Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Tak jsem se konečně taky dočkal a tourka je doma :palec2:

Zatím po 800km zkušenosti veskrze pozitivní, po přesednutí z fabie je to přeci jen rozdíl. Už jsem byl v servisu, strašně vrzala palubovka a drnčel rámeček kolem řadičky, s kecama odstraněno v rámci záruky. Spotřeba dle PP 6,1 cca 50% dálnice a 50% město. Hvízdání asi od zrcátek při dálniční 130 jak zde bylo diskutováno jsem také zpozoroval, ale jen při otevřeném okýnku což téměř neotvírám při této rychlosti takže mě to moc netrápí. ;)

Ještě mi v servisu zmršili automatické rozsvícení světel takže zítra mě čeká druhá reklamačka.

post-39159-1272737386766_thumb.jpg

post-39159-12727373956306_thumb.jpg

post-39159-12727374046511_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, z určitých důvodů jsem nemohl zvolit jinou než bílou, jinak by byla taky červená a sportpaket. Z té nejzajímavější výbavy chybí jen climatronic, kterému jsem moc na chuť nepřišel už v passatu '99, jinak je plná včetně blbostí jako tmavé blikače a autochladnička. ;)

Trochu mě mrzí, že už nešlo ani za příplatek dát věci jako el. otvírání nádrže (ten klíčeksystém, když je nutné ještě druhou rukou držet víčko, aby se dalo odemknout mi asi vadí nejvíc), držák na brýle a další držák na kafe, zadní čtecí lampičky a výklopná opěrka v zadních sedadlech. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tmavé blikače? Oni jsou tmavé blinkry nebo jak to myslíš, ted nevim :kuk:

U té nádrže mam takové "svoje" vysvětlení...když měl táta na to elektronické otevírání nádrž tak s tim měl věčně problémy a nešlo dovírat a i ted, když tak někdy koukám tak to má pár lidí na silnici taky takže už to asi nechtěly opravovat a řešily to takhle, jinak nevim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurikan88: Myslím tmavé boční blikače, jsou dočerna, bylo to někde v konfigurátoru. Ty klasické bíle mi nechali na sedačce v autě. Na staré OI co jsem měl 4 roky mi nikdy elektrické ovládání nádrže nezlobilo, i na FI bylo otvírání od řidiče a prostě mi to teď chybí, ale je to drobnost.

Přišlo mi docela vtipný že na sedačce ležel taky pytlík se špunty k přichycení gumových koberečků k podlaze, musel jsem udělat do gumy díru a špunty přišroubovat. Dodělej si doma. ;) Akorát na zadních kobercích nejsou připravené otvory, ale špunty tam byly i dozadu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pina.cz tak si jdi na configurátor a slož si to samé, snad to takovej problém neni, odečti si nějakou tu slevu u mě byla na na celkovém autě zhruba 19tis a máš výslednou cenu..

Máš pravdu, problém to samozřejmě není, ale ty slevy jsou hodně individuální a pokud bych do konfigurátoru nasekal komplet výbavu tohoto konkrétního auta, tak cena (bez slevy) bude na dnešní poměry šílená. Ale jak už majitel napsal, cena byla nekde jinde.

Jinak ja jsem svoji anabazi vyberu auta ukoncil mminuly tyden. Nakonec vyhral Megane GrandTour 1.6 16V 110k (110k kvuli 6st prevodovce) verze Dynamique v metalize s dalsima doplnkama (zatmaveny skla, vyhrivany sedacky, 5 let zaruka, ...) cenikova cena 448.500,-, po chvili smlouvani jsem nakonec dostal cenu 369.500,- a nebylo co resit. Dodaci lhuta cca 8 tydnu.

Tak at nam to vsem jezdi, Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys usmlouval skoro 18%? To uz na tom Renault musi byt hodne zle. Ceny jsou nejakou dobu hodne agresivni a pritom trzni podil zadna slava.

Nebylo to nahodou tak, ze se zapocitanim "bonusu" u leasingu (uvodni sleva 20k plus ta zminena zaruka) to vyslo na standardnich 393 300Kc a prodejce pak z vlastni marze dal slevu cca 7%? I kdyby ne, furt ti chybi do zminene cenikove ceny doplnky za vic jak 20 000Kc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PiNa.cz: Za tu cenu - pěkné. :palec2: Ty prodloužené záruky jsou ale strašně dvousečné.. Je to pěkný tah jak vydělávat na servisu o x let déle. ;)

To je pravda hlavně v případě KIA - benzinova pravidelna prohlidka 4500,-, dieselova - 9000,-. U Renaultu to snad taková hrůza není. Prodloužená záruka se taky nevztahuje na všechno. Ale na motor a elektroniku ano. A protoze má 110k proměnné časování ventilů přesuvníkem, který občas zlobí, je asi lepší si ji dát. A podle zkušenosti, ktere se daji najit na netu, servisy se brani zuby nehty plnit z prodlouzene zaruky ... a je jedno jestli je to KIA, Renault nebo Skoda. Vyzaduje to dost asertivity, odhodlani a jen tak se nedat. Jinak na výměnu oleje a i na servisní prohlídky lze jezdit i do neautorizovanýho servisu (ne ke garaznikovy, ale treba do Auto Kelly a podobnych) bez ztraty zaruky (nedavno na toto tema byl dokument na CT) a za rozumnejsi ceny, nez primo od ofiko servisu. Ale to by bylo na samostatny tema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, problém to samozřejmě není, ale ty slevy jsou hodně individuální a pokud bych do konfigurátoru nasekal komplet výbavu tohoto konkrétního auta, tak cena (bez slevy) bude na dnešní poměry šílená. Ale jak už majitel napsal, cena byla nekde jinde.

Jinak ja jsem svoji anabazi vyberu auta ukoncil mminuly tyden. Nakonec vyhral Megane GrandTour 1.6 16V 110k (110k kvuli 6st prevodovce) verze Dynamique v metalize s dalsima doplnkama (zatmaveny skla, vyhrivany sedacky, 5 let zaruka, ...) cenikova cena 448.500,-, po chvili smlouvani jsem nakonec dostal cenu 369.500,- a nebylo co resit. Dodaci lhuta cca 8 tydnu.

Tak at nam to vsem jezdi, Martin

Tak to mě extrémně zajímá!!!

add1 - jak bys to porovnal toho megana s tím, co jsi předtím zkoušel?

add2 - kde a jak jsi dosáhl této ceny, pokud to není nějaká akce přes známé? Zná se mi to víceméně nemožné, dostat se na takovou cenu..to by se mi líbilo, to bych se také dal přemluvit!! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě extrémně zajímá!!!

add1 - jak bys to porovnal toho megana s tím, co jsi předtím zkoušel?

add2 - kde a jak jsi dosáhl této ceny, pokud to není nějaká akce přes známé? Zná se mi to víceméně nemožné, dostat se na takovou cenu..to by se mi líbilo, to bych se také dal přemluvit!! :-)

add 1 - to je hodne subjektivni, proste mi vyhovovalo, libilo se mi a po kamaradskem doporuceni prodejce nebylo co resit.

add 2 - defakto to byla akce pres znameho. Zavolal jsem tam, odkazal se na neho, maximalni ochota a vstricnost a za chvili jsem mel nabidku, trosku jsem delal drahoty, dostal jsem jeste zamykani zpatecky a koberecky zdarma. A jenom doplnim, ze oni berou jako cenikovou cenu, cenu bez te akci slevy asi 20,000,-. Ale i tak pohoda a nestezuju si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

add 1 - to je hodne subjektivni, proste mi vyhovovalo, libilo se mi a po kamaradskem doporuceni prodejce nebylo co resit.

add 2 - defakto to byla akce pres znameho. Zavolal jsem tam, odkazal se na neho, maximalni ochota a vstricnost a za chvili jsem mel nabidku, trosku jsem delal drahoty, dostal jsem jeste zamykani zpatecky a koberecky zdarma. A jenom doplnim, ze oni berou jako cenikovou cenu, cenu bez te akci slevy asi 20,000,-. Ale i tak pohoda a nestezuju si.

Mohl bys tu předposlední větu nějak lidsky, srozumitelně a ještě jednou, prosím?..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...