Přejít na obsah

Cesta Stara Boleslav-Praha


Tdííí

Doporučené příspěvky

tak včera jsem jel ze Stare Boleslavi na Prahu(jestli jsem dobře videl tak to byl Pražsky okruh)a všichni jeli jaxi pomalu,ja jel 100.a pak přišlo zdešení když jsem si tam všiml cedule konec useku meřeni kamerovym systemem a 3 nebo 4 kamery na sloupu..tak se chci zeptat Pražaku jaka je tam povolena rychlost?????se mi zda že jsem si všiml u cedule přeškrtnute šedesatky..to bych byl v řiti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi na ty fotce jasne videt a ridil si svoje auto, tak se z toho nevykroutis :)

jel jsem tudy zase minuly tyden :D a vsichni tam na tu 60 brzdi, takze ty kamery nejspis fungujou. Mne asi zmerili pri vyjezdu z Tabora na Sezimak, za kruhacem je tam hned cedule dalsiho mesta, pritom tam nic neni, no a ja jel asi 70, si nevyberes :feve:

Editováno: , autor: houmik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

take jsem si to pak řikal že me to mohlo napadnout,když jedou všichni tak pomalu..ale vtu chvili me to vubec nenapadlo pac jsem spechal domu..pak me ješte napada že v tom měřenem useku stal porouchanej kamion v pravem pruhu tak se to tam trosku zbrdilo tak na 20 km/h tak to by me mohlo trosku zacranit,ale fatk nevim..vubec jsem si nevšiml kde to zacina ten měřenej usek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

take jsem si to pak řikal že me to mohlo napadnout,když jedou všichni tak pomalu..ale vtu chvili me to vubec nenapadlo pac jsem spechal domu..pak me ješte napada že v tom měřenem useku stal porouchanej kamion v pravem pruhu tak se to tam trosku zbrdilo tak na 20 km/h tak to by me mohlo trosku zacranit,ale fatk nevim..vubec jsem si nevšiml kde to zacina ten měřenej usek.

tuším kousek za nadjezdem začátek a u betomových svodidel konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navíc je ještě blbý to, že jsi si všiml tý cedule s koncem měřenýho úseku, když to člověk neví, že něco potento, tak má

alespoň klid a většinou z toho nic neni. Teď ti to akorát bude vrtat v hlavě. Tak snad budeš mít štěstí a nic nebude. Držim

palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těhle úsekových radarů dělají pak výcuc těch nejrychlejších za to dané zjišťované období a to procentuelně, takže se může stát, že ti nic nepošlou, tedy v případě, že tě předběhli ti rychlejší. Naopak se ti jindy může stát, že všichni pojednou tak jak přikazuje značka, ale ti pojedeš jen o něco rychleji a spadneš do těch rychíků. Takže, těžko říci. :palec2:

Editováno: , autor: Willis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si hlavně dávej bacha i v druhým směru (od Barranďáku na Boleslav). tam jsou dokonce dva měřený úseky za sebou a ty mrchy nejen že měřej každej zvlášť, ale ještě pro jistotu i rychlost mezi nima... tak bacha ;)

To bych ti vzhledem k umístění značení dovolil oponovat, když je značka konec úsekového měření tak nemůžou měřit mezi nima a i technicky a programově je to zásah, ale šlo by to s trochou snahy a hlavně ty značky, to by právně nebylo recht, jo můžou se ti šikulove WIFI napíchnout na ty radary, taky jak to občas dělaj a kasírovat bez značek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si hlavně dávej bacha i v druhým směru (od Barranďáku na Boleslav). tam jsou dokonce dva měřený úseky za sebou a ty mrchy nejen že měřej každej zvlášť, ale ještě pro jistotu i rychlost mezi nima... tak bacha ;)

já si myslím, že je to blbost, aby měřily mezi sebou, jak píše Willis musely by to mít označený značkama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...