Přejít na obsah

signalizace stavu vody v nadrzce ostrikovace


tomik

Doporučené příspěvky

Mam dve otazky k novy Octavce.

Je mozny si dodatecne prikoupit signalizaci stavu vody v naderzce odstrikovace.

Cetl jsem, ze se seriove montuje pouze s osrtrikovaci svetel.

Druha rada se tyka neprijemnyho susteni pri prekroceni cca. 130km/h na prave zadni strane u combi? Mate s tim nekdo zkusenosti co to zpusobuje a jak se to da popripadne odstranit? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak je to s tou signalizaci vody v nadrzce ostrikovace?

Nedavno jsem jel v desti po dalnici a najednou me dosla voda v ostrikovaci aniz by me to predem signalizovalo.

Docela k nasr... u auta za tolik penez.

Jak to funguje vam? Mozna mam v pytli pojistku a nebo to tam fakt neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aspon co sa tu alebo inde hovorilo, ta signalizacia je len vtedy, ak mas ostrekovace svetlometov. ktovie ci to ide dorobit, najskor asi bude treba vymenit celu nadrzku aby tam bolo nejake cidlo hladiny a kto vie ci ktomu nebude treba aj nejaku riadiacu jednotku nadrzky ostrekovaca :D to bol len for. ale tiez si myslim, ze v aute skoro za tristvrte melona (v sk) by takato blbost byt mohla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusím se to zjistit přímo z montáže.

Myslím si, že 3l nádržka,která je u aut bez ostřikovačů, tak tam to asi není.

Jelikož mám xenony, tak mám i ostřikovače a vím,že na maxidotu to hlásí.

taky se někde řešílo,jestli to neumí jen maxidot,ale teď nevím jestli jdou obědnat xenonx bez maxidotu,ale asi jo.Tak doopravdy nevím.

Je tady někdo kdo má xenony bez maxidotu a jestli tam funguje tato hláška?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemam sice ani xenony ani maxidot, ale v navode k aute je napisane, ze ked auto tuto signalizaciu hladiny ma, zobrazi sa bud text na maxidote alebo zasvieti samostatna kontrolka a este to raz pipne, takze na maxidote by to nemalo byt zavisle. a tie nadrzky su podla navodu dve - 3 litrova standard a 5,5 pre auta s ostrekovacmi svetiel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od coho to potom zavisi? vobec uz tomu nerozumiem...a staci potom ked sa vymeni nadrzka? alebu bude zase problem kam to zapojit...

Teoreticky by malo stačiť vymeniť nádržku, pridať čidlo a nakódovať to. Aspoň u Fabie sa to šlo dorobiť takto jednoducho.

Ak sa nám minie voda v ostrekovačoch, overím to v našej O2 - je to Elegance, má maxidot a nemá ostrekovače svetiel. Som zvedavý, či to tam je. Pretože Fabia Elegance to má štandardne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam O2 Elegance, bez xenonu a ostrikovace svetel a me to nefachci!?!?

Nechce se me verit, ze to u elegance neni v seriovce a docela dost to postradam a vadi me, ze to neni standart :(

Jestli ma nekdo presny informace, tak at se ozve, pekne me to toci!!!

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to cidlo tam pridat jde, menili mi normalni svetla za xena, nadrzku nechali puvodni a prej tam nejak pridali to cidlo. blby je, ze kdyz jsou ostrikovace svetel hned z vyroby, je asi ta nadrzka vetsi, ta trilitrova je v zime skoro hned prazdna. ale jinak ta signalizace je super vec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti verim, ze to je super vec.

Bohuzel jsem nedostal zadnou presnou odpoved na moji otazku, nikdo nevi jak to presne je.

Doufal jsem, ze tady v tomto foru dostanu seriozni odpoved :(

Mylil jsem se

Vsechny odpovedi jsou pouze domenky, nebo odhady, ale zadny podlozeny informace.

Presto diky za odpovedi i kdyz me k nicemu nejsou.

Tak zase nekdy pokecame vo nicem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti verim, ze to je super vec.

Bohuzel jsem nedostal zadnou presnou odpoved na moji otazku, nikdo nevi jak to presne je.

Doufal jsem, ze tady v tomto foru dostanu seriozni odpoved :(

Mylil jsem se

Vsechny odpovedi jsou pouze domenky, nebo odhady, ale zadny podlozeny informace.

Presto diky za odpovedi i kdyz me k nicemu nejsou.

Tak zase nekdy pokecame vo nicem ;)

Az si to dodelas tak nam k tomu muzes neco napsat -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
To ti verim, ze to je super vec.

Bohuzel jsem nedostal zadnou presnou odpoved na moji otazku, nikdo nevi jak to presne je.

Doufal jsem, ze tady v tomto foru dostanu seriozni odpoved :(

Mylil jsem se

Vsechny odpovedi jsou pouze domenky, nebo odhady, ale zadny podlozeny informace.

Presto diky za odpovedi i kdyz me k nicemu nejsou.

Tak zase nekdy pokecame vo nicem ;)

Mam O2 v eleganci s maxi dotem bez xenonu a ostrikovacu,nechal jsem si v servise aktivovat funkci kontrola hladiny vody a svitila porad at bylo plno nebo ne.

Po dotazu na Mladou boleslav vypli zobrazovani s tim ze pokud nejde o ostrikovani svetel tak tam neni nadobka s cidlem stavu, tudiz nelze sprovoznit informace na maxi dotu ani nikde jinde.To znamena vymenit nadobku nebo dosadit cidlo,nechat si to propojit( nebo udelat sam ) a v servise naprogramovat...S pozdravem Harley1006

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je celkom fajn že ten snimač ide kupiť separe a nie ako u fabky kde musiš kupiť celu nadržku.rozmyšlam že ho objednam, ako to vidim bude to stať asi 1000SK :disgust: ale uvidime a asi to tam namontujem. ked som daval ostrekovače som schvalne nekupil nadržku so snimačom, lebo som nevedel či to budiky vedia..teraz ak je ten maxik bolo by to super.

po dovolenke dam oceniť ten snimač a ak sa to bude dať idem dotoho lol

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mam octavii2 6/2004 a chtel jsem si nechat udelat kontrolu hladiny v ostrikovacich.Byl jsem ve dvou servisech a nedokazali mi vubec odpovedet,ale jsou lidi kteri rozumi vecem za ktere jsou placeni-takze mam vse hotove!Muze zustat klidne 3L nadrzka pokud ma vylisek na spinac a ten

se pouze vytlaci-koupi se spinac hladiny+gumovy krouzek.Pokud neni hotova kabelez,tak se da vyrobit a propoji se s maxidotem a musi se to nakodovat.Koupil jsem si 5L nadrzku,spinac,gumovy krouzek,material na kabelaz 300kc+montaz a nakodovani a kompletni cena za vse je 4500kc-je to mozna dost penez ale k cene auta a pohodli se to da

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Jak je to se snímačem hladiny v nádržce ostřikovačů? Je tam ten snímač k každé Octě II nebo jen za příplatek? Já jsem si nakódoval pomocí VAGu hlídání hladiny v této nádržce, ale i když ji dám plnou tak mi to na displeji píše ať doplím kapalinu. Tudíž přepokládám že tam to čidlo není. Mám Eleganci DSG z roku 2005.

Tak jsem to zase deaktivoval.

Jak to teda je? Dá se jednoduše někam kouknout jestli tam ten snímač je nebo není?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...