Přejít na obsah

Celni sklo elegance


Jeff

Doporučené příspěvky

Prosim ty z vas, kteri maji fabku elegance, jestli by mne nemohli vyfotit z venku i treba zevnitr z detailu ten protislunecny pruh na horni casti celniho skla.

Chci si tam nalepit protislunecni folii a potreboval bych sehnat co mozna nejvice podobnou originalnimu zatonovani na celnim skle elegance.

Necham si to delat u Varechy v Malenovicich, podle referenci se jedna o solidni firmu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P2M>Diky za foto

Crake> Varecha mne ted odepsal, ze protislunecni pruh nalepi, ale nema prechodovou folii, pouze folie jedne tmavosti.

Skoda, ten prechod do pruhledna by se mne libil, ale asi tam dam i tu neprechodovou.

Kdybych o te firme vedel drive, tak bych si nedaval z vyroby sunset, ale nechal bych si polepit skla u Varechy bylo by to jen o 1500 drazsi.

Ten Sunset ma takovou barvu hodne do zelena a ja bych radeji sedocernou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P2M>Diky za foto

Crake> Varecha mne ted odepsal, ze protislunecni pruh nalepi, ale nema prechodovou folii, pouze folie jedne tmavosti.

Skoda, ten prechod do pruhledna by se mne libil, ale asi tam dam i tu neprechodovou.

Kdybych o te firme vedel drive, tak bych si nedaval z vyroby sunset, ale nechal bych si polepit skla u Varechy bylo by to jen o 1500 drazsi.

Ten Sunset ma takovou barvu hodne do zelena a ja bych radeji sedocernou.

A co takhle výměna čelního skla přes pojišťovnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeff: Kluci kteri tam byli, tak maji tu normalni folii... Nevypada to vubec zle... Jinak treba budes mit moznost az ti kaminek rozbije okno, ale to ti samozrejme nepreju... Osobne bych tam dal radsi tu folii...

A propo, nevite nekdo proc jsou okna z druhovyroby "mekci" nezli originaly??? Originalni sklo toho vydzzi pomerne hodne a z druhovyroby ma "dulky" po kamincich temer okamzite... Nevite cim to je????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milan> Auto mam teprve 7 mesicu, takze o vymene skla neuvazuju, pokud by se nedej boze neco stalo a muselo se vymenit, tak bych si nechal dat s pruhem, ale takhle me nalepeni folie vyjde na 400 kc u profiku. Jinak z vymeny skla v servisu nemam dobry pocit a vseobecne z autorizovanych servisu vubec. Uplne nejradeji bych byl u vseho, co by mne na aute delali a dival se jim na ruce aby neco nez*urvili.

Crake> Uz jsem se rozhodl, necham tam dat tu folii. Psal jsi oznaceni AP35 - to je primo oznaceni vyrobce, nebo ji tam dava Varecha?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal Elegance tesne po očesaní výbavy, takže som si spruh na skle nepriplatil (načo aj, keď dovtedy bolo v cene). A pruh mi chýbal. Ale po roku sklo pošlo a už som dal sklo s pruhom. Ale nemám dojem, že by sklo z druhovýroby (originál Škoda) vydržalo menej. Doteraz je tam už to vymenené. Takže viac ako 3 roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...