Přejít na obsah

Výměna budíků z ROOMSTERA/FABIA II do FABIE I


LUKÁŠŠ

Doporučené příspěvky

To je něco jak se tu řešilo F1 face a předface s udíkama, že? :)

Ty bobajz, ty máš asi něco, co tu eeprom vyčte, že.. ? Mi se totiž vnuknula taková myšlenka, že bych to "suchý" auto co je na maxíku F1,O1 trochu faceliftoval a udelal tam ten obrázek hezčí :) Myslíš, že by to šlo zfouknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco zdánlivě podobného s tím palivoměrem to je, ale to tak jednoduché jako bylo F předface versus facelift ;)

dalo by se to, uvažoval jsem o tom, sám kdysi, ale pak jsem se na to vybodnul

musel by se podle pixlů obkreslit displey, najít správné místo, kde je zapsán obrázek a pomocí jedniček a nul splodit novou grafiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
F1 klasika maxík jsem měl taky, ale chtěl jsem bílou, takže jsem do toho šel a zkusil mezitím byly pokusy o vývoj bílého podsvitu z F budíků. Jako vedlejší produkt mi vznikl známý modrý maxidot :)

potřeba budíky Room

plasty z F budíků

řezat, lepit, laminovat, lakovat nebo flockovat

připojit

nakodovat - stejne jako F1

a upravit palivoměr a to beze mě nejde lol

Koukam sedacky jak ja, me se docela libej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hele a jak jsi upravil ten palivomer.

Mam f1 predface a dal jsem budiky face a palivomer ukazuje opacne. Vim ze to jde upravit bud vymenou odporove desticky plovaku na cerpadle anebo prehrat soft v budikach ale to jsem si nemusel menit cele budiky. Existuje jeste jiny zpusob. Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek, tak nevím já mám na pred face maxi dot a vůbec nic jsem s palivoměrem nedělal, a ten maník z fóra co mi to měnil tak taky ne. Jen jsme zpárovali klíče a ok. Tak jsem z toho nějakej jelen.

A ukazuje normáleně. !!!!!! :p :p :p :p :plol lol lol lol

TAK TOMU NEROZUMIM????? :aggressive: :aggressive: :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To wiglegummi: ano, k budíkům jde přímo od palivoměru jen jeden drát, protože druhý vodič od palivoměru je připojen na bílo/hnědý vodič (tzv. snímačová zem), která jde do budíků nakonec taky...

To Combi2002: píšeš, že máš na předface maxidot, ale nikde nepíšeš, že máš poface budíky... před faceliftem se taky dělali budíky s maxidotem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja netvrdil nic extra. Ani nejsem rozumbrada. To už vůůůůůůůůůbec ne. Ale tady všickni říkaj jak kvůli tomu musíš předělat kde co. Hlavně Palivoměr.

Jo má je tam daný letos ty budíky.

A auto je před face 11/ 2002 a budíky opíšu a napíšu. A ještě nejsou k mému motoru - mám tam max otáček dál. To snesu.

Tak původní budíky 6Y1 919 880C

Maxi Dot budíky 6Y0 920 843B - budíky po face, tak mi to někdo vysvětlete. 2005 -2008 :palec2: :palec2: lol

Tak si to přeberte.

A nedělal jsem to já, ale jeden maník odtud z fóra. A tímto mu taky za bezproblémovost celé akce děkuju.!!!!!!!!!!!

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že je odpor pasivní, to nic nemění na tom, nevím jak je to zapojený, ale kdyby to vedlo třídrátově (2x konce,sběrač )tam by otočení fungovalo. Což tady tedy není...

Už jsem koukl do schémat DP, snímač asi nemá vyvedeny obě donce dráhy...tož pak přepojit nepůjde.

Editováno: , autor: NNNTomas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...