Přejít na obsah

GSM II + GSM III, jednotky, držáky tel.


Doporučené příspěvky

AHOJTE, prosím o pomoc, Mám S II r.v. 1/2012 ,rádio SWING ,neviem či GSM II alebo III všetko funguje ako má ale môj problém : Pri nepripojenom tlf cez BT sa mi samo od seba zapne hlasové ovládanie tlf a hlási :Nie je pripojený žiadny telefón a začne rozprávať celú nápovedu.Niekedy je to aj 3-4 krát za 30 min.Tak isto pri pripojenom telefóne mi na maxidotu vyhodí hlášku straty signálu a možnosť volať len núdzové volanie.Vie niekto poradiť ? Ak bude treba niečo upresniť, dám ak budem vedieť čo. Idem cez BT nie cez držiak , nemám adaptér.  :kol-26:

 

post-97589-0-91613300-1460627283_thumb.j      post-97589-0-11505000-1460627337_thumb.j

Editováno: , autor: zmrkp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, omlouvam se, pokud se to jiz resilo, ale nevite, proc mi nejde volat pres BT od Skody? Hovory prijmu, ale pri vytaceni mi to rekne, ze spojeni se nezdarilo. Musim vytocit cislo primo z telefonu (Lenovo A7000 Android 5.0) Predchozi majitel s iPhonem tento problem nemel. Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při párování telefonu se tě to ptalo, co všechno telefon dovolí rádiu sdílet za informace - alespoň mě se to zeptalo). Zkusil bych odstranit párované zařízení a provedl párování znovu a povolil tomu všechno co nabídne... Jinak Netuším. Mám Android 5.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K1ller: Měl jsem chvíli (asi 14 dnů) Lenovo Vibe Shot (Android 5.0) se stejným problémem - při párování v telefonu jsem samozřejmě povolil vše, co se nabízelo. Jelikož jsem ho měl jen dočasně, neřešil jsem to. Myslel jsem si ale, že je to spojené s dual SIM. Pokud najdete řešení, rád se ho dozvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šulda: Ta moje je, pokud vím, 3C8035730E. Lenovo Vibe Shot (dual SIM, Android 5.0) spárovala, hovory přijímá, ale vytáčet musím přímo z mobilu, volbou na MaxiDotu, na rádiu (Bolero) nebo hlasem to nejde - myslím, že se normálně na mobilu objeví vytáčení, ale nic se neděje (žádné vyzvánění - ve sluchátku není nic slyšet, druhá strana nezvoní) a nakonec se samo ukončí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to má lenovo, já mám oneplus x a používam dual sim. Pokud dám vytáčet přes displej rns tak čeká kterou sim potvrdím

Nebo pak nainstalovat jiný dialer u kterého se dá nastavit u každého sim karta a pak to funguje mám vyzkoušeno

Editováno: , autor: otrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, vymenil som BT jednotku za 3C8 035 730 D a chcel by som sa spytat: co konkretne nastavuje Byte 6 a Byte 8?  A tiez, tato jednotka by mala podporovat Wifi a neviem ci polozka WiFi v menu na maxidote je zavisla od sparovaneho telefonu, alebo sa ma zobrazit vzdy? Dakujem,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martttin: Ohledně Wi-Fi - pokud vím, tyhle BT jednotky podporují Wi-Fi jen v případě, že je připojen telefon s podporou rSAP (tedy "remote SIM" protokol - ten podporují v podstatě jen Androidy a ani zdaleka ne všechny). Můj telefon rSAP nepodporuje a (asi proto?) v menu žádnou položku ohledně Wi-Fi nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mna to skor zaujimalo z technicneho hladiska, ci mam nieco zle nastavene, mam rad ked veci funguju :D .... este k tomu Bytu 6 a 8, neviete niekto povedat co prakticky nastavuju? Ked som nastavil Byte 6 na hodnotu 00 pripadne 01 tak mi stale vyhadzovalo chybu dole, ako som ho zmenil na 10 tak chyba je prec... asi to ma nieco spolocne s drziakom na telefon?

9458193 - Control Module for Cellular Telephone
B1052 14 [009] - Open or Short to Ground
Confirmed - Tested Since Memory Clear
Freeze Frame:
Fault Status: 00000001
Fault Priority: 4
Fault Frequency: 1
Reset counter: 230
Mileage: 248790 km
Date: 2066.14.05
Time: 00:24:53

Editováno: , autor: Martttin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodováci neviete naozaj niekto poradiť ? Už ma to dosť otravuje .

 

AHOJTE, prosím o pomoc, Mám S II r.v. 1/2012 ,rádio SWING ,neviem či GSM II alebo III všetko funguje ako má ale môj problém : Pri nepripojenom tlf cez BT sa mi samo od seba zapne hlasové ovládanie tlf a hlási :Nie je pripojený žiadny telefón a začne rozprávať celú nápovedu.Niekedy je to aj 3-4 krát za 30 min.Tak isto pri pripojenom telefóne mi na maxidotu vyhodí hlášku straty signálu a možnosť volať len núdzové volanie.Vie niekto poradiť ? Ak bude treba niečo upresniť, dám ak budem vedieť čo. Idem cez BT nie cez držiak , nemám adaptér.  :kol-26:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...