko, pružinka a tyčinka, žádná věda).. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky pánové :) jak budu mít chvíli čas, tak to vyzkouším :) a pak dám vědět :D

právě o ten mechanismus mi šlo, abych si ho nějak nepokazil :)

Edit: takže jak jste psali, bez problémů :D příborovým nožem...

Pokud se tu zamykají vlákna, můžete zamknout ;)

Editováno: , autor: nooBody
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...