Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

Číslo 5N0 035 730D jsem na jednom zahraničním foru taky našel, dokonce v souvislosti s iPhonem. Odkaz přímo v SII se mi nějak podařilo přehlédnout. Díky žes to sem napsal, nikdo jiný konkrétní jednotku nezmínil. Sám to stejně vyměnit nemůžu, ale chci vědět o co jde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ona je to tu někdy spíš inzerce, než fórum, kde se radí. Než napsat "Je to jednotka číslo XXX, stačí koupit na XXX a nainstalovat a nebo jestli chceš, tak ji mám a můžu ti ji prodat a namontovat, ale je to jen lehká výměna a kódování, dělá se to tak a tak", tak se napíše že "mám, udělám, přijeď" a nic víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen říkám, že fórum je od toho, aby si lidi radili a ne jen sháněli kšefty. A právě proto, že někdo něco musí zjistit, vyzkoušet a stojí ho to čas, tak to pak napíše ostatním, aby s tím tolik času trávit nemuseli. OK, asi jde o jiný přístup k "práci", já dejme tomu rozumím on-board kamerkám - když se mě někdo ptá, tak mu řeknu která je jak dobrá, která je nejlepší, která se dá kde v ČR koupit, která se dá koupit v zahraničí, jaké to má výhody a jaké bude mít výhody, pokud mu ji seženu já. Taky mě stálo hodně času a peněz testování modelů, co je fake, co natáčí hrozně... a o tyto zkušenosti se rád podělím, protože mě to baví, neživí mě to a nezdá se mi potřebné, aby někdo zbytečně utrácel čas a peníze, když já to už absolvoval.

Kdyby to, co se tu píše, bylo v nějaké encyklopedii, tak to není fórum, kde se lidé dělí o zkušenosti a rady, ale encyklopedie. Mimochodem, i toto téma se jmenuje - "...rád poradím", autor tím určitě nemyslel, že za nějaký poplatek, protože ho stálo čas na to přijít...

No tohle bylo OT, asi se klidně můžeme vrátit k původnímu tématu, tohle asi nevyřešíme, já když budu vědět, tak poradím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ja mám O2 MR2005. Mám tam radio Bolero a 5N0 035 730 A.

Doteraz som používal Nokie s vzdialeným režimom SIM. Teraz mám iPhone, tak sa chcem spýtať, za ktorú jednotku by bolo najrozumnejšie vymeniť, tak aby mi všetko fungovalo podobne, ako predtým ?

P.S. mám rovnaký názor, ako "samurai" Tiež chodím na rôzne fora, ktoré sa týkaju mojej profesii /PC, HW, SW/ a koníčka /telefony/ a tam som tiež zvyknutý poradiť ak viem a nepýtať si za to žiadnu odmenu. A je tam kopec ľudí, ktorí to tak tiež robia, s niečím sa trápi aX dní a ked na to prídu, tak to zverejnia. To je moja skúsenosť :)

Editováno: , autor: jaydoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,muzu se vas zeptat na jednu otazku?menil jsem gsmII za gsmIII a resim gsm antenu,napadlo me ze kdyz mam drzak na tel origo,tak je tam konektor i na antenu,da se tento kabel stahnout pod sedacku?a vede tento kabel k antene kterou mam na strese nebo se jedna o jinou treba nekde stahnutou jinam,ten drzak na palubovce je original skoda.dekuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu, případně nabídku dodávky..

Mám Octa II 2007 kombi před FL. Maxidot, Stream MP3, park.senzory, bez BT jednotky

Rád bych kompletně vyřešil BT telefonování originálními díly. Potřebuji tedy vědět, co konkrétně koupit a kdo mi to pak dokáže nakódovat (případně i namontovat)

Potřebuji:

* multifunkční volant + podvolantovou jednotku

* BTHF jednotku + držát+kryt

* mikrofon a kabeláž

* anténu + kabeláž (shark fm+gsm+gps)

* u kombi by měla být druhá anténa u zadního bočního okna? pokud ji tam nemám, tak tu taky

Chystám i upgrade rádia, ale ještě nemám jasno v tom, zda Columbus, Nexus, nebo Bolero. poslední dva jsem ještě nestudoval.. Případnou radu uvítám. Columbus je asi nad moje finanční možnosti.

Co od toho očekávám:

* kvalitní zvuk během telefonování

* ovládání tel na volantu (volat, zavěsit)

* hlasové ovládání telefonu (vytáčení)

* tel.seznam na maxidotu a na rádiu

* sms neřeším

* na volantu i ovládání rádia

Nemám jasno ani v některých věcech ohledně GSM II a GSM III. Najdu ve svém telefonu v případě rSAP po cestě přijaté SMS a výpis v autě uskutečněných volání ? To mi přijde dost zásadní.

Uvítám každou radu s čísly dílů/jednotek. Tovněž přivítám i odpověď typu "není problém, vezmi deset tisíc a přijeď"..

děkuji všem,

Martin Kuchař

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Rád bych Vás pořádal o radu.

Mám Samsung Galaxy SII s verzí Android 4.0.4. V pátek jsem si dovezl Octavii L&K s GSM III + Columbus

Telefon jsem přihlašoval v režimu se vzdálenou zprávou SIM. Nejsem odborník, nevím jestli je to dobře nebo špatně, bral bych radu od někoho zkušenějšího, jak to má a proč fungovat. Na multifunkčním displeji v autě se po přihlášení telefonu pak dole se objevoval symbol premium Bluetooth na levé straně a na pravé telefonní signál. Nedaří se mě ale stáhnout kontakty, napíše to chybu při stahování seznamu. Stáhne se pouze to co je na SIM kartě ( hasiči, atd - přitom je nastaveno používat kontakty jak na SIM, tak v telefonu. ) Na displeji Columbuse se objeví nabídka sms, kde vidím přijaté smsky a mohu je i psát a odesílat z displeje Columbuse.Po odejití z auta zůstává ale na telefonu hláška, že telefon je připojený k autu, ale z telefonu šlo normálně volat. Jen ta hláška nešla smazat a štvala mě tam. Pro smazání hlášky pomohl jedině restart telefonu. Pokud znovu zapnu zapalování, tak se telefon sám připojí, objeví se pouze symbol Bluetooth bez přívlastku premium, vidím sílu signálu, stav baterie ( který tam před tím nebyl ) a stáhne se i kompletní seznam kontaktu. Jenom se neobjeví nabídka sms.

Večer jsem se v autě trošku hrabal v nastavení HF sady a v režimu NABÍDKA - NASTAVENÍ - NASTAVENÍ TELEFONU - TELEFONNÍ REŽIM jsou dvě položky - jedna je VZDÁLENÁ SIM a druhá HANDSFREE. Po přepnutí na HANDSFREE se telefon k autu normálně připojuje bez problému, na telefonu nemám žádné hlášky o VZDÁLENÉ SIM apod, na displeji v autě svítí - baterie, symbol Bluetooth ( bez premium ), síla signálu telefonu.

Prosím někoho zkušenějšího o radu jak to vlastně je a jak by vše mělo být nastavené, popřípadě jak nastavit mobil, abych mohl plně využívat GSM III.

Děkuji Vám za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych samozřejmě používat režim vzdálené sim, ale při tomto režimu se mě nenačtou kontakty. Pročítal jsem různé diskuze, kde jsem našel ještě zmínku o aplikaci do androidu ( rsap.com ), ale nikdo tam neuvedl, jestli tato aplikace odstraní problém, který uvádím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím šechny GSM odborníky a vědátory. Do 15té stránky tohoto vlákna jsem dostával pocit, že se v tom začínám orientovat, ale pak jsem se v tom pěkně zamotal.

Mám O2 MR2005 Elegance, MF volant, telefoní adaptér na palubce bez adapteru na konkétní přístroj, maxidot, rádio Audience 6xMp3, GSM2 jednotku 5P0 862 335 na které už mám povolený BT ale ještě nemám BT anténu kterou musím dokoupit, telefon používám Samsung Galaxy S I9000 s Androidem 2.3.3. tudíž se přes BT nespojím.

Napište mi prosím co všechno mi po dokoupení antény bude fungovat.

Původní majitel GSM sadu používal při přímém propojení s telefonem bez BT. Jeho původní seznam jsem již nechal při aktivaci smazat.

Půjde mi : 1. Přijímat a odmítat hovory na volantu ?

2.Nahrát a zobrazovat seznam na maxidotu nebo rádiu ? Popřípadě nahrát z telefonu bez OS Sony Ericson W850 ?

3. Nebo jen propojit telefon přes BT bez seznamu ale aspoň využívat hlasitý odposlech ?

4. Používat hlasové ovládání ?

Nevím na které funkce jsem zapoměl. Prosím přibližte mi co mě čeká ať se následně nepídím po nedosažitelném.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...