Přejít na obsah

Zvýšení výkonu TDI


Doporučené příspěvky

No,můj odhad turbo 130 a trysky sprint764 (RACE asi zbytečný) tak někde 170-180Hp,tzn. cca 125Kw,ale jak píše Váša pak musíš řešit spojku.

150PS turbo ma nekdy Andre, ceny za starsi funkcni ve slusnym stavu cca 10tis., ale je jich strasne malo, a je vhodne pokud chces opravdu hodne zvysovat vykon tak na 180PS a vice, jsou k nemu vhodne nejsilnejsi trysky od diselpoweru, cip na miru, bez nej ti turbo nepomuze, a spousta dalsich uprav kolem chlazeni....

Z FRS bohate staci, pokud chces jit na dejme tomu 160PS+- ...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,můj odhad turbo 130 a trysky sprint764 (RACE asi zbytečný) tak někde 170-180Hp,tzn. cca 125Kw,ale jak píše Váša pak musíš řešit spojku.

Mam FRS turbo a trysky S764 pocoitej do 160PS mam je a odbrzdeno 154PS @ 364Nm ...150PS+ mam od 3200-4600ot. :)

170-180 je s timhle nesmysl ! Na to bys musel mit 150PS turbo RACE trysky a spoustu uprav v chlazeni, spojku atd. atd. .... a hodne velkej balik penez :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,můj odhad turbo 130 a trysky sprint764 (RACE asi zbytečný) tak někde 170-180Hp,tzn. cca 125Kw,ale jak píše Váša pak musíš řešit spojku.

Mam FRS turbo a trysky S764 pocoitej do 160PS mam je a odbrzdeno 154PS @ 364Nm ...150PS+ mam od 3200-4600ot. :)

170-180 je s timhle nesmysl ! Na to bys musel mit 150PS turbo RACE trysky a spoustu uprav v chlazeni, spojku atd. atd. .... a hodne velkej balik penez :)

154Hp s tim co tam máš?To je ,ale nějaký přiškrcený,aby to vůbec nehulilo,ne??Jinak se omlouvám pak jsem napsal,že to už bude potřebovat už Race trysky. -_-

Editováno: , autor: Bageta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...