Přejít na obsah

Zvýšení výkonu TDI


Doporučené příspěvky

na kolik tě to celé přišlo ? a dal jsi chip

Uz jsem ti to psal pres SZ

-stredne vykonne trysky sprint764 (idealni do 160PS) se serizenim montazi 10tis.,

-FRS turbo a veci k tomu a montaz 12tis, (1dil vejfuku,saci hadice,odtok oleje,spodni drzak turba,ventil n75, vedeni egr atd.),

-nova vaha vzduchu je taky doporucena kuli ladeni chipu, 1tis.,

-a chip na miru sem mel slevu, pac sem bral uz ty trysky takze 8tis.

tak si to secti 10 000,-

12 000,-

1 000,-

8 000,-

---------

cca 31 000,-

...po tehle uprave budes mit realne 150PS a mona vice.... a pocitej se spojkou

Pokud budes chtit jeste vejs tak 180PS+

tak trysky RACE se serizenim a montazi 15tis,-

150PS turbo + ostatni dily k turbu ( 1dil vejfuku,saci hadice,odtok oleje,spodni drzak turba,ventil n75, vedeni egr atd.), cca 10 + 7tis,-

nova vaha vzduchu, a reshachip 1 + 8tis,-

+ dalsi prachy na upravu chlazeni

a spojka ....takze tak 50 000,- mozna vice... ale na to to auto neni delany a asi se ti poserou jiny veci treba poloosy, homokouby atd atd ...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,můj odhad turbo 130 a trysky sprint764 (RACE asi zbytečný) tak někde 170-180Hp,tzn. cca 125Kw,ale jak píše Váša pak musíš řešit spojku.

Mam FRS turbo a trysky S764 pocoitej do 160PS mam je a odbrzdeno 154PS @ 364Nm ...150PS+ mam od 3200-4600ot. :)

170-180 je s timhle nesmysl ! Na to bys musel mit 150PS turbo RACE trysky a spoustu uprav v chlazeni, spojku atd. atd. .... a hodne velkej balik penez :)

154Hp s tim co tam máš?To je ,ale nějaký přiškrcený,aby to vůbec nehulilo,ne??Jinak se omlouvám pak jsem napsal,že to už bude potřebovat už Race trysky. -_-

Neni to ladeny na max. vykon, ale na pruznost pro predjizdeni, a aby to nehulilo jak prase, proto ten vykon v tech ot. ....ale jinak je bezny 150- max. 160PS

Vcera jsem se svezl v Leonu FR 150PS TDI, 320nm a jelo to skoro stejne, ale moje byla trochu rychlejsi...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm,tak to jsem čekal maličko víc  :huh:

No zase je neco za neco... sneni je pekny ale realita je jina...

No já chci jít ke 200Hp,tak uvidíme ;)

Tak pokud se ti to nema rozsipat po 10tis km, tak si priprav, ze vymenis skoro cele auto jako ressha a jeho vento a bude te to stat tak 100 000,- :D

...von ma kolem 215PS a tusim 400Nm+

...na takhle brutalni upravu si sezen radsi lepsi zaklad, idelane 150PS TDi PD GIV nebo Leona to je na ten vykon staveny....

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už je toho vyměněno preventivně dost,takže to snad chvíli vydrží :D

No pokud s tim jezdis denne tak bych upravu na 200PS nedal na to to neni staveny, ale nevim jakej mas zaklad, jestli mas 96Kw TDi PD tak mozna, ale pokud je to 66/81Kw tak je to jak psal Vasa- zničí ti peněženku protože turbo stojí stejně co hadice k němu jsou tam dvakrát větší a origo intercoler ve 150 PS je umístěn před vodním chladičem a je i stejně velkej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culda: já mám to samý co JasteR, akorát jsem pak místo trysek S764 později dal Race520, k tomu ještě sání z výkonnějších PD a spojka taky silnější...výkon je něco přes 170Hp a cca 380Nm, ale přesně nevím, původní výkon s S764 byl 161HP a 320Nm, změřený na brzdě...

jinak spokojenost, stále si to užívám, najeto s tím skoro 50tis km...jediný problém přímo s tím související byla upadlá levá poloosa, ale moje chyba, prudce jsem akceleroval při skoro plným rejdu...

jinak 0-200 udělám za 35sec, pro představu... ;)

Editováno: , autor: JimTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

culda: já mám to samý co JasteR, akorát jsem pak místo trysek S764 později dal Race520, k tomu ještě sání z výkonnějších PD a spojka taky silnější...výkon je něco přes 170Hp a cca 380Nm, ale přesně nevím, původní výkon s S764 byl 161HP a 320Nm, změřený na brzdě...

jinak spokojenost, stále si to užívám, najeto s tím skoro 50tis km...jediný problém přímo s tím související byla upadlá levá poloosa, ale moje chyba, prudce jsem akceleroval při skoro plným rejdu...

jinak 0-200 udělám za 35sec, pro představu... ;)

Uz se tesim az se uvidime zase v Mimoni... to se svezu jesti to opravdu pojede jeste vic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:worthy to se vám to píše ,ale já jsem totální lama a ty vaše HP nebo kw jak se vtom mam vyznat ? vždyt tomu vůbec nerozumím . jediné co vim je že mam 66kw ale kolik je to koní nevim a to že nevim kolik je koní po úpravě ? no a co budu to muset někde nastudovat abych nebyl úplně blbej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:worthy to se vám to píše ,ale já jsem totální lama a ty vaše HP nebo kw jak se vtom mam vyznat ? vždyt tomu vůbec nerozumím . jediné co vim je že mam 66kw ale kolik je to koní nevim a to že nevim kolik je koní po úpravě ? no a co budu to muset někde nastudovat abych nebyl úplně blbej

PS je HP a kone, a treba 66kw je 90 PS/HP/koni ... ok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základ 81Kw.Vyměněný turbo,IC,trubky,hadice,čerpadlo,převodovka,spojka,poloosy,brzdy.Teď to poskládat a trysky a chip a pak hurá na brzdu

To mas vse z 150PD TDi ? tak to pak mozna jo..

..ale stejne, co jsem koukal na ten leon, tak homoklouby mel 2xvetsi jak ja, takze stejne, pokud bych chtel zavodak tak pujdou jedinne do seria 150PS TDi PD a dal upravoval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já myslim že to očem mě tu poučujete mě bude bohatě stačit ,ikdyž 30000,- je balík    :palec2:

No malda holt jednou ozeli dovcu :D:palec2: :<!--emo&lol:-->laugh.gif<!--endemo--> -_-

...jo jakej mas mesic vyroby ? Pokud mas MR02 vejs tak tam je mene uprav...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...