Přejít na obsah

Nefunkční dálkové ovládání originál Octavia I


JirkaOc

Doporučené příspěvky

aha a odkud byl ten Tvuj znamý?ja jsem z Ostravska.

Tak ted jsem zkousel a otevrelo mi to na prvni pokus.Je mozne ze by zamrzl zámek kdyz bylo jen -5.Podle toho to vypada ze kdyz je mráz tak to blbne kdyz je teplota alespon +4 tak to otevira v pohode.od rana jsem to zkousel 5 krat a otevrelo se to az ted jak je teplota cca +5.Nevíte cím by to mohlo být?

Editováno: , autor: šmoula84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Dnes mi nešlo zamknou dálkou, musel jsem zamknou klíčkem v zámku. Vyzkoušel jsem druhý klíč, taky nic. Na obou klíčích červená kontrolka po zmáčknutí zabliká, ale dálka na autě nereaguje. Centrál funguje, červená ledka ve dveřích řidiče po zamknutí klíčem normálně bliká. octa 01/81kW. Poradí někdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

ahoj, máme taky klíč typu "vajíčko" a stejný problém při otevírání.

druhý klíč nám odešel úplně, nefungoval ani po výměně baterií, tak jsme používali pouze jeden funkční klíč.

postupem času se vzdálenost na kterou šla odemknout naše oktávka zkracovala, až jsme skočili s klíčkem u okna anebo několikerým spuštěním alarmu, když jsme auto otevřeli fyzicky klíčem :kol-26:

nedávno v zoufalství, že už i druhé klíče nám "odchází" jsem dal opět nové baterky do druhého nepoužívaného klíče a světe div se funguje naprosto perfektně - zase si užíváme komfortu odemykání z několika metrů ... závěr pro mě byl, že předtím ty nové baterky už mohly být pěkně staré a vybité

...

dnes se ale stalo, že při vystoupení z auta mi nešlo opět zamknout. když jsem se podíval na klíč tak ten blikal samovolně frekvencí cca 3x/sek.

nejsem si vědomý, jak se do tohoto stavu mohl dostat? jestli jsem to nějak způsobil sám nebo k tomu došlo bez mého přičinění? jak dlouho klíč mohl takto blikat?

v každém případě to musí uspíšit vybití baterky v klíči (jak tu někdo psal) a vzniku opětovných problémů při odemykání auta :-(

klíč jsem nakonec rozdělal a poté auto zamkl ...

...

mým řešením teda je nové nabité baterky a kontrola, zda se "vajíčko" nedostává do blikacího transu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec borci. mam skodu octaviu 1.9 TDI r.v 2001 mam centralne zamykanie a kluc ten ktory nieje vystrelovaci.

Od vcera sa mi neda odomknut ani zamknut auto na dialku. myslel som ze to je slaba baterka po vymene baterky v DO nejde aj tak neviete kde bude chyba?????auto sa da odomknut a zamknut iba klucom. ale na kluci ked stlacim odomknutie alebo zamknutie tak diodka na kluci blikne. skusal som aj druhy kluc - ten som dlhsie nepouzival a tak tiez nereaguje ale kontrolka blikne. Teraz ma napadlo ze pred casom som tlmil dvere na soferovej strane nebude to mat nieco stym spolocne,?????? dakujem za vase rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom návodu na předělání klíče to není?

Naučit komfortku nový kód DO.

Jde to VAG-em, ale i bez něj. Návod na to máš v SZ (odkaz sem nesmím dát)

a

přehodit tyčinku immobilizéru z "vajíčka" do vystřelováku. Ale opatrně, je skleněná!

Čip se přehazuje z jednoho prostého důvodu, ve "vajíčku" je Ti k ničemu a nebudeš tak muset nový aktivovat ve VAG-u. Mimochodem, k aktivaci potřebuješ i PIN k budíkům (takový štítek při klíčích, ale pochybuji, že ho máš).

Takže si to úplně bez problému uděláš i sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím škodováky,

mohl by mi někdo poradit jak opravit nefunkční dálkové ovládání?

Vyměněna baterie a DO nefunkční (před 4 dny bylo OK). Mám KKL a HEX-CAN kabel, verze VAG-COM 3,8,11. Návod VIS přečten 100x i pozpátku a všechny tipy vyzkoušeny (i mimo VAG).

Stále se mi nepodařilo DO spárovat. Komfort jednotka je 3G 799B. Vystřelovací dvoutlačítkový klíček 434MHz hella original.

Vag v měřených hodnotách klíček nevidí a plovoucí kód píše jako neznámý a počet klíčů 0.

Pokud chci DO spárovat přes VAG, tak se mi nepodaří uložit počet klíčů, pořád se vrací hodnota 1. Pokud postupuju podle VIS, výsledek žádný. SuperVAG a SuperKEY asi není kompatibilní s KKL a HEX-CAN kabelem.

Byl by někdo z okolí Rychnova n./Kn.- Žamberka mi pomoci osobně? Uvítám jakoukoliv radu. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že chceš přizpůsobit dálkové ovládání ne Immo. Komfort46, vymazat paměť závad, přizpůsobení /skupina 00 vymazat adaptační hodnoty, potom skupina 01 nová hodnota klíče 00002 Testovat, uložit Na dálk ovladači do cca 3 vteřin stiskni zamčít totéž na 2. ovladači

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, immo je v pohodě. Ale nejde pouze dálka. Tento postup přes VAGa jsem dělal asi 100x, dva programy, dva kabely a prostě se mi nepodařilo uložit dva klíče. Vždy se vrátilo na 1. Při stisknuti tlačítka na klíči se nic nestalo.

Mám jenom jeden klíč a nevím jestli když je v zapalování není z kodovani nějak vyřazen.

Mám tady nějaké polotovary klíčů 434Mhz, taky se mi nepodařilo je přizpůsobit (originál mám jen jeden).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím, že to neumím, proto se tady ptám. Ale nevim jak jinak to mám dělat, než jak jsem to podle návodu 100x zkusil.

EDIT:

Když chci přizpůsobit dva klíče, VAG po uložení píše jako uloženou hodnotu 1. Po uložení neproběhne žádný potvrzení ani výzva...

VAG 3,8,11 - pořád stejný

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky. Prosím!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych nebyl za blbce...

Ještě jednou jsem zkusil přizpůsobení podle návodu VIS a Pepa007. Při uložení počtu klíčů 00003, VAG po uložení vrátí hodnotu 1. Nepodaří se přizpůsobit ani jeden.

Mám klíče : 1J0 959 753 AG

3T0 837 202

7N5 837 202 D

vše 434MHz. Komfortka je opravdu 799B podle VAGu. Nové baterie.

už opravdu nevím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Nefunkční dálkové ovládání originál Octavia I
  • Pawouk uzamkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...