Publikováno Duben 19, 200916 r Ahoj, zajímalo by mě jesli se vám někdy stalo to co mě a jestli je to normální. Vycouval jsem s autem - Fabia II z garáže, nechal klíčky v zapolování, auto nastartované. Vylezl jsem ven, zabouchl dveře a šel ke kufru. Kufr jsem už neotevřel, vše zamčeno centrálem. Docela humorná situace běhat kolem zamčeného auta s plnou nádrží, které je nastartované a běží. Naštěstí jsem byl doma a došel si pro druhé klíče a modlil se aby šlo auto otevřít. Zmáčkl jsem dálkové ovládání na centrál a nic. Nakonec jsem musel otevřít ručně dveře řidiče (centrál se nesepl otevřeli se pouze jedny dveře). To mi přišlo divné. S těmi druhými klíči co byli doma se mi nepodařilo ani nastartovat. Jak je to možné? Vím, že je tam asi nějaká baterka a že se zřejmě nějakým způsobem dobíjejí. Co myslíte? Upraveno Duben 19, 200916 r od Tomáš Onger
Duben 19, 200916 r S těmi druhými klíči co byli doma se mi nepodařilo ani nastartovat. Jak je to možné? Vím, že je tam asi nějaká baterka a že se zřejmě nějakým způsobem dobíjejí. Co myslíte? No ty klíče musí být spárované, aby fungovali
Duben 19, 200916 r Tak ale ked to ma original k autu tak to musi ist aj s jednym aj druhym. A ta baterka tam je len na central .. so startovanim to nema nic . .ja osobne tam nemam tu baterku (koli magicar ovladacu).
Duben 20, 200916 r pouceni pro priste. NENECHAVAT klicky v nastartovanym aute, kdyz tam nikdo nesedi NIKDY!!!.
Duben 20, 200916 r Autor No ty klíče musí být spárované, aby fungovali Ahoj, byl to originál druhý klíč k autu, tak nevím jak ho párovat?! jinak je na něm taková kontrolka, která svítí červeně a ta se při zmářknutí dálkáče normalně rosvítí. V autě nic nesignalizovalo, prostě nešlo při startování druhámi klíčemi otočit ve spínací skříňce.
Duben 20, 200916 r Autor pouceni pro priste. NENECHAVAT klicky v nastartovanym aute, kdyz tam nikdo nesedi NIKDY!!!. To z toho přesně plyne
Duben 20, 200916 r pouceni pro priste. NENECHAVAT klicky v nastartovanym aute, kdyz tam nikdo nesedi NIKDY!!!. Nebo prostě nezavírat dveře, ale vždy nad tím přemýšlím jestli se mi auto třeba samo nezamkne, ale ještě se mi to tedy nestalo.
Duben 21, 200916 r Ahoj, byl to originál druhý klíč k autu, tak nevím jak ho párovat?! jinak je na něm taková kontrolka, která svítí červeně a ta se při zmářknutí dálkáče normalně rosvítí. V autě nic nesignalizovalo, prostě nešlo při startování druhámi klíčemi otočit ve spínací skříňce. hele neber to zle, ale nezamkl sis volant? Jak si napsal, ze ti neslo otocit klicem ve spinacce, tak me to napadlo.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.