Přejít na obsah

Maxi Dot - Dodělávka


mr.pecoun

Doporučené příspěvky

ahojte.tak dnes som hladal info ohladne maxika a nasiel som toto forum.nemam sice skodovku,ale tiez patrim do VW group,takze by to mohlo byt podobne.mam VW Touran  a mam na nom maly pocitac.ma uz can bus.zohnal som si budiky s maxikom.nemam ale v okoli nikoho,kto by to uz menil.par ludi som sa na to pytal a hovorili,ze sice vedia vycitat z budikov pin,ale nevedia ako na to.vraj by trebalo prepalit kluce,ale tieto nove sa vraj daju nahrat len raz.viete mi s tym niekto pomoct?dakujem

Kamos ma Canovi kabel vedel by ti to spravit.Ak teda vies obidva PINy.Ci pristrojovka bude nova?

Odkail si?

som z Lipt. Mikulasa.uz mam v tom zmätok.par ludi mi hovori,ze to ide bez problemov a par ludi,ze sa to neda,alebo da velmi zlozito.budik mam novy z druheho auta.piny viem dat vycitat

ak je to ako na Fabii MR07 tak by nemal byt problem.A myslim ze to je tak.Nech potvrdi COSBY.Alebo ak by si mal cestu cez MYJAVU mozem Ti to dohodnut s kamosom....ak teda budes mat Tie piny.Palubny PC mas aj teraz?Aky to mas MR?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá, tak vďaka Bobíkovi už mám maxidot - zatiaľ ale len v kufri :skoda:

Keďže mám Symphony a chcem, aby sa zobrazovalo na maxidote, dočítal som sa, že treba rádio prepojiť s budíkmi (pin 8 na 9 a pin 9 na 10). A včul sa dostávam k mojej otázke - viete niekto objednávacie čísla tých pinov a konektora do rádia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak je to ako na Fabii MR07 tak by nemal byt problem.A myslim ze to je tak.Nech potvrdi COSBY.Alebo ak by si mal cestu cez MYJAVU mozem Ti to dohodnut s kamosom....ak teda budes mat Tie piny.Palubny PC mas aj teraz?Aky to mas MR?

palubny tam mam aj teraz.ale len ten maly.co znamena MR?

to COSBY:cosby od kial si prosim ta ty?myslim,ze som cital,ze od Roznova.Ak je to Roznov pod Radhostem,tak tam chodim na zrazy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá, tak vďaka Bobíkovi už mám maxidot - zatiaľ ale len v kufri :skoda:

Keďže mám Symphony a chcem, aby sa zobrazovalo na maxidote, dočítal som sa, že treba rádio prepojiť s budíkmi (pin 8 na 9 a pin 9 na 10). A včul sa dostávam k mojej otázke - viete niekto objednávacie čísla tých pinov a konektora do rádia?

konektory do rádia (zelený žlutý a modrý) a dva nini ISO piny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Huráá, tak hlásim spojazdnený maxík a prepojený aj s rádiom.

Vďaka Makovovi za full servis :skoda:

Akurát nám nejako blblo prispôsobenie kľúčov, ani za svet to nešlo podľa toho návodu. Nové budíky stále odmietali pin kód k autu (krok 4.3 v návode), napriek tomu, že prvé zadanie pinu bolo OK. Proste ani za svet dostať sa k zadaniu počtu kľúčov... Nakoniec sa ale všetko podarilo a to je hlavné :palec2:

Ešte malý postreh k maxidotu týkajúci sa prepojenia so Symphony s MP3 - maxidot zobrazuje všetko, čo je zobrazené na displeji rádia, teda aj názvy skladieb, akurát ak je niečo na displeji malými písmenami, na maxidote je to veľkými písmenami ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bobik: Vďaka za dodanie, bez teba by som maxi bodky nemal B)

Makov: Ďakujem, slúži a už som si aj zvykol - akurát škoda, že v novom aute maxidot nebude :ph34r:

BlackHawk: No názvy skladieb vypisuje len ak máš Symphony s podporou MP3. Na ňom keď krátko stlačíš tlačítko CD, tak preroluje na displeji názov skladby. A tento istý názov pekne preroluje aj na maxidote :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BlackHawk: No názvy skladieb vypisuje len ak máš Symphony s podporou MP3. Na ňom keď krátko stlačíš tlačítko CD, tak preroluje na displeji názov skladby. A tento istý názov pekne preroluje aj na maxidote :wub:

... napísal som mail firme, ktorá robí upgrade Symphony z CD na MP3... konkrétne na to som sa pýtal, či vypisuje aj názvy skladieb, nie len albumov.... poslali mi kompletný manuál a odpoveď znela, že názvy skladieb nie je možné prehrávať... ale ak Ti to ide, tak to asi medzičasom vyriešili.... ale ak som správne pochopil, tak vypisuje názvy vždy, alebo musíš pri každej skladbe stlačiť tlačítko ?.... napísali mi toto :

Pane,

rádio Symphony s MP3 nepodporuje zobrazováni ID Tagu, ale zobrazuje názvy souboru i na Maxi

dotu. Zobrazení nastane pri nactení skladby ( z duvodu pozadavku Skoda

Auto.) poté se objeví napr. CD TR 1.Stale se opakující 15 zanak. název

skladby by zpusoboval zmatek na penelu prístroju. Podrobné informace viz

návod k obsluze v príloze.

S pozdravem

Jaromír Bartos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BlackHawk: No, ja stále tvrdím, že názvy skladieb rádio zobrazuje B) Pod názvom skladby mám na mysli fyzický názov súboru napr "Blabla.mp3", ktorý sa na rádiu zobrazí ako "Blabla" a na maxidote ako "BLABLA". Zároveň platí, že rádio nepodporuje ID3 tagy, takže názvy skladieb v nich uvedené naozaj nie je možné zobraziť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes sa nam konecne s kamosom podarilo prehodit ten maxik.vsetko je ok,len mi vobec neukazuje stav paliva v nadrzi.nestretli ste sa s tym niekto?

a VAG mi vypisuje chybu:Snimac ukazovatele zasoby paliva

Editováno: , autor: pali-MT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera sme to teda dokoncili.bolo treba vymenit plavak a dokonca aj natiahnut jeden kabel od budikov do plavaka.teraz to uz chodi tak ako ma.dakujem vsetkym za pomoc

skoda ze si to nenafotil a nehodil navod do Instalacnych manualov.

nech z toho maju uzitok aj ostatni.

urcite sa to niekomu bude hodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KDO NAMONTUJE maxi dot v okolí Boskovic,Prostějova,Mor Třebové do fabie 1.4.55kW nemám palubní PC auto rok výroby 03 montáž včetně všech dílů.pište prosím PM a zajímá mě cena

špatná sekce starý brachu... v bazaru to nabízí tuším Honza72... já umím domontovat taky, ale nemám čas, mám moc práce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Maxi Dot - Dodělávka

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...