Přejít na obsah

Co utáhne HTPčko - rozměr pneu


Milos

Doporučené příspěvky

Taky jsem se rozhodl pro rozměr jako ty 195x50 R15 a vše je naprosto v poho. Ale spotřeba ti určitě stoupne, nejsou to nějak závratná čísla mě to dělá tak 0,2 - 0,3l. Jo, hlavně si kup pořádný pneu ať nemusíš řešit hlučnost kol jako já.

Ta spotřeba sedí, přesně jak si to tu popsal, ale jak to zase drží v těch zatáčkách... no je podstatně jistější, akorád ještě pomalu přicházím na chuť tomu jak to auto je tvrdčí, ale zase mě do dobře naučí vyhejbat se výtlukům :D

Hele a jaká že značka gum ti na tom tak hučela? Já mám Barum Bravuris a a nijak drasticky o sobě vědět nedávaj, myslím hučením. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Lech - ja som to auto na pohybujúcej sa plošine uviedol hlavne ako príklad, aby sa nezačalo rozvíjať sto ďalších vecí a aby vyniklo to najdôležitejšie. A ja si stále myslím, že ak bude na aute tá istá pneumatika stáť, nebude mať výrazne menší odpor vzduchu, než pneumatika, ktorá sa otáča.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak úterý jdu reklamovat do servisu závadu na tlumiči, jsme zvědavej jetli mi tu garanci uznaj a nebo budou kvůli těm 195tkám vrčet a budu si to nakonec muset zaplatit :angry:

Pokud tam mas to co v technicaku (jakoze ja tam mam i 205/45 R16,..nebo tak nejak) tak ti nic nemuzou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak  úterý jdu reklamovat do servisu závadu na tlumiči, jsme zvědavej jetli mi tu garanci uznaj a nebo budou kvůli těm 195tkám vrčet a budu si to nakonec muset zaplatit :angry:

Pokud tam mas to co v technicaku (jakoze ja tam mam i 205/45 R16,..nebo tak nejak) tak ti nic nemuzou.

Akorád tam u těch patnáctek je šířka ráfku 6-6,5 a já mám 7, ale doufám že se šuplerou m to tam přeměřovat nebudou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
Tak  úterý jdu reklamovat do servisu závadu na tlumiči, jsme zvědavej jetli mi tu garanci uznaj a nebo budou kvůli těm 195tkám vrčet a budu si to nakonec muset zaplatit :angry:

Pokud tam mas to co v technicaku (jakoze ja tam mam i 205/45 R16,..nebo tak nejak) tak ti nic nemuzou.

205/45 R16 se ti proboha do technicaku 1.2ky dostalo jak? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak  úterý jdu reklamovat do servisu závadu na tlumiči, jsme zvědavej jetli mi tu garanci uznaj a nebo budou kvůli těm 195tkám vrčet a budu si to nakonec muset zaplatit :angry:

Pokud tam mas to co v technicaku (jakoze ja tam mam i 205/45 R16,..nebo tak nejak) tak ti nic nemuzou.

205/45 R16 se ti proboha do technicaku 1.2ky dostalo jak? :D

Mno nevím jak ale je to tam 16stnáctky mít 40cítka může :p

post-7-1147715486.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milos a ako je to stebou na akceleracii a na maxneklesa nic ?? lebo som pocul ze sa dost straca na akceleracii a na maximalke :(

Má se to asi tak...jako přímo při rozjezdu a se to na akcelareci nepozná....ale na dálnici tak od těch 140 vejš to možná je tak o maličko línější, no jel jsem s tím tak 165, zvládlo by to i o trochu víc...ale nerad auto takhle týrám...ale myslím že po rovince tak 165-170 a pak už ani o ťuk víc, ale pokud jezdíš předpisově tak to ani nepoznáš, spíš se o 100%procent líp manévruje na těch širokejch gumách i když je auto trochu tvrdčí.o i -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milos: Musim souhlasit, pred cca mesicem a pul jsem prezul na 195/50 R15 a jeste ted jsem si na tu tvrdost nezvykl. Kdyz jsem sjel z rampy v pneuservisu, tak to byl dobrej sok. Ale urcite je to auto stabilnejsi, prvni kilometry jsem si pripadal, ze jedu po prd....:-).

Akorat kdyz ted vymetu nejakou diru, tak upiiiim.

W.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe zas neblázněte, že sou patnáctky uplně šok!!já na nich drandim vzimě a pohoda

jo v zimně já s tím občas jedu i na hory o musím tam vrazit i řetízky....nevím nevím jestli by by se to při nasazení na 15tnácky tam neumlátilo v podběhu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim tyjo kam nahory jezdíš, já sem z hor(jezdim ponich denně) ale řetězy sem na autě ještě neměl ;)

myslel jsem to v porovnání, že si stěžujete na patnáctky(195/50/15) v létě(kdy sou relativně příjemnější tereny) a já na nich jezdim v zimě po "tankodromu" uplně v klídku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kláca: ty woe, já úplně zapoměl že ty si ze severu...já jsem vůl :smich::doh, mno do jizerek samozřejmě kam jinam :D ale letos jsem řetěz nepotřeboval ani jednou...spíš loňskou zimu, ale pravda je že ta chata byla taky na konci světa.

no hele a ještě jsem si vlastně vzpoměl, v zimě jsem taky potkal v jizerkách v horách holku ve starý fiestě a měla na tom letní a docela dost sjetý gumy....mno hustý a to bylo sněhu jako naswáno :rip:

Editováno: , autor: Milos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...