Přejít na obsah

Nehody


Dakie

Doporučené příspěvky

třebas o tom ani nevěděl... lol

Tak jemu se to sotva zhouplo a máš recht že si toho nemusel vůbec všimnout, ale pak mu to určitě při vyšetřováání DN připomenou - no nadšenej určitě nebude ;) Těhle nehod (no nehody - idiocie lidí co se neumí rozhlídnout a nebo si myslí že když skočí na přechod, tak jsou nedotknutelný) je vážně celkem dost :feve:

PS: dneska jsem se taky setkal s pěknějma "hňupama" na silnici....jedu tu u nás po jedný z nejfragventovanějších silnic a za zatáčkou si dal "hubana" transit s osobákem - bylo to za zatáčkou a ještě v odbočce, no transit zabral jeden pruh a blbouni si ještě stoupnou do silnice, vesele si povidaj a asi čekaj až je tam někdo smete - dát třebas výstražný nebo trojůhelník, to nikoho z nich nenapadne....takovymhle lidem nasrat do rukou a nepustit je k vodě :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.pozary.cz/rubriky/udalosti/neho...sicu_16440.html

:( :( i to se stane, podle jednoho z komentaru se podle nejakeho rozhovoru se svedkyni nehody, ridickou tramvaje ridic CAS 32 Tatra 815 snazil vyhnout Octavii, ktery vybocila z kolony a zacala predjizdet, aby nedoslo k stretu snazil se sofer Tatry vyhnout... "nastesti" to bylo jen cviceni, takze aspon ze tak, nechtel bych videt situaci, kde by nedej boze kluci a Tatra chybeli. Osadka lehce zranena, Tatra pomackane plechy a jeste se uvidi :)

(informace nemam nijak potvrzene)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.pozary.cz/rubriky/udalosti/neho...sicu_16440.html

:( :( i to se stane, podle jednoho z komentaru se podle nejakeho rozhovoru se svedkyni nehody, ridickou tramvaje ridic CAS 32 Tatra 815 snazil vyhnout Octavii, ktery vybocila z kolony a zacala predjizdet, aby nedoslo k stretu snazil se sofer Tatry vyhnout... "nastesti" to bylo jen cviceni, takze aspon ze tak, nechtel bych videt situaci, kde by nedej boze kluci a Tatra chybeli. Osadka lehce zranena, Tatra pomackane plechy a jeste se uvidi :)

(informace nemam nijak potvrzene)

ti je zítra zjistím v práci .... jen doufám, že mě nepropustí z práce, když dnes kluci položili tatru, na které mám sloužit zítra já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je neskutečny položit na bok 22,5 tuny...mazec! Ty jezdíš jako řidič?

Mno tahle Tatra puvodne byla vyvinuta pro letiste a tam nikdo s moc velkymi naklony nepocital, takze jak mi reklo par lidi co se v tom aute vyzna to diky koncepci podvozku a vysokemu tezisti neni problem, ovsem nove Terrno ci 815-7 podle slov soferu co s tim jeli uz tento problem nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hosi ctete co rikam, nerikam vyrabena/vyrobena vyhradne pro letiste, ale vyvinuta, to je rozdíl... cituji jednoho z lidí co tomu rozumí: "...ze bylo vyvinute a vyrobene jako rychly letistni special a protoze tam se nezataci, byla postavena na mechach a ne na perech" a to je pricina prevrhnuti...

jinak jsem ho kontaktoval tak snad v prubehu dne jeste doplnim blizsi info

EDIT:

Podle slov jednoho pána, který se v podobných autech vyzná opravdu byla CAS 32 TATRA 815 vyvinuta jako vysokokapacitní cisterna pro letiště, díky tomu byly zvoleny měchy a ne pružiny, ikdyž armáda měla tyto tatry normálně na pružinách. A toto převrácení je způsobeno právě měchy(princip je jistě některým z vás jasný), kdy když vozidlo rychle zatočí, nakloní se a vzduch se nestačí tak rychle do měchů doplnit, takže šplouchnutí vody má šanci vozidlo převrátit.

Editováno: , autor: Ransom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...