Přejít na obsah

Xenonové světlomety


Mr.Tom

Doporučené příspěvky

Zdravím,

uvažuji o výměně předních parabol za paraboly s xenonama. Mám Octavii s čirou optikou r.v.2001. Máte někdo zkušenosti jestli je to vůbec dobré nebo koupit HID sadu nebo žárovku s blue efektem. Moje předchozí auto byla Fabia, kde jsem měl HID sadu a bylo to super.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej chceš dát parabolu z Xenonu a do toho dát obyčejnou žárovku?

To by nefungovalo. Asi myslíš celé xenony. Spousta lidí je má dodělané. Musíš vyřešit náklon.

Buď automatický co by bylo dražší. Nebo se to dá pořešit na kolečko takže bude manuální jako u normál světel. Někteří zde to umí předělat.

Na hidky ti většina lidí řekne že je to prasárna a oslňuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej chceš dát parabolu z Xenonu a do toho dát obyčejnou žárovku?

To by nefungovalo. Asi myslíš celé xenony. Spousta lidí je má dodělané. Musíš vyřešit náklon.

Buď automatický co by bylo dražší. Nebo se to dá pořešit na kolečko takže bude manuální jako u normál světel. Někteří zde to umí předělat.

Na hidky ti většina lidí řekne že je to prasárna a oslňuje.

A kdo to umí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Jo,jo,Vaša je borec :palec2::palec2::palec2: Taky jedu k němu na předělání xenonů s kolečkem.Už se těším.

Kluci dotázek... Jak se při předělání na kolečko dá vyřešit , tj výměnou kabeláže z původních, to aby se při přepnutí na dálkové nevyply xenony což H4 co tam jsou původně dělají.. jde o to aby zbytečně se neničili blikáním... tuším že světla co májí osazeno 2* H7 nepřepínají a svítí současně ..je to jen v páčce? Dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci dotázek... Jak se při předělání na kolečko dá vyřešit , tj výměnou kabeláže z původních, to aby se při přepnutí na dálkové nevyply xenony což H4 co tam jsou původně dělají.. jde o to aby zbytečně se neničili blikáním... tuším že světla co májí osazeno 2* H7 nepřepínají a svítí současně ..je to jen v páčce? Dík za info

Zeptej se Vaši.Kapacita v této oblasti.Taky mi předělával origo xenony na kolečko. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to propojení asi 5cm drátu. A dokonce je to tu řešeno :) stačí jen pohledat dál než posledních 14 dnů...

pokud je to na mně..tak jsem samo hledal , a neúspěšně zatím , je tu toho mraky o xenonech ale toto se mi nedaří najít , je tedy fakt že mám trochu problém s přehledností témat a řazením odpovědí ( holt každej není pc boy) a snad to pude nějak přenastavit ... každopádně pokud to někdo máte pls dejte mi odkaz. Dík. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
pokud je to na mně..tak jsem samo hledal , a neúspěšně zatím , je tu toho mraky o xenonech ale toto se mi nedaří najít , je tedy fakt že mám trochu problém s přehledností témat a řazením odpovědí ( holt každej není pc boy) a snad to pude nějak přenastavit ... každopádně pokud to někdo máte pls dejte mi odkaz. Dík. :help:

taky by me zajimalo to predelani a kolik si Vasa za to rekne...kolik stoji to predelani na manual kolecko a kolik udelat automatiku ty snimace na zadni tlumice tusim se davaj..odkud je Vasa? ale i tak radsi necham odbornikovi

Editováno: , autor: Hans_RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...