Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim vsetkych. Chcel by som sa spytat ci je mozne domontovat BT gsm II / III do OII / r. v. 2010 bez maxidotu iba PC , navigacia Amundsen /fw 351/ Otazka? Ci je to mozne bez maxiku s tym ze by sa to ovladalo iba cez nav. Ak ano, co vsetko k tomu treba? Za Vase rady vopred dakujem.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové,

potřebuji poradit. Mám OII 2005 a dodělaný HF 5P0862335B. Spárovaná mobil Samsung Galaxi SIII mini.

Na maxidotu se zobrazují  české jména s otazníkem - v hledání je to nepoužitelné. Nemůžete mi poradit, co změnit, aby se zobrazovaly i háčky a čárky?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to stejně, stejná jednotka (jen bez indexu B ) odstranil sem diakritiku. Není to to pravý ořechový ale dostačující, až doslouží stávající E7 tak asi vyměním i GSM, pokud tedy ne i celý auto :)

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím.

Pořídil jsem znovu columbuse, už ten novější led typ.

Co se tyče bluetooth jednotky, sehnal jsem 1Z0035729 řídící s anténou. Byla mi doporučena k me 06-mr07 Oct2

Tudíž poptávám zbytek (kabelaz včetně mikrofonu a asi nějaký držák R.J pod sedadlo) + kdo to poladi s Galaxy Note 2.

Mam Maxe a budu dodělavat ještě multifunkční ovládání před face 02. Tak aby to Vse šlapalo s androidem.

Díky za nabídku, nebo radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den chtěl bych si dodělat BT HF mám octavia II rv 2007 s maxidotem a rádio stream mp3,

po přečtení diskuzí jsem zjistil že nejvhodnější by byla jednotka 1Z0035729B tu jsem bohužel nesehnal

ale mám možnost koupě jednotek 1Z0035729A nebo 5J0035729B prosím tedy o radu zda je možné některou z těchto jednotek použít. M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď na skodateile jsem chtěl objednat kabeláž, držák a kryt. Ale potřeboval bych vědět zda půjde použít některá z mnou uvedených jednotek protože cenová nabídka je 1/3 ceny té z skodateile. Neplánuji koupi navigace a nepotřebuji přehrávat hudbu z telefonu,  bude my stačit přijímat hovory a zobrazení na maxidotu.

Editováno: , autor: mira k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

proč  mu radíš takové kraviny??? ty jsi viděl u škodovky někdy červený maxidot???? chceš mu prodat něco co mu nebude fungovat! potřebuje právě jednotku 729 nebo 729B nebo některou z 5P0

omlouvám se, pokud to není pravda, ale vycházel jsem z těchto stránek.

http://www.my-gti.com/1080/volkswagen-skoda-bluetooth-model-differences

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč  mu radíš takové kraviny??? ty jsi viděl u škodovky někdy červený maxidot???? chceš mu prodat něco co mu nebude fungovat! potřebuje právě jednotku 729 nebo 729B nebo některou z 5P0

namontováno a funguje bez problémů dokonce s iphonem 5s, tak nevím kdo tu radí kraviny, měl by ses nad sebou zamyslet a osvěžit si vědomosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi magor, víš jaký je rozdíl mezi bílým maxidotem u škodovky a u VW?? červený maxidot u VW je stejný - protokol jako bílý u OII předface!!! chceš mi říct že tvoje jednotka 1Z0035729A ukazuje na maxidotu u OII 2007???? tak zněl dotaz!!!!

 

tak na to se klidně přijedu podívat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsi magor, víš jaký je rozdíl mezi bílým maxidotem u škodovky a u VW?? červený maxidot u VW je stejný - protokol jako bílý u OII předface!!! chceš mi říct že tvoje jednotka 1Z0035729A ukazuje na maxidotu u OII 2007???? tak zněl dotaz!!!!

 

tak na to se klidně přijedu podívat!

jestli jsem magor, tak ty budeš asi dement, to ty tady furt něco žvaníš o škodovce s červeným maxidotem, v příspěvku jsem psal cituji "vhodná do aut s červeným maxíkem" o škodovce nepadlo ani slovo.nemám chuť se tady s tebou dohadovat, snad ti stačí ty dva příspěvky o tom že to funguje! a ukázat ti to asi taky stačit nebude, protože se chováš jako rozmazlenej spratek kterej neumí přiznat že neměl pravdu a  stejně by sis mlel svou. z tebe asi v rájitř........k musejí mít radost, že? pro mě je to uzavřený a už s tím nebudu ztrácet čas. PROSTĚ TO FUNGUJE A TÍM TO KONČÍ !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den chtěl bych si dodělat BT HF mám octavia II rv 2007 s maxidotem a rádio stream mp3,

po přečtení diskuzí jsem zjistil že nejvhodnější by byla jednotka 1Z0035729B tu jsem bohužel nesehnal

ale mám možnost koupě jednotek 1Z0035729A nebo 5J0035729B prosím tedy o radu zda je možné některou z těchto jednotek použít. M.

jsi totální idiot, na tento dotaz jsi mu odpověděl že mu bude fungovat jednotka 1Z0035729A!!! a to není pravda, na maxidotu se mu ukazovat nebude!!!! a nevím proč tady pleteš červený maxidot který škodovka nemá!!! jsi totálně mimo co se týče znalostí a vyskakuješ si tady!

 

rád se teda podívám jak jednotka 1Z0035729A funguje s maxidotem v Octavii 2007!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...