Přejít na obsah

baňka u turba


Ivanek007

Doporučené příspěvky

Ahoj, uz delsi dobu laboruju proc mi octavia 1.9 trdi 66kw agr netahne. nejaky cas posloucham pri rychlejsi jizde ci otackach nad 3000 tis ze nekde neco syčí. dnes sem to dal na rampu a pritkyne mi slapala na plyn, asi tak 3- 4 tisice ot a to tahlo u turba se ani nehne. cetl sem nekde ze se ma volne hybat muze to mit vliv na ztratu vykonu? hlavne v otackach do 2000 tis ot. turbo sem mel venku asi minuly mesic a ta klapka co tam je tak chodi jen tu baňku sem musel hodne vytahnout (napruzit) stacilo by to sestelovat?

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, uz delsi dobu laboruju proc mi octavia 1.9 trdi 66kw agr netahne. nejaky cas posloucham pri rychlejsi jizde ci otackach nad 3000 tis ze nekde neco syčí. dnes sem to dal na rampu a pritkyne mi slapala na plyn, asi tak 3- 4 tisice ot a to tahlo u turba se ani nehne. cetl sem nekde ze se ma volne hybat muze to mit vliv na ztratu vykonu? hlavne v otackach do 2000 tis ot. turbo sem mel venku asi minuly mesic a ta klapka co tam je tak chodi jen tu baňku sem musel hodne vytahnout (napruzit) stacilo by to sestelovat?

díky

možná se pletu, určitě jsou tu větší odborníci, ale podle mě se na AGR nic hýbat nebude !!! je to turbo bez naklápění lopatek tak není důvod aby se tyčka hnula. Ta je tam je jako obtok, pokud při velké zátěži při jízdě stoupne tlak přeplňování přes danou mez tak baňka tlak odpustí do výfukového potrubí nebo někam ...

Jak to jede? pocitujěš nějaké klesání výkonu? výpadek výkonu kolem 3000ot? od 66kW nemůžeš čekat zázraky to opravdu moc nejede (taky nežere), výkon pořeš chipem nebo tryskama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...