Přejít na obsah

Po výměně za Maxi dot špatně svítí budíky


přema hp

Doporučené příspěvky

Ahoj chtěl bych Vás poprosit o radu o FRS jsem si nechal vyměnit normální budíky za budíky s maxíkem skoro vše je ok, jenom mě víc svítí stupnice paliva a teploměru a naopak otáčkoměr a rychloměr svítí o poznání míň a to tak, že je v noci těžké vidět na stupnic např. rysku 70ky. Ostatní kontrolky svítí OK jenom ještě přední mlhovka svítí málo.Nevíte někdo jak to napravit. Předem moc díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨Múže tam bejt špatná dioda. Dej to na "reklamaci " tomu kdo Ti je měnil nebo od koho je máš.

fíha to myslíš, že by tě didod bylo špatných tolik. Jinak vůbec netuším kolik jich tam je a kolik stojí jedna. Jinak jsou ještě měněny ručíčky za ty z Pola GT, tak nevím jestli to má na to nějaký vliv.

Editováno: , autor: přema hp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chtěl bych Vás poprosit o radu o FRS jsem si nechal vyměnit normální budíky za budíky s maxíkem skoro vše je ok, jenom mě víc svítí stupnice paliva a teploměru a naopak otáčkoměr a rychloměr svítí o poznání míň a to tak, že je v noci těžké vidět na stupnic např. rysku 70ky. Ostatní kontrolky svítí OK jenom ještě přední mlhovka svítí málo.Nevíte někdo jak to napravit. Předem moc díky za rady

Nemas zmenenou barvu podsviceni nebo je to orig zelena?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidávám k tomuhle problému s tím, že celý budíky svítí jakoby míň než ty původní bez maxidotu. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?

A problém č. 2, nezbyly někomu, kdo předělává podsvícení, ty původní žlutý diody z maxidotu? Mám červeně podsvícenej spodek a žlutě údaje z rádia (takovej kočkopes), tak bych to chtěl sjednotit do původní barvy. A kdyby se našel někdo šikovnej z okolí Plzně, kdo mi to přehodí, bylo by to naprosto dokonalý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se přidávám k tomuhle problému s tím, že celý budíky svítí jakoby míň než ty původní bez maxidotu. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?

A problém č. 2, nezbyly někomu, kdo předělává podsvícení, ty původní žlutý diody z maxidotu? Mám červeně podsvícenej spodek a žlutě údaje z rádia (takovej kočkopes), tak bych to chtěl sjednotit do původní barvy. A kdyby se našel někdo šikovnej z okolí Plzně, kdo mi to přehodí, bylo by to naprosto dokonalý.

Tak já mám už budíky v cajku, byl tam špatný odpor, tak jsem dostal úplně nové a vše OK. Maxík svítí celý červeně a ikony se zobrazují žlutě. Otočení barev je prý softwarová záležitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to otocenie farieb softom asi tazko...teda neviem presne v maxidotoch sa nevyznam ale bud ak sa chce zmenit farbu LCD dyspleja tak zmenou diod lebo tie to farbia alebo zmenou- otocenim polarizacnej vrstvy v dyspleji, vteda sa farby vymenia ale nie zmenia za uplne inu......ak sa mylim opravte ma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to otocenie farieb softom asi tazko...teda neviem presne v maxidotoch sa nevyznam ale bud ak sa chce zmenit farbu LCD dyspleja tak zmenou diod lebo tie to farbia alebo zmenou- otocenim polarizacnej vrstvy v dyspleji, vteda sa farby vymenia ale nie zmenia za uplne inu......ak sa mylim opravte ma...

Maxi dot- je dvoubarevný má žlutou a červenou barvu záleží jak je nakodovaný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Ahoj, potřeboval bych poradit. Nedávno jsem si pořídil Fabii RS se zabudovanou GPS a maxidotem. Přišlo mi, že zpočátku svítila celá obrazovka maxidotu, v současné době však po nastartování svítí 2/3 a horní třetina je zhasnutá (obr.1). Když pustím rádio, rozsvítí se i horní třetina, ale pod názvem radiové stanice je viditelná tenká černá čára (obr.2). Má po nastartování svítit celý maxidot, nebo se mi to jen zdálo a je normální, že svítí pouze 2/3 a teprve po zapnutí rádia svítí celý. 

Děkuji za rady.

post-87128-0-39181300-1392840093_thumb.j

post-87128-0-89579700-1392840108_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pokračovat v podobném tématu (viz pravidla) - nikde není dáno, že tam odpověď najdeš, prostě jen budeš pokračovat dál v již založeném tématu. Jelikož jsi toto neučinil, udělal jsem to já za tebe. A snad si nemyslíš, že za tebe budu pročítat desítky vláken? To je tvůj problém. Taky jsem to mohl smazat bez náhrady. Na odpověď na tvůj problém to nemá žádný vliv - buď se najde někdo, kdo to ví, nebo ne. Nic víc, nic míň. A je jedno, v kterém vlákně o maxidotu to bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dle mého to funguje správně, horní třetina je pro rádio + hlášení o autě (nedostatek vody v ostřiku, palivová rezerva atd) jinak nesvítí, proto ti kteří nemají origo rádio tak jim svítí jen 2/3..

S tou černou linkou, může tam být vada na tom displeji, je to normální postupem času odchází.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju za odpověď. Já bych právě řekl, že mi po nastarování svítila i ta horní třetina, ale myslím že nic neukazovala (jen svítila).

Protože teď, když přiju k autu a nastartuju, tak mě ta horní třetina vždy "praští" do očí.

Možná zkusit vyměnit display?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...